Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Stará Boleslav (15. 5. 2010)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.78
2 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.82
3 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.30
4 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.22
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 15.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.10
2 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.49
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 17.75
2 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.87
3 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.37
Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.5.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.93
2 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.09
3 Lucie PacovskáLucie Pacovská 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.99
4 Nikola TláskalováNikola Tláskalová 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 19.71
5 Aneta KubíkováAneta Kubíková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.72
Celkem 5 závodníků