Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Třebíč (22. 5. 2010)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.44 11.00
2 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.10 9.00
3 Tomáš NixTomáš Nix 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.30 8.00
4 Jiří VognarJiří Vognar 90 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.64 4.00
5 Pavel HýsekPavel Hýsek 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.12
Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.52 7.00
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.55 6.00
3 Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.60 5.00
4 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.87 3.00
5 Matej MižičkoMatej Mižičko 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.09 2.00
Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +6.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš VoborníkAleš Voborník 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.10 1.00
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.37
3 Tomáš NývltTomáš Nývlt 77 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.52
4 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 23.61
Michal OndráčekMichal Ondráček 89 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.78 11.00
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.91 9.00
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.28 8.00
4 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.31 7.00
5 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.42 4.00
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.08 1.00
7 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.30
Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.62 6.00
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.77 5.00
3 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.14
4 Eva PajerováEva Pajerová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.18
5 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.20
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KorešováKlára Korešová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.98 3.00
2 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.01 2.00
3 Kateřina RadoňskáKateřina Radoňská 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.12
4 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.24
5 Radka TaichmanováRadka Taichmanová 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.59
6 Kristýna JančováKristýna Jančová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.27
Celkem 6 závodníků