Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Třebíč (22. 5. 2010)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.17 11.00
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.80 9.00
3 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.73 8.00
4 Martin ChybaMartin Chyba 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.01 7.00
5 Jan CardaJan Carda 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58.76 5.00
6 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.89 4.00
7 Roman DivokýRoman Divoký 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.32 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.16 6.00
2 Ondřej PaříkOndřej Pařík 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.25 3.00
3 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 59.76 2.00
4 Jan KadeřávekJan Kadeřávek 87 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.97
5 Josef StudenýJosef Studený 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 62.28
6 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.35
7 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.09
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.41 11.00
2 Karolína Neela JahelkováKarolína Neela Jahelková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 67.98 9.00
3 Hana TrejbalováHana Trejbalová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 69.69 8.00
4 Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 70.31 7.00
5 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 72.53 6.00
6 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 74.66 5.00
7 Anna ŠatalíkováAnna Šatalíková 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 75.69 4.00
8 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 76.10 3.00
Celkem 8 závodníků