Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (22. 5. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.94
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.02
3 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.19
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.32
Dominic KaiserDominic Kaiser 93 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.30
2 Dmytro PodoprygoraDmytro Podoprygora 88 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.37
3 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.38
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.52
5 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.56
6 Michal JahnMichal Jahn 90 AC DomažliceAC Domažlice 12.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 10.94
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.13
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.19
4 Ladislav RoučkaLadislav Roučka 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.61
5 Jan VrbaJan Vrba 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.68
Martin WeberMartin Weber 87 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.93 11.00
2 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 11.01 9.00
3 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.02 8.00
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.07 7.00
5 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.38 6.00
Dmytro PodoprygoraDmytro Podoprygora 88 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.17 4.00
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.24 3.00
3 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.26 2.00
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11.40 1.00
5 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 11.53
Ladislav RoučkaLadislav Roučka 87 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastasia StojanovaAnastasia Stojanova 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.60
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.69
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.91
4 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.24
5 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.30
6 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.44
7 Šárka RyndováŠárka Ryndová 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.53
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.60
3 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.85
4 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.04
5 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.20
6 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.36
2 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.91
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.97
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.18
5 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 13.68
6 Lucie HolcováLucie Holcová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.60
Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.5.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 85 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.25 11.00
2 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.48 9.00
3 Anastasia StojanovaAnastasia Stojanova 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.60 8.00
4 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.66 7.00
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.67 6.00
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.84 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.75 4.00
2 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.83 3.00
3 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 12.94 2.00
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.04 1.00
5 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.34
6 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.47
Celkem 6 závodníků