Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje žactva

Hradec Králové (8. - 9. 5. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.0 492
2 Martin TomášMartin Tomáš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.1 465
3 Ondřej ČesákOndřej Česák 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.2 439
Jakub ChudějJakub Chuděj 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.4 668
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.5 637
3 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.8 548
4 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.0 492
5 Tomáš HanzlTomáš Hanzl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.2 439
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 253
2 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4 178
3 David DenkDavid Denk 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.9 101
4 Denis LíbalDenis Líbal 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2 64
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.5 161
2 Jakub Janata Jakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8 115
3 Tomáš KomberecTomáš Komberec 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.3 53
4 Dominik HruškaDominik Hruška 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.6 27
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.8 295
2 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.9 274
David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.9 274
Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 274
5 Martin NeradílekMartin Neradílek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 196
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HálováBarbora Hálová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 531
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 506
3 Radka ČermákováRadka Čermáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 435
4 Anna KolkováAnna Kolková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.6 369
5 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2 252
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 506
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 435
3 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4 413
4 Marta FormáčkováMarta Formáčková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.0 289
MS Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub Roubal Jakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 253
2 Tomáš Bílý Tomáš Bílý 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.1 233
3 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.2 214
4 Jan NezbedaJan Nezbeda 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.9 101
5 Martin RohrMartin Rohr 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2 64
MS Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.3 0
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly Hošková Nelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 506
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.1 482
3 Natálie BlažkováNatálie Blažková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.8 328
4 Veronika PatočkováVeronika Patočková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.4 218
5 Kateřina PácalováKateřina Pácalová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.5 201
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DoležalováEma Doležalová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.2 252
2 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.4 218
3 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.6 185
Zuzana KombercováZuzana Kombercová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.6 185
5 Kristýna JiránkováKristýna Jiránková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.9 141
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 9.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.1 270
2 Natálie PaulůNatálie Paulů 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.4 218
3 Martina KrejčováMartina Krejčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.8 155
4 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.5 4
Poznámky:
vítr nezměněn
Celkem 4 závodníků