Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje žactva

Hradec Králové (8. - 9. 5. 2010)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1657
2 David SklenářDavid Sklenář 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1642
3 Jan DunovskýJan Dunovský 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 1312
4 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1199
5 Martin NeradílekMartin Neradílek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1063
6 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0830
Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0830
8 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0695
9 Denis LíbalDenis Líbal 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0684
10 David DenkDavid Denk 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0676
11 Jakub Janata Jakub Janata 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0623
12 Tomáš KomberecTomáš Komberec 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0387
13 Dominik HruškaDominik Hruška 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0362
Celkem 13 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2129
2 Barbora HálováBarbora Hálová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1928
3 Radka ČermákováRadka Čermáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1646
4 Anna KolkováAnna Kolková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1578
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1574
6 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1541
7 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1430
8 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1029
9 Marta FormáčkováMarta Formáčková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0727
Poznámky:
Celkem 9 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2632
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2513
3 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2263
4 Marie ZáhorováMarie Záhorová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1899
5 Barbora ČernáBarbora Černá 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1061
Poznámky:
!

Boudová Ž. 2632 (21.2/194-1.25/359-07.40/361-21.8/554-3.98/303-19.83/286-2:39.8/575)

Prokopová D. 2513 (20.4/251-1.25/359-06.86/326-21.5/585-3.89/283-18.01/252-2:50.6/457)

Boháčová P. 2263 (21.0/207-1.20/312-05.88/264-21.4/595-3.87/279-14.69/191-2:54.8/415)

Záhorová M. 1899 (22.4/120-1.25/359-05.87/263-24.1/344-3.73/248-15.37/203-3:00.3/362)

Jouklová K. 1347 (1.30/409-06.62/311-21.1/627)

Černá B. 1061 (22.4/120-51.04/492-/-08.54/434-/-3.23/148-23.74/359-/)

Celkem 5 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš Bílý Tomáš Bílý 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1038
2 Jakub Roubal Jakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1005
3 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0993
4 Jan NezbedaJan Nezbeda 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0565
5 Martin RohrMartin Rohr 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0559
MS Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0263
Poznámky:
br>
Roubal . 1005 (09.0/253-3.60/145-38.36/211-/)

Bílý . 1038 (09.1/233-3.83/179-31.48/155-/)

Zítko D. 993 (09.2/214-3.61/146-34.57/180-/)

Nezbeda J. 565 (09.9/101-3.44/122-31.88/158-/)

Rohr M. 559 (10.2/64-3.10/78-27.01/120-/)

Jankovič D. 263 (2.74/38-14.31/26)

Rohr T. 45 (17.04/45)
Celkem 6 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nelly Hošková Nelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1401
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1342
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0857
4 Natálie BlažkováNatálie Blažková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0840
5 Ema DoležalováEma Doležalová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0817
6 Zuzana KombercováZuzana Kombercová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0668
7 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0647
8 Kateřina PácalováKateřina Pácalová 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0646
9 Natálie PaulůNatálie Paulů 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0491
10 Veronika PatočkováVeronika Patočková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0488
11 Markéta KeprtováMarkéta Keprtová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0467
12 Martina KrejčováMartina Krejčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0465
13 Kristýna JiránkováKristýna Jiránková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0264
14 Anna VojkůvkováAnna Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0061
Poznámky:
!

Hošková . 1401 (09.0/506-28.74/220-3.57/214-2:03.3/461)

Šantrůčková N. 1342 (09.1/482-30.71/244-3.42/184-2:05.4/432)

Svobodová A. 857 (10.1/270-24.13/167-3.21/144-2:18.0/276)

Blažková N. 840 (09.8/328-19.34/113-3.23/148-2:20.3/251)

Doležalová E. 817 (10.2/252-21.00/132-3.02/110-2:13.9/323)

Kombercová Z. 668 (10.6/185-17.45/93-2.60/46-2:12.2/344)

Kinská T. 647 (10.4/218-13.20/48-3.00/107-2:18.2/274)

Pácalová K. 646 (10.5/201-18.89/108-2.95/99-2:21.6/238)

Paulů N. 491 (10.4/218-16.96/87-2.95/99-2:39.5/87)

Patočková V. 488 (10.4/218-26.53/195-2.80/75-/)

Keprtová M. 467 (10.6/185-16.03/77-2.67/56-2:31.1/149)

Krejčová M. 465 (10.8/155-10.71/23-2.90/91-2:25.8/196)

Jiránková K. 264 (10.9/141-11.47/30-2.47/30-2:43.5/63)

Vojkůvková A. 61 (12.5/4-08.82/6-2.50/34-2:54.1/17)
Celkem 14 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4719
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4625
3 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4431
4 Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4116
5 Martin TomášMartin Tomáš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3352
6 Tomáš HanzlTomáš Hanzl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3314
7 Daniel WernerDaniel Werner 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3269
8 Ondřej ČesákOndřej Česák 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2862
9 Jakub ChudějJakub Chuděj 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0935
Poznámky:
Jakub Chuděj musel po prvním dnu soutěž pro zranění ze soutěže odstoupit!

Rykl R. 4719 (14.8/707-33.31/530-3.00/357-37.53/406-07.5/637-5.40/461-11.40/570-1.62/480-3:09.9/571)

Doležal J. 4625 (16.2/550-38.62/637-2.60/264-41.93/470-07.4/668-5.06/394-11.73/590-1.74/577-3:20.8/475)

Bareš M. 4431 (16.0/571-25.89/384-3.40/457-39.00/428-08.0/492-5.37/455-10.79/533-1.65/504-3:06.0/607)

Kohout J. 4116 (15.5/626-24.77/363-3.30/431-33.28/346-07.8/548-4.96/375-09.06/429-1.50/389-3:05.7/609)

Tomáš M. 3352 (17.9/384-25.31/373-2.10/159-31.88/326-08.1/465-4.75/335-08.79/413-1.38/303-3:07.4/594)

Hanzl T. 3314 (17.4/430-22.95/328-/-33.13/343-08.2/439-5.14/409-09.41/450-1.56/434-3:20.1/481)

Werner D. 3269 (17.9/384-20.66/284-2.10/159-34.40/362-08.0/492-4.76/337-09.57/460-1.32/263-3:14.6/528)

Česák O. 2862 (18.6/323-20.25/277-2.10/159-29.28/289-08.2/439-4.66/319-08.65/405-1.38/303-3:37.0/348)

Chuděj J. 935 (19.3/268-19.52/263-2.30/199-23.22/205-/-/-/-/-/)
Celkem 9 závodníků