Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva

Týniště nad Orlicí (16. 5. 2010)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 16.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:17.69 11.00
2 Martin TomášMartin Tomáš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.43 9.00
3 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.58 8.00
4 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.01 7.00
5 Marek MunzarMarek Munzar 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:25.34 6.00
6 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3:04.80 5.00
7 Patrik FlígrPatrik Flígr 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3:07.32 4.00
MB Tomáš SkalkaTomáš Skalka 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
MB Josef ČepelkaJosef Čepelka 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:31.92
MB Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:34.65
MB Jan KosařJan Kosař 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:35.60
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka
2.Tomáš MartinTJ Sokol Hradec Králové
3.Pavel JanTJ Sokol Hradec Králové
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 16.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.99 11.00
2 Kateřina SlezákováKateřina Slezáková 96 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:41.83 9.00
3 Antonie HolubováAntonie Holubová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.05 8.00
4 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.03 7.00
5 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.20 6.00
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:54.14 5.00
7 Eliška BuryškováEliška Buryšková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:56.46 4.00
8 Jana ŠrůtkováJana Šrůtková 96 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:00.50 3.00
9 Andrea ŠimkováAndrea Šimková 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:05.60 2.00
10 Marie ŠormováMarie Šormová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:12.41 1.00
11 Kateřina KrtičkováKateřina Krtičková 96 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:13.07
12 Lucie HronováLucie Hronová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:35.63
MB Lenka PekařováLenka Pekařová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3:11.04
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Boudová ŽanetaTJ Sokol Hradec Králové
2.Slezáková KateřinaSK Náchod-Plhov
3.Holubová AntonieTJ Sokol Dvůr Králové n. L.
Celkem 13 závodníků