Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Třebíč (22. 5. 2010)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:53.57 11.00
2 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:55.36 9.00
3 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:56.24 8.00
4 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:57.19 7.00
5 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.58 6.00
6 Jan TůmaJan Tůma 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:58.58 5.00
7 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:59.07 4.00
8 Jan HorákJan Horák 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.54
9 Josef LánskýJosef Lánský 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04.82
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:59.77 3.00
2 Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:59.85 2.00
3 Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:00.42 1.00
4 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.90
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:03.02
6 Ldislav PošepnýLdislav Pošepný 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.45
Jiří ŠuškaJiří Šuška 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:17.11 11.00
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.71 9.00
3 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:17.95 8.00
4 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:18.63 7.00
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.66 6.00
6 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:24.63 5.00
7 Jana GladkováJana Gladková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:28.11 4.00
8 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:28.81 3.00
9 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:30.10 2.00
10 Andrea ČapkováAndrea Čapková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:34.03 1.00
11 Kateřina PešavováKateřina Pešavová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:35.03
12 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:45.37
Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 13 závodníků