výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva

Týniště nad Orlicí (16. 5. 2010)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 16.5.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.22 11.00
2 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.07 9.00
3 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.67 5.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 22.24 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 16.5.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.33 8.00
2 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 16.39 7.00
3 Ondřej ČesákOndřej Česák 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.36 6.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 16.5.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.88 9.00
2 Sabina MachačováSabina Machačová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.12 7.00
3 Nikol BošelováNikol Bošelová 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.34 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 16.5.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽukovskáLucie Žukovská 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 19.95 6.00
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.83 4.00
3 Petra NovákováPetra Nováková 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21.70 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 16.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta WiesnerováMarkéta Wiesnerová 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.06 11.00
2 Tereza ŠádkováTereza Šádková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.11 8.00
Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 3 závodníků