Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích

Pacov (8. - 9. 5. 2010)

skok daleký - Muži

(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 6.71 +2.0 m/s 746
2 Josef ChybaJosef Chyba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 6.68 +3.7 m/s 739
3 Roman FlaškaRoman Flaška
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 6.26 +2.3 m/s 6,25 +1.9 m/s 644
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 6.23 +2.1 m/s 5,97 +1.9 m/s 637
5 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.95 +1.7 m/s 576
Celkem 5 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 6.71 +2.0 m/s 746
2 Josef ChybaJosef Chyba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 6.68 +3.7 m/s 739
3 Roman FlaškaRoman Flaška
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 6.26 +2.3 m/s 6,25 +1.9 m/s 644
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 6.23 +2.1 m/s 5,97 +1.9 m/s 637
5 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.95 +1.7 m/s 576
Celkem 5 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 6.71 +2.0 m/s 746
2 Josef ChybaJosef Chyba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 6.68 +3.7 m/s 739
3 Roman FlaškaRoman Flaška
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 6.26 +2.3 m/s 6,25 +1.9 m/s 644
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 6.23 +2.1 m/s 5,97 +1.9 m/s 637
5 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.95 +1.7 m/s 576
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 6.09 +0.7 m/s 606
2 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.84 +1.2 m/s 552
3 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.62 +1.2 m/s 506
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 0
Celkem 4 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 6.09 +0.7 m/s 606
2 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.84 +1.2 m/s 552
3 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.62 +1.2 m/s 506
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 0
Celkem 4 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 6.09 +0.7 m/s 606
2 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.84 +1.2 m/s 552
3 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.62 +1.2 m/s 506
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.14 +1.4 m/s 617
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 6.00 +1.2 m/s 587
3 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.90 +2.8 m/s 5,89 +1.9 m/s 565
4 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 5.58 +2.0 m/s 498
5 Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.29 +1.8 m/s 439
6 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.92 +2.3 m/s 4,45 +2.0 m/s 367
Celkem 6 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.14 +1.4 m/s 617
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 6.00 +1.2 m/s 587
3 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.90 +2.8 m/s 5,89 +1.9 m/s 565
4 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 5.58 +2.0 m/s 498
5 Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.29 +1.8 m/s 439
6 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.92 +2.3 m/s 4,45 +2.0 m/s 367
Celkem 6 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.14 +1.4 m/s 617
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 6.00 +1.2 m/s 587
3 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.90 +2.8 m/s 5,89 +1.9 m/s 565
4 Patrik KomárekPatrik Komárek
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 5.58 +2.0 m/s 498
5 Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.29 +1.8 m/s 439
6 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.92 +2.3 m/s 4,45 +2.0 m/s 367
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.31 +0.5 m/s 655
2 Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.47 +0.7 m/s 475
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.22 +0.1 m/s 425
4 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.20 +1.5 m/s 421
5 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.13 +0.0 m/s 407
6 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
95 4.93 -0.6 m/s 369
7 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.88 +0.7 m/s 360
8 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.80 +1.3 m/s 345
9 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 4.67 +0.7 m/s 321
10 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.59 +0.8 m/s 306
Radek HruškaRadek Hruška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
95 DNP
Celkem 11 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.31 +0.5 m/s 655
2 Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.47 +0.7 m/s 475
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.22 +0.1 m/s 425
4 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.20 +1.5 m/s 421
5 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.13 +0.0 m/s 407
6 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
95 4.93 -0.6 m/s 369
7 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.88 +0.7 m/s 360
8 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.80 +1.3 m/s 345
9 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 4.67 +0.7 m/s 321
10 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.59 +0.8 m/s 306
Radek HruškaRadek Hruška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
95 DNP
Celkem 11 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.31 +0.5 m/s 655
2 Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.47 +0.7 m/s 475
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.22 +0.1 m/s 425
4 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.20 +1.5 m/s 421
5 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.13 +0.0 m/s 407
6 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
95 4.93 -0.6 m/s 369
7 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.88 +0.7 m/s 360
8 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.80 +1.3 m/s 345
9 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 4.67 +0.7 m/s 321
10 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.59 +0.8 m/s 306
Radek HruškaRadek Hruška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
95 DNP
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal UrbanMichal Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.39 +0.9 m/s 459
2 Ondřej SuchýOndřej Suchý
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.31 +1.2 m/s 257
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 4.03 +0.4 m/s 211
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.01 +1.1 m/s 207
5 Pavel LhotkaPavel Lhotka
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.93 +2.3 m/s 3,81 +1.5 m/s 195
6 Aleš KrajčiAleš Krajči
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.90 +0.2 m/s 190
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.80 +1.5 m/s 174
8 David PíšaDavid Píša
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.58 +0.6 m/s 142
9 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.48 +1.3 m/s 127
10 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.35 +0.9 m/s 110
11 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
98 3.30 +0.3 m/s 103
12 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.22 +1.7 m/s 93
13 Adam DaňhelAdam Daňhel
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.16 +1.8 m/s 85
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.85 +0.9 m/s 49
Celkem 14 závodníků
Finále (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal UrbanMichal Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.39 +0.9 m/s 459
2 Ondřej SuchýOndřej Suchý
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.31 +1.2 m/s 257
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 4.03 +0.4 m/s 211
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.01 +1.1 m/s 207
5 Pavel LhotkaPavel Lhotka
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.93 +2.3 m/s 3,81 +1.5 m/s 195
6 Aleš KrajčiAleš Krajči
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.90 +0.2 m/s 190
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.80 +1.5 m/s 174
8 David PíšaDavid Píša
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.58 +0.6 m/s 142
9 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.48 +1.3 m/s 127
10 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.35 +0.9 m/s 110
11 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
98 3.30 +0.3 m/s 103
12 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.22 +1.7 m/s 93
13 Adam DaňhelAdam Daňhel
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.16 +1.8 m/s 85
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.85 +0.9 m/s 49
Celkem 14 závodníků
Finále (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal UrbanMichal Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.39 +0.9 m/s 459
2 Ondřej SuchýOndřej Suchý
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.31 +1.2 m/s 257
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 4.03 +0.4 m/s 211
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.01 +1.1 m/s 207
5 Pavel LhotkaPavel Lhotka
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.93 +2.3 m/s 3,81 +1.5 m/s 195
6 Aleš KrajčiAleš Krajči
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 3.90 +0.2 m/s 190
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.80 +1.5 m/s 174
8 David PíšaDavid Píša
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.58 +0.6 m/s 142
9 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.48 +1.3 m/s 127
10 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.35 +0.9 m/s 110
11 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
98 3.30 +0.3 m/s 103
12 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.22 +1.7 m/s 93
13 Adam DaňhelAdam Daňhel
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.16 +1.8 m/s 85
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.85 +0.9 m/s 49
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP
Celkem 1 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP
Celkem 1 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 5.19 +0.9 m/s 612
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.83 +0.6 m/s 514
3 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.64 -1.3 m/s 464
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 4.48 +1.1 m/s 423
5 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.44 +2.0 m/s 413
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 6 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 5.19 +0.9 m/s 612
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.83 +0.6 m/s 514
3 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.64 -1.3 m/s 464
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 4.48 +1.1 m/s 423
5 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.44 +2.0 m/s 413
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 6 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
93 5.19 +0.9 m/s 612
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.83 +0.6 m/s 514
3 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.64 -1.3 m/s 464
4 Zuzana NovákováZuzana Nováková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 4.48 +1.1 m/s 423
5 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.44 +2.0 m/s 413
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.73 +2.6 m/s 4,47 +1.2 m/s 487
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.59 +1.3 m/s 451
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.29 +1.7 m/s 376
4 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 4.22 +1.3 m/s 359
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.21 +0.7 m/s 357
6 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
96 4.10 +1.0 m/s 331
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 0
Celkem 7 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.73 +2.6 m/s 4,47 +1.2 m/s 487
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.59 +1.3 m/s 451
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.29 +1.7 m/s 376
4 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 4.22 +1.3 m/s 359
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.21 +0.7 m/s 357
6 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
96 4.10 +1.0 m/s 331
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 0
Celkem 7 závodníků
(ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.73 +2.6 m/s 4,47 +1.2 m/s 487
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.59 +1.3 m/s 451
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.29 +1.7 m/s 376
4 Anežka ŠtrynkováAnežka Štrynková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 4.22 +1.3 m/s 359
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.21 +0.7 m/s 357
6 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
96 4.10 +1.0 m/s 331
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.22 +0.8 m/s 359
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.58 +0.8 m/s 216
3 Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.51 +2.0 m/s 202
4 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
98 3.48 +2.2 m/s 3,41 +1.9 m/s 196
5 Jana KrškováJana Kršková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.35 +1.7 m/s 170
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.80 +2.8 m/s 75
Celkem 6 závodníků
Finále (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.22 +0.8 m/s 359
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.58 +0.8 m/s 216
3 Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.51 +2.0 m/s 202
4 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
98 3.48 +2.2 m/s 3,41 +1.9 m/s 196
5 Jana KrškováJana Kršková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.35 +1.7 m/s 170
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.80 +2.8 m/s 75
Celkem 6 závodníků
Finále (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.22 +0.8 m/s 359
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.58 +0.8 m/s 216
3 Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.51 +2.0 m/s 202
4 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
98 3.48 +2.2 m/s 3,41 +1.9 m/s 196
5 Jana KrškováJana Kršková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 3.35 +1.7 m/s 170
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.80 +2.8 m/s 75
Celkem 6 závodníků