Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (30. 5. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.26
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.43
3 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.62
4 Robin PalánRobin Palán 90 AK ZlínAK Zlín 12.06
5 Bohumír VeselýBohumír Veselý 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 12.12
6 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 12.22
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.72
8 Václav ŠtefekVáclav Štefek 51 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 11.28
2 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.53
3 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.54
4 David JurasDavid Juras 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.82
5 Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.85
6 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.92
Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Antonín MolekAntonín Molek 81 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.17
2 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.24
3 Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 11.30
4 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.37
5 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.42
6 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.55
7 David JurasDavid Juras 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.70
8 Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc 12.02
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.06
2 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.34
3 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.48
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.49
5 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.56
6 Martin KučaMartin Kuča 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.69
7 Jiří NovotnýJiří Novotný 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.10
Tomáš VišinkaTomáš Višinka 92 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.5.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 11.30
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.39
3 Filip VernerFilip Verner 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.70
4 Jiří HájekJiří Hájek 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.98
5 Martin KmentaMartin Kmenta 87 JAC BrnoJAC Brno 11.98
6 Vojtěch JurutkaVojtěch Jurutka 91 AK ZlínAK Zlín 12.00
7 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.33
Jan HummelJan Hummel 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.08
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.21
3 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.48
4 Petr KorábečnýPetr Korábečný 91 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.48
5 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.58
6 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.82
7 Filip VernerFilip Verner 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.86
Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.66
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.75
3 Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.86
4 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.92
5 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.32
6 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ProstějovAC Prostějov 12.77
7 Petr KönigPetr König 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13.03
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.73
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.86
3 Michal MarkoMichal Marko 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.13
4 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK PřerovSK Přerov 12.28
5 Mathias MikulíkMathias Mikulík 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.76
6 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.77
7 Jakub SikoraJakub Sikora 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.87
Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.07
2 Jan VlasákJan Vlasák 93 JAC BrnoJAC Brno 11.69
3 Roman GálRoman Gál 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.97
4 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.03
5 Jakub PavlíčekJakub Pavlíček 94 AK ZlínAK Zlín 12.48
6 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.98
7 Jaroslav ĎásekJaroslav Ďásek 93 JAC BrnoJAC Brno 13.17
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.74
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.52
3 Jan VlasákJan Vlasák 93 JAC BrnoJAC Brno 11.55
4 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.60
5 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.62
6 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.94
Tomáš VeselýTomáš Veselý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.45
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.70
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.98
4 Lucie AlbínyiováLucie Albínyiová 90 SK HraniceSK Hranice 13.43
5 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.70
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 12.21
2 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 12.66
3 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 12.74
4 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.02
5 Marcela Mrňová Marcela Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.03
6 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 JAC BrnoJAC Brno 13.05
7 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 13.29
8 Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.56
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.71
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.18
3 Karolína GajarováKarolína Gajarová 94 AK HodonínAK Hodonín 13.70
4 Marta VranováMarta Vranová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.99
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK ZlínAK Zlín 14.03
6 Simona SzurmanováSimona Szurmanová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.10
7 Natálie ČurdováNatálie Čurdová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.47
Anna WojtkováAnna Wojtková 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.72
2 Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.21
3 Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.53
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.55
5 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.69
6 Klára JančíkováKlára Jančíková 94 SK PřerovSK Přerov 14.10
Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.68
2 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 13.35
3 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.39
4 Dominika FedákováDominika Fedáková 93 AK HodonínAK Hodonín 13.79
5 Lucie KlimešováLucie Klimešová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.18
Anna KrainováAnna Krainová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Eva HlaváčováEva Hlaváčová 94 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.25
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.45
3 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.51
4 Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.15
5 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 13.30
6 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.40
7 Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.41
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.31
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.79
3 Petr JahodaPetr Jahoda 87 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.09
4 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.73
5 Pavel DošekPavel Došek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.87
Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.17
2 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 92 AK ZlínAK Zlín 22.22
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.79
4 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.18
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.33
6 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 23.39
7 Jakub RudolfJakub Rudolf 92 AK ZlínAK Zlín 24.39
František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov DQ
Poznámky:
pravidlo 163.3 běh v zatáčce mimo dráhu
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 22.18
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.56
3 Jan VlasákJan Vlasák 93 JAC BrnoJAC Brno 23.95
4 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK Mládeže BrnoSK Mládeže Brno 24.38
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.42
6 Roman GálRoman Gál 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.65
7 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK PřerovSK Přerov 25.47
8 Michal MarkoMichal Marko 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.98
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavlíčekJakub Pavlíček 94 AK ZlínAK Zlín 25.73
2 Tomáš KrpecTomáš Krpec 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 25.87
3 Petr KönigPetr König 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 26.88
4 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ProstějovAC Prostějov 27.35
Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.34
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 2 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ToufarováKristýna Toufarová 92 AK ZlínAK Zlín 26.66
2 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK ZlínAK Zlín 26.96
3 Marcela Mrňová Marcela Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.19
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 27.80
5 Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 28.28
6 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK ZlínAK Zlín 29.45
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK ZlínAK Zlín 25.19
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.66
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 26.65
4 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.17
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 27.49
6 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.97
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.27
8 Simona SzurmanováSimona Szurmanová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 29.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK ZlínAK Zlín 27.98
2 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK ZlínAK Zlín 29.30
3 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 29.38
4 Gabriela JuřinováGabriela Juřinová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.54
Anna KrainováAnna Krainová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Anna WojtkováAnna Wojtková 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 30.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.03
2 Denisa LukáčováDenisa Lukáčová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31.10
3 Lucie KlimešováLucie Klimešová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 32.32
Aneta MatějováAneta Matějová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 48.65
2 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.80
3 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 51.95
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 52.67
5 Matěj BurešMatěj Bureš 90 AK HodonínAK Hodonín 53.19
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jakub KriškoJakub Kriško 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.95
2 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.16
3 Jan SeluckýJan Selucký 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 55.83
Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Filip NovotnýFilip Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.48
2 Jakub RudolfJakub Rudolf 92 AK ZlínAK Zlín 54.79
3 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.96
Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.53
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.70
3 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.89
Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DQ
Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 55.43
2 František HájekFrantišek Hájek 93 TJ UničovTJ Uničov 55.69
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 57.14
4 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.16
5 Tomáš KrpecTomáš Krpec 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 57.96
6 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.98
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 59.95
2 Kristýna KoželuhováKristýna Koželuhová 89 SK Speed BrnoSK Speed Brno 66.82
Jana BystroňováJana Bystroňová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.53
2 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 61.85
3 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 63.44
4 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK ZlínAK Zlín 63.81
Petra KabelíkováPetra Kabelíková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 59.07
2 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 60.73
3 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.53
4 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 61.74
Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FedákováDominika Fedáková 93 AK HodonínAK Hodonín 64.15
2 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.66
3 Barbora OpletalováBarbora Opletalová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.34
4 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 66.78
5 Eva SavickáEva Savická 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
6. dáha vyběhnutí mimo dráhu na levé čáře v zatáčce, pravidlo 163.3
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.03
2 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:57.01
3 Lukáš SýkoraLukáš Sýkora 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:00.35
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:01.91
5 David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc 2:02.58
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HalajLukáš Halaj 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:55.59
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 1:57.23
3 Jakub PacnerJakub Pacner 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:57.98
4 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:05.18
5 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín 2:06.86
6 Jan SeluckýJan Selucký 91 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:22.58
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.96
2 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.39
3 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK Mládeže BrnoSK Mládeže Brno 2:06.12
4 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.31
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:12.72
6 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:21.21
Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:19.00
2 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 2:22.51
3 Andrea BogárováAndrea Bogárová 85 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:37.18
Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:18.63
2 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:58.83
Martina KubůMartina Kubů 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Petra KabelíkováPetra Kabelíková 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:21.43
2 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:24.12
3 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:24.28
4 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:26.96
5 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 2:27.70
6 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:29.22
7 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.70
8 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:31.73
9 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:32.36
10 Nikol CoufalíkováNikol Coufalíková 94 AK ZlínAK Zlín 2:40.01
11 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 94 AK HodonínAK Hodonín 2:50.82
Nikola TesařováNikola Tesařová 93 JAC BrnoJAC Brno DNF
Martina OlejníčkováMartina Olejníčková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:58.67
2 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:59.27
3 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:00.61
4 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 4:01.48
5 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:02.73
6 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:13.38
7 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:18.49
8 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:23.48
9 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:29.94
Jiří NěmečekJiří Němeček 82 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:06.60
2 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:21.44
3 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 92 AK ZlínAK Zlín 4:29.95
4 Adam SchilbergerAdam Schilberger 92 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4:30.48
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:14.08
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:15.45
3 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:25.71
4 Jan BílekJan Bílek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:43.32
5 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:50.97
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:56.85
Michal BartekMichal Bartek 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Lukáš KrahulecLukáš Krahulec 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Zbyněk BolfZbyněk Bolf 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:40.29
Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 3 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:46.47
2 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:16.95
3 Radka SklenářováRadka Sklenářová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:27.38
4 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 5:31.65
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena SchejbalováAlena Schejbalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:29.77
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:01.76
2 Edgar CinegrEdgar Cinegr 94 TJ UničovTJ Uničov 09:57.46
3 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:19.32
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10:49.16
2 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 11:09.77
3 Andrea KrstevováAndrea Krstevová 85 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:30.03
4 Lucie SkybováLucie Skybová 87 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:35.97
Alena BalcarováAlena Balcarová 81 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena SchejbalováAlena Schejbalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:10.74
2 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:12.46
3 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 11:52.00
Celkem 3 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 16:42.40
Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 2 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SchejbalOndřej Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16:32.19
2 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 17:51.06
3 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 18:23.01
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 15.19
2 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 15.49
3 Monika NeuschelováMonika Neuschelová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.62
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 16.64
Aneta AmbrosováAneta Ambrosová 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.24
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.51
3 Aneta PřívarováAneta Přívarová 92 AK ZlínAK Zlín 15.88
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.14
5 Jana JedelskáJana Jedelská 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.66
Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.01
2 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.41
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.60
4 Andrea ValchářováAndrea Valchářová 93 AK ZlínAK Zlín 16.56
Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.89
2 Libor HrůzaLibor Hrůza 83 AK KroměřížAK Kroměříž 14.99
3 Jakub StündlJakub Stündl 90 AK ZlínAK Zlín 15.64
Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 4 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.39
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.63
Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Filip NovotnýFilip Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 4 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.62
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 15.78
3 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 15.88
4 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 15.97
5 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.35
6 Jakub SikoraJakub Sikora 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.96
7 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 17.19
8 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 18.87
Celkem 8 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 40.45
2 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 41.85
3 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 42.73
4 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 43.01
5 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 44.97
6 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 47.42
Celkem 6 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula OpletalováVendula Opletalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 46.01
2 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.22
3 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK ZlínAK Zlín 48.35
4 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 50.25
5 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 JAC BrnoJAC Brno 52.34
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK ZlínAK Zlín 52.87
7 Andrea ValchářováAndrea Valchářová 93 AK ZlínAK Zlín 52.95
Celkem 7 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.48
Celkem 1 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.05
2 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 61.88
3 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.58
4 Štěpán PavelŠtěpán Pavel 92 JAC BrnoJAC Brno 71.84
5 Jan DombekJan Dombek 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 77.26
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.97
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 69.94
3 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 70.49
4 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 72.40
5 Aneta AmbrosováAneta Ambrosová 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 75.90
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 71.08
2 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC ProstějovAC Prostějov 71.54
Anna PerhalováAnna Perhalová 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:00.97
2 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6:39.56
3 Beáta MarkováBeáta Marková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:48.90
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:38.91
2 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 6:41.96
3 Jakub KorbelJakub Korbel 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:50.59
4 Petr BláhaPetr Bláha 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:01.30
5 Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek 94 TJ UničovTJ Uničov 7:36.92
6 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK ZlínAK Zlín 7:46.96
7 Radim ZapletalRadim Zapletal 94 AK OlomoucAK Olomouc 7:54.44
Filip VinklárekFilip Vinklárek 94 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:34.45
2 Václav KaňaVáclav Kaňa 89 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:30.05
MS Jozef DubašákJozef Dubašák 77 SlovenskoSlovensko 09:44.72
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:23.00
2 Josef VeselýJosef Veselý 91 AK ZlínAK Zlín 09:55.58
3 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10:08.70
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena BalcarováAlena Balcarová 81 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12:13.78
2 Martina HořákováMartina Hořáková 90 AK KroměřížAK Kroměříž 12:32.69
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urbánek, Juras, Šustík, Došek Urbánek, Juras, Šustík, Došek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.90
2 Kopečný, Vičar, Majer, Vlasák Kopečný, Vičar, Majer, Vlasák AK OlomoucAK Olomouc 45.96
Verner, Jahoda, Schindler, Baran Verner, Jahoda, Schindler, Baran TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
pravidlo 170.14
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Frnka, Bednář, Koutný, Klapil Frnka, Bednář, Koutný, Klapil AK OlomoucAK Olomouc 45.13
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopecká, Úlehlová, Vašinová, Albínyiová Kopecká, Úlehlová, Vašinová, Albínyiová SK HraniceSK Hranice 52.24
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maroszová, Konderlová, Douchová, Horniaková Maroszová, Konderlová, Douchová, Horniaková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.91
2 Žižková, Pišová, Slováková, Moškořová Žižková, Pišová, Slováková, Moškořová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.84
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juřinová, Opletalová, Pazourková, Moravcová Juřinová, Opletalová, Pazourková, Moravcová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 50.81
2 Havlíková, Koudelková, Nádeníčková, Bobálová Havlíková, Koudelková, Nádeníčková, Bobálová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.12
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrubý, Šrajer, Pacner, Ševčík Hrubý, Šrajer, Pacner, Ševčík AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:44.50
2 B-Frnka, Bednář, Koutný, Klapil B-Frnka, Bednář, Koutný, Klapil AK OlomoucAK Olomouc 3:53.40
3 Teplý, Zapletal, Zeman, Morávek Teplý, Zapletal, Zeman, Morávek AK OlomoucAK Olomouc 4:00.13
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.771.821.871.901.931.961.992.022.042.082.12
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.96 ---XOXOOXOXXX
2 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.90 --OXOXOXXX
3 Jan KotalaJan Kotala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
83 1.90 OOOXOXXOXXX
MS Matúš BubeníkMatúš Bubeník
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 2.08
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.771.821.871.901.931.961.992.022.04
1 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.02 -O-XOXXX
2 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 1.99 -O-XOXXX
3 David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.90 -O-XOXXX
4 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.87 -O-XOXXX
5 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92
6 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91
7 Jan HummelJan Hummel
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.571.621.671.721.751.781.85
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.78 XXX
2 Filip MikuškaFilip Mikuška
AK ŠternberkAK Šternberk
93 1.75 XXX
3 Tomáš MikulaTomáš Mikula
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 1.75 XXX
4 Lukáš HájekLukáš Hájek
JAC BrnoJAC Brno
94 1.67 XXX
Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 NM XXX
Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 NM XXX
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.471.521.551.581.611.641.681.70
1 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.68 OOOOXXX
2 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.61 OOOOXXX
3 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
92 1.55 OOOOXXX
Hana RoztočilováHana Roztočilová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 DNP
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.371.421.451.481.511.541.571.601.62
1 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.60 ----OOOOXXOXXX
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.57 --OOOOXOOXXX
3 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 1.57 -OOOOOXOXOXXX
4= Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.51 OOOOXOXOXXX
4= Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.51 --OOXOXOXXX
6= Klára JančíkováKlára Jančíková
SK PřerovSK Přerov
94 1.37 OOXXX
6= Denisa LukáčováDenisa Lukáčová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 1.37 OOXXX
8 Eva KaniováEva Kaniová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.37 XXOXXOXXX
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.303.503.703.904.064.21
1 Adam KosniovskýAdam Kosniovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
76 4.06 -OOXXOOXXX
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 DNP
MS Tomasz KlytaTomasz Klyta
PolskoPolsko
91 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.303.503.703.904.064.214.314.414.514.614.85
1 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.61 ---------OXXX
2 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.21 ---XXOXOXOX-
3 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.06 ---OXXOXXX
4= Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.90 --OXOXXX
4= Patrik ČuntaPatrik Čunta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.90 OOOXOXXX
6 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 3.90 --OXXOXXX
7 Filip KowalskiFilip Kowalski
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 3.70 --OXXX
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.103.303.503.904.064.214.314.414.51
1 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 3.90 ---XOOXXX
MS Michal KlodaMichal Kloda
PolskoPolsko
93 4.31
MS Tadeusz NowakTadeusz Nowak
PolskoPolsko
94 4.06
Michal BartekMichal Bartek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 0 -XXX
Michal KročkaMichal Kročka
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 0 XXX
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.772.923.023.123.223.323.423.523.62
1 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.42 ----OOOXXX
2 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
84 3.32 --OOOXOXXX
3 Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.02 O-OXXX
MS Patrycja MoskalaPatrycja Moskala
PolskoPolsko
88 3.52
MS Magdalena MolekMagdalena Molek
PolskoPolsko
90 3.22
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.472.622.772.923.023.123.223.323.423.523.623.86
MS Martyna CyganekMartyna Cyganek
PolskoPolsko
92 3.62
Vendula ŽitníkováVendula Žitníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 0 XXX
Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 0 ------XXX
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.122.322.472.622.772.923.023.123.223.32
1 Lenka HaasováLenka Haasová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.62 -OXOOXXOXXX
4 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.62 -OXOOXXOXXX
3 Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.47 -OXOOXXOXXX
4 Beáta MarkováBeáta Marková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.32 -OXOOXXOXXX
MS Aneta MolekAneta Molek
PolskoPolsko
94 3.02
MS Natália KrystaNatália Krysta
PolskoPolsko
95 2.77
MS Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95
Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 0
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 0
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 DNP
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.18 -1.1 m/s 7.03+0,74.88-5.14+1,27.03X-0,36.86-0,47.18-1,1
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 7.07 -1.3 m/s 6.96+0,97.02-0,87.00-0,87.026.84-0,87.02-0,57.07-1,3
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.77 -0.8 m/s 6.69+0,596.77-0,8X-1,26.776.68-0,46.77+0,26.74-0,9
4 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.72 -0.2 m/s X+0,756.69-0,96.54-0,26.696.52+0,36.72-0,2X-0,7
5 Jiří HabichJiří Habich
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 6.62 +0.8 m/s X+0,196.34-0,85.09-0,96.343.69+0,76.47-0,46.62+0,8
6 Jan VičarJan Vičar
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.12 -0.17 m/s 6.12-0,17X-0,2--6.125.39+0,55.85-0,84.82-0,2
7 Martin KmentaMartin Kmenta
JAC BrnoJAC Brno
87 5.86 -0.2 m/s ----0,45.14+1,25.145.44+1,35.66+0,85.86-0,2
Jakub StündlJakub Stündl
AK ZlínAK Zlín
90 0 0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.58 -0.4 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 6.41 -0.2 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
3 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.32 -0.7 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
4 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 6.16 +0.5 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
5 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 6.03 +0.6 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
6 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 5.99 -1.0 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
7 Jiří HájekJiří Hájek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 5.97 +1.4 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
8 Štěpán PavelŠtěpán Pavel
JAC BrnoJAC Brno
92 5.49 -0.5 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
9 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4.71 +0.5 m/s X-0.3X-0.84.71+0.54.71
Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.29 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
2 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.19 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
3 Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.16 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
4 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 6.16 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
5 Filip DittrichFilip Dittrich
JAC BrnoJAC Brno
93 5.89 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
6 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 5.74 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
7 Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 5.71 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
8 Silvio GregorSilvio Gregor
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
94 5.69 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
9 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 5.53 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
10 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.46 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
11 Lukáš HájekLukáš Hájek
JAC BrnoJAC Brno
94 5.33 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
12 Tomáš MikulaTomáš Mikula
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 5.27 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
13 Jaroslav ĎásekJaroslav Ďásek
JAC BrnoJAC Brno
93 4.98 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
14 Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 4.85 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
15 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 4.81 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
16 Petr KönigPetr König
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 4.26 3.64-0,54.260,2X-1,44.26
Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 DNP
Lukáš ŠogorLukáš Šogor
AK ŠternberkAK Šternberk
93 DNP
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.64 -1.1 m/s 5.37-1,05.46-0,25.59-0,85.595.64-1,1X-0,95.50+0,4
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.52 -0.2 m/s 5.12-0,25.41-0,25.39-0,75.415.52-0,25.51-1,05.44+0,7
3 Kateřina DytkováKateřina Dytková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 5.00 -0.2 m/s 4.88-0,65.00-0,24.82-0,25.004.88-0,24.63-0,9X+0,2
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.33 +0.3 m/s 4.74-0,65.25-0,25.16-0,25.255.15-0,25.00-1,35.33+0,3
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK OlomoucAK Olomouc
91 5.05 -0.9 m/s 5.05-0,94.98-1,4X+0,45.055.05-1,04.95-0,94.93+0,5
3 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 5.03 -0.3 m/s 4.98-1,24.95-0,95.03-0,35.034.98+0,2----
4 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 4.96 +0.4 m/s X-0,7X-1,3X+0,50X-0,44.85-0,94.96+0,4
5 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 4.94 -0.2 m/s X-0,54.94-0,2X+0,24.94X-0,7X-1,0X+0,8
6 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.73 +0.7 m/s 4.71-0,44.57-0,64.73+0,74.734.45-0,4X-2,44.53-1,4
Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AC Nový JičínAC Nový Jičín
91 0 0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.51 -0.6 m/s 0
2 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 5.14 -0.7 m/s 0
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 5.13 -0.2 m/s 0
4 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 4.96 -1.3 m/s 0
5 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 4.94 -1.0 m/s 0
6 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.93 -0.6 m/s 0
7 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 4.76 -0.4 m/s 0
8 Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 4.68 -1.1 m/s 0
9 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.60 +0.2 m/s 0
10 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 4.58 -0.4 m/s 0
11 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 4.52 -0.2 m/s 0
12 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 4.47 -0.9 m/s 0
13 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová
AC Nový JičínAC Nový Jičín
93 4.26 -0.2 m/s 0
14 Klára JančíkováKlára Jančíková
SK PřerovSK Přerov
94 3.82 -0.2 m/s 0
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP 0
Soňa ZapletalováSoňa Zapletalová
SK PřerovSK Přerov
93 DNP 0
Celkem 16 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 14.00 +0.9 m/s 13.64-1.5X-1.213.39+0.413.6414.00+0.912.57+0.313.69-1,8
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.58 +1.5 m/s X-1.413.52-2.113.58+1.513.58X+1.813.45+0.3X-0.7
3 Jan KotalaJan Kotala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
83 13.47 +1.0 m/s 13.00-0.813.010.O13.29+0.613.2913.45+1.213.20-0.213.47+1.0
4 Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
80 13.34 -0.7 m/s X-0.713.34-0.711.54+1.113.34X+1.0X+1.6X+0.2
Celkem 4 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Štěpán PavelŠtěpán Pavel
JAC BrnoJAC Brno
92 NM
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 12.93 X12.4812.5512.5512.93X12.93
2 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 12.85 XX12.8512.85XXX
3 Filip DittrichFilip Dittrich
JAC BrnoJAC Brno
93 12.51 XX12.2312.2312.1812.4812.51
4 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 12.49 11.9812.3912.4912.49XX12.37
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 12.11 +0.3 m/s 11.90+1,112.09-0,412.11+0,312.1111.93+0,3X+0,811.78+0,2
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 11.36 +1.6 m/s 11.36+1,611.32-0,6X+0,211.3610.84-0,6X+0,5X-0,3
3 Kateřina StoszkováKateřina Stoszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 10.45 +0.2 m/s 10.35+0,510.45+0,210.11-1,010.4510.38-0,410.14+0,5X-0,6
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 11.96 +0.9 m/s 11.65+0,211.63-1,111.880,411.8811.55+0,211.96+0,9--
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.75 -0.8 m/s 11.30+0,2X-1,111.39-0,511.3911.62-0,711.75-0,811.52+0,9
3 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK ZlínAK Zlín
92 11.64 +0.7 m/s 11.49-0,611.64+0,7X+0,411.6409.58+0,611.18+0,611.28+0,8
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.61 -0.3 m/s 11.22+0,211.22-0,411.61-0,311.6111.44-0,309.62+0,811.59+0,2
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
AK OlomoucAK Olomouc
91 10.90 -0.8 m/s 10.90-0,810.63+0,910.44+0,610.9010.84+0,9X+0,6--
6 Lenka KošárkováLenka Košárková
JAC BrnoJAC Brno
92 10.76 +0.2 m/s 10.74+1,510.76+0,210.67-0,410.76X-0,210.53-0,310.60+0,6
7 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 10.69 +0.2 m/s X+0,510.65+0,210.69+0,210.6910.66-0,8X+0,2X+0,9
8 Veronika MaroszováVeronika Maroszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10.04 -0.2 m/s 09.39+0,809.91+0,209.41+0,209.9109.78+0,210.04-0,2X+0,5
Klaudie KučerováKlaudie Kučerová
AC Nový JičínAC Nový Jičín
91 DNP 0
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 11.22 -0.6 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
2 Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC BrnoJAC Brno
94 11.07 +0.5 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
3 Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 10.98 +0.2 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
4 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 10.79 -1.2 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
5 Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 10.48 -1.4 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
6 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 10.34 +0.3 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
7 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová
AC Nový JičínAC Nový Jičín
93 10.18 -0.7 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
8 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 09.89 +0.4 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
9 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 09.23 -1.5 m/s X-1.2X+1.009.23-1.509.23
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 DNP
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 13.14 12.8212.2311.9512.8212.42X13.14
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 12.92 11.6612.7112.6312.71X12.6512.92
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 11.93 10.2009.7411.2311.2310.9511.9311.37
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 11.46 10.3511.02X11.02XX11.46
5 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.30 11.05X11.3011.3011.0210.71X
6 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 10.80 09.4710.80X10.80
7 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 10.71 09.1310.7109.3010.7109.3910.3310.12
8 Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 10.38 10.0109.2609.9410.0110.3809.9609.69
9 Kateřina KrejčováKateřina Krejčová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
93 10.00 09.2110.00X10.00
10 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 09.42 09.4208.6309.3709.42
11 Soňa ZapletalováSoňa Zapletalová
SK PřerovSK Přerov
93 08.84 08.5008.8408.4908.84
12 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 08.82 X08.8207.4508.82
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 14.49 13.7513.9013.9413.9414.2714.49X
2 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 12.79 X11.8412.6012.6012.7912.72X
3 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 12.27 11.8111.9512.2712.2712.0612.03X
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 11.41 X10.9410.9810.9810.9211.41X
5 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 08.49 08.4308.1508.0108.43-X08.49
Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
66 DNP 0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 11.02 10.78XX10.78X11.02X
2 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10.25 09.4209.40X09.4209.8509.7410.25
3 Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 08.08 07.72X07.9307.9308.0807.9108.06
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 DNP 0
Nikola StaňkováNikola Staňková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
92 DNP 0
Tereza FialováTereza Fialová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
92 DNP 0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KošařDominik Košař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 15.16 X11.10X11.1011.20XX
2 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 13.55 X11.10X11.1011.20XX
3 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 12.89 X11.10X11.1011.20XX
4 Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 12.24 X11.10X11.1011.20XX
5 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 11.20 X11.10X11.1011.20XX
Adam ZadubanAdam Zaduban
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
95 DNP
Adam DrmolaAdam Drmola
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
94 DNP
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 17.61 17.3916.8117.6117.6117.5917.30X
2 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.29 12.0012.6113.2913.29XXX
3 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 10.42 10.4209.8910.0110.42XX09.28
Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP 0
Ondřej PalaOndřej Pala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 DNP 0
Jiří HájekJiří Hájek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 DNP 0
Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 DNP 0
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 16.99 X16.99-16.99---
2 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 16.56 16.08X15.9516.08X16.56X
3 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 14.60 14.2514.33X14.3314.4714.6014.15
4 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 13.96 X12.6013.5913.59X13.9613.84
5 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 13.63 13.4713.63X13.63XXX
6 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 13.57 13.4812.80X13.4813.5113.2813.57
7 Lukáš RedlLukáš Redl
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 11.58 XXX011.58XX
8 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 10.84 09.4509.9410.2110.2110.3510.7210.84
Jaroslav VlčekJaroslav Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
64 DNP 0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 43.06 43.0641.42X43.0639.38X-
2 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 37.13 34.5037.13X37.1334.9334.70-
3 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 30.12 30.1228.3028.3230.12X28.1627.59
Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
66 DNP 0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 37.15 XX33.7133.7134.9037.15X
2 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 32.70 29.6632.70X32.7032.44XX
3 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 32.14 30.6731.2732.1432.14XXX
4 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 30.38 X30.0930.3830.38XXX
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 35.15 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
2 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 32.98 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
3 Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 30.50 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
4 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 30.25 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
5 Kateřina KrejčováKateřina Krejčová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
93 27.68 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
6 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 27.27 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
7 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 26.67 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
8 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 23.78 22.0421.0523.7823.7822.59X22.51
Nikola StaňkováNikola Staňková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
92 DNP
Hana NovotnáHana Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 DNP
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KošařDominik Košař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 40.51 X29.33X29.3324.90X31.12
2 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 31.92 X29.33X29.3324.90X31.12
3 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 31.25 X29.33X29.3324.90X31.12
4 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 31.12 X29.33X29.3324.90X31.12
Adam DrmolaAdam Drmola
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
94 DNP
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 51.77 X46.6747.7647.7649.46X51.77
2 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 45.18 42.87X45.1845.18X44.1643.53
3 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 44.13 43.2344.13-44.13---
4 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 37.97 37.9737.1635.3437.9737.1636.9637.87
5 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 31.80 30.0531.80X31.8029.3429.9327.26
Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 NM XXX0XXX
Celkem 6 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 54.65 50.50X51.6051.6051.24X54.65
2 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 51.57 48.71X51.4851.4851.57XX
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 50.37 X45.8750.0250.0250.3749.63X
4 Stanislav KovářStanislav Kovář
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
64 48.01 46.3446.9046.5446.9048.01X47.37
5 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 44.12 X42.4842.7542.7543.53X44.12
6 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 43.19 43.19XX43.19XX-
7 Lukáš RedlLukáš Redl
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
86 40.84 39.98XX39.9839.03X40.84
8 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 38.42 37.0738.33X38.3338.42XX
9 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 37.68 37.6836.47X37.68
10 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 29.71 29.52X29.7129.71
11 Michal KřivaMichal Křiva
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
89 22.99 22.99X22.99
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 52.61 XX46.7346.7351.16X52.61
2 Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 51.61 47.39XX47.39X48.0651.61
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK ZlínAK Zlín
93 49.94 49.94XX49.9443.81X46.33
4 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 48.93 X45.80X45.8048.9343.6148.63
5 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 38.24 38.24XX38.2436.90XX
6 Kateřina KrejčováKateřina Krejčová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
93 37.17 37.17XX37.17XXX
7 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 36.04 34.4336.04X36.0435.6932.84X
8 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 28.52 19.8928.52X28.5226.71XX
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 59.49 X58.36X58.3657.7959.49X
2 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 50.29 XX48.1848.1848.5350.2850.29
3 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 48.48 X42.7245.6445.6448.4846.8745.35
4 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 48.47 46.7445.34X46.7448.2248.4746.33
5 Lenka KorábováLenka Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 46.16 46.1645.9344.6946.16X44.6342.69
6 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 32.92 32.9231.5928.9232.9231.5930.3332.05
Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
66 DNP 0
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 45.89 XXX0X42.1645.89
2 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 41.61 39.2736.0639.1739.2739.7339.4741.61
3 Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 22.38 20.9122.38X22.38XXX
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 45.57 43.9645.57X45.57XXX
2 Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK HodonínAK Hodonín
94 36.42 34.3334.0132.3534.3334.3335.0836.42
3 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 34.90 X34.90X34.9034.3633.3234.90
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 39.52 38.1239.52X39.52X--
Lukáš KlusLukáš Klus
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 DNP 0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 49.94 48.0447.9349.9449.9449.3448.90X
2 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 49.16 46.3349.16X49.16XX46.13
3 Radim ŠtefekRadim Štefek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
75 48.96 X46.7844.6946.7846.9044.1448.96
4 Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 48.14 44.3948.1445.1648.14X43.8047.26
5 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 45.87 38.9245.46X45.4645.87X45.00
6 Radoslav GlocRadoslav Gloc
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
83 43.26 43.0942.4343.2643.26XXX
7 Jan PolášekJan Polášek
AK ZlínAK Zlín
83 39.28 36.5826.61X36.5839.2838.85X
8 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 31.62 X31.62X31.6228.12XX
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KüblováKateřina Küblová
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 33.59 32.58X32.8732.8733.59X31.71
2 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 30.95 28.6927.6230.9530.95X27.17X
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 DNP 0
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 DNP 0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 36.58 34.4334.8233.0934.8234.4635.1936.58
2 Barbora MikulcováBarbora Mikulcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 34.64 30.2534.6433.2534.6430.9632.3430.95
3 Tereza ČerníkováTereza Černíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 34.47 34.2032.5132.7634.2034.47XX
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 31.44 28.4031.4428.4631.4428.8228.7528.64
5 Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 31.05 26.7225.3029.5429.5428.4728.3631.05
6 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 27.60 X26.14X26.1426.1425.4927.60
7 Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 25.74 25.7423.39X25.74X24.0120.63
8 Barbora ŽivnáBarbora Živná
ASK BlanskoASK Blansko
92 24.30 23.7324.3022.9424.3022.56X20.71
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika KleslováVeronika Kleslová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 34.40 X34.2633.6834.2631.7132.1834.40
2 Tereza KuntošováTereza Kuntošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 32.21 31.9131.2429.3931.91X24.7732.21
3 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 31.87 31.8729.0529.1331.8726.96X30.09
4 Martina GureckáMartina Gurecká
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
94 30.79 25.4630.79X30.79X28.2329.09
5 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 29.82 28.6129.8227.5429.8227.1326.4829.55
6 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 29.02 27.1225.2825.6927.1228.4527.5829.02
7 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 27.64 X23.8426.6026.6026.9327.6425.23
8 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 26.01 21.9726.0123.9226.01X23.7824.13
9 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 23.93 X23.93X23.93
10 Soňa ZapletalováSoňa Zapletalová
SK PřerovSK Přerov
93 23.74 X23.7421.8323.74
11 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 21.31 21.0421.31X21.31
12 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 19.96 X18.7219.9619.96
Beáta MarkováBeáta Marková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 DNP 0
Vendula LidmilováVendula Lidmilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 DNP 0
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 60.96 51.4251.3352.7452.74X51.0260.96
2 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 47.83 45.00X45.8045.80X46.5747.83
3 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 46.68 41.4643.3442.7343.3446.10X46.68
4 Marek ŠankoMarek Šanko
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
94 44.19 42.9040.0644.1944.1941.6842.7943.79
5 Tomáš MikulaTomáš Mikula
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 43.07 39.3841.3242.2442.2442.3343.0741.85
6 Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 42.09 38.7642.09X42.0941.79XX
7 Ondřej CharouzOndřej Charouz
AK ŠternberkAK Šternberk
93 37.91 34.4229.1233.1934.4235.1837.9136.07
8 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 34.72 X33.49X33.4934.5434.72X
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš RevayTomáš Revay
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
85 60.31 59.5350.75X59.5359.2758.2860.31
2 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 57.67 56.3157.6757.4157.6756.1253.91X
3 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 54.71