Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (22. 5. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.33
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.40
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.87
4 Ondřej MertaOndřej Merta 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.34
5 Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.83
MB Ondřej MatysOndřej Matys 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.20
Aleš KršíkAleš Kršík 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Torsten MeucheTorsten Meuche 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.34
2 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.52
3 Lukáš LomnickýLukáš Lomnický 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.60
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.63
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.77
6 Sebastián FialaSebastián Fiala 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.88
7 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.43
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.49
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58
3 Mariusz TietzMariusz Tietz 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.59
4 Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.64
5 Petr TiralaPetr Tirala 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.09
6 Jan KameníčekJan Kameníček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.21
7 Robin CogánRobin Cogán 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.01
Tomáš PužmanTomáš Pužman 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.5.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.43
2 Filip FujdaFilip Fujda 89 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.67
3 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.00
4 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.19
MB David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.69
Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DQ
Michal BallaMichal Balla 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.27 11.00
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.28 9.00
3 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.31 8.00
4 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.43 7.00
5 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.44 6.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LomnickýLukáš Lomnický 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.49 4.00
2 Mariusz TietzMariusz Tietz 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.53 3.00
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58 2.00
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.62 1.00
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.70
6 Filip FujdaFilip Fujda 89 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.81
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.5.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.55
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.86
3 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.02
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.93
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 89 AK MostAK Most 14.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.5.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.79
2 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.13
3 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.36
4 Petra ŠípkováPetra Šípková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13.62
5 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.5.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.68
2 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.07
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.91
4 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.13
5 Petra ProcházkováPetra Procházková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.19
Pavla VaňkováPavla Vaňková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.5.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.48 11.00
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.55 9.00
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.69 8.00
4 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.71 7.00
5 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.93 6.00
6 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.03 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.24 4.00
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.67 3.00
3 Petra ŠípkováPetra Šípková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13.68 2.00
4 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.99 1.00
5 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.01
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.36
Celkem 6 závodníků