Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích

Pacov (8. - 9. 5. 2010)

400 m - Muži

(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.05 812
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.07 766
3 Martin BlahutMartin Blahut 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.71 652
4 Jiří KlinerJiří Kliner 84 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.65 534
MS Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 53.25 671
Ladislav UrbanLadislav Urban 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.05 812
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.07 766
3 Martin BlahutMartin Blahut 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.71 652
4 Jiří KlinerJiří Kliner 84 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.65 534
MS Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 53.25 671
Ladislav UrbanLadislav Urban 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.05 812
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.07 766
3 Martin BlahutMartin Blahut 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.71 652
4 Jiří KlinerJiří Kliner 84 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.65 534
MS Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 53.25 671
Ladislav UrbanLadislav Urban 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři

(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.94 562
2 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.78 492
3 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 59.49 431
Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 4 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.94 562
2 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.78 492
3 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 59.49 431
Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 4 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.94 562
2 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.78 492
3 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 59.49 431
Jiří KordíkJiří Kordík 91 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.79 567
2 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.28 548
3 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 57.61 498
4 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.81 491
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.09 345
Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.79 567
2 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.28 548
3 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 57.61 498
4 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.81 491
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.09 345
Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
(so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.79 567
2 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.28 548
3 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 57.61 498
4 Martin JanešMartin Janeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.81 491
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 62.09 345
Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků