Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích

Pacov (8. - 9. 5. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.5.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.64 668
2 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.07 540
3 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.27 484
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28 481
5 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.41 447
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48 428
Celkem 6 závodníků
Běh 1 (ne, 9.5.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.64 668
2 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.07 540
3 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.27 484
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28 481
5 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.41 447
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48 428
Celkem 6 závodníků
Běh 1 (ne, 9.5.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.64 668
2 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.07 540
3 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.27 484
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.28 481
5 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.41 447
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48 428
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 9.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.95 574
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.98 565
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.35 462
4 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.46 434
Radek HruškaRadek Hruška 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.95 574
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.98 565
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.35 462
4 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.46 434
Radek HruškaRadek Hruška 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.95 574
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.98 565
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.35 462
4 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.46 434
Radek HruškaRadek Hruška 95 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.94 577
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.64 388
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93 320
4 Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.01 302
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.72 164
Celkem 5 závodníků
Běh 1 (so, 8.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.94 577
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.64 388
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93 320
4 Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.01 302
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.72 164
Celkem 5 závodníků
Běh 1 (so, 8.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.94 577
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.64 388
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93 320
4 Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.01 302
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.72 164
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94 318
2 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.30 241
3 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.40 222
4 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.44 214
5 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.88 138
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94 318
2 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.30 241
3 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.40 222
4 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.44 214
5 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.88 138
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94 318
2 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.30 241
3 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.40 222
4 Tomáš KrátoškaTomáš Krátoška 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.44 214
5 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.88 138
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44 214
2 Adam DaňhelAdam Daňhel 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.18 95
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.23 89
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.77 32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44 214
2 Adam DaňhelAdam Daňhel 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.18 95
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.23 89
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.77 32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44 214
2 Adam DaňhelAdam Daňhel 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.18 95
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.23 89
4 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.77 32
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 8.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01 564
2 Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.16 526
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.40 468
4 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.46 454
5 Kateřina HoudkováKateřina Houdková 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10.37 265
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.60 224
Celkem 6 závodníků
Finále (so, 8.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01 564
2 Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.16 526
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.40 468
4 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.46 454
5 Kateřina HoudkováKateřina Houdková 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10.37 265
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.60 224
Celkem 6 závodníků
Finále (so, 8.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01 564
2 Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.16 526
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.40 468
4 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.46 454
5 Kateřina HoudkováKateřina Houdková 98 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 10.37 265
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.60 224
Celkem 6 závodníků