Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje žactva

Hradec Králové (8. - 9. 5. 2010)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš Bílý Tomáš Bílý 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:02.6 471
2 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.9 453
3 Jakub Roubal Jakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:08.1 396
4 Martin RohrMartin Rohr 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.2 297
5 Jan NezbedaJan Nezbeda 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.1 184
MS Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.5 199
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nelly Hošková Nelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.3 461
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.4 432
3 Zuzana KombercováZuzana Kombercová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:12.2 344
4 Ema DoležalováEma Doležalová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.9 323
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.0 276
6 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.2 274
7 Natálie BlažkováNatálie Blažková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.3 251
8 Kateřina PácalováKateřina Pácalová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.6 238
9 Martina KrejčováMartina Krejčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:25.8 196
10 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.1 149
11 Natálie PaulůNatálie Paulů 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.5 87
12 Kristýna JiránkováKristýna Jiránková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.5 63
13 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:54.1 17
Veronika PatočkováVeronika Patočková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 14 závodníků