Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1

Olomouc (23. 5. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK Přerov SK Přerov 11.34
2 Petr KoutnýPetr Koutný 94 AK Olomouc AK Olomouc 11.93
3 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC Prostějov AC Prostějov 12.13
4 Dalibor StašDalibor Staš 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 12.81
5 Petr UřinovskýPetr Uřinovský 94 SK Hranice SK Hranice 13.22
Jiří HájekJiří Hájek 92 SK Hranice SK Hranice DNP
Jan DostálJan Dostál 91 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.41
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK Olomouc AK Olomouc 11.79
3 David BednářDavid Bednář 93 AK Olomouc AK Olomouc 11.91
4 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 12.11
5 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK Přerov SK Přerov 12.41
6 Tomáš VišinkaTomáš Višinka 92 AK Olomouc AK Olomouc 12.43
Jakub ČechJakub Čech 93 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.59
2 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.11
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 12.14
4 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC Prostějov AC Prostějov 12.22
5 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 12.25
6 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 12.54
7 Stanislav HolubStanislav Holub 94 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 12.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK Přerov SK Přerov 11.71
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC Prostějov AC Prostějov 11.87
3 Michal MüllerMichal Müller 93 AK Olomouc AK Olomouc 12.03
4 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 12.04
5 Filip LondinFilip Londin 94 AC Prostějov AC Prostějov 12.76
Jan VičarJan Vičar 90 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.70
2 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.95
3 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK Olomouc AK Olomouc 12.00
4 Michal FojtMichal Fojt 92 SK Přerov SK Přerov 12.10
5 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.59
MB Ondřej VičarOndřej Vičar 94 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK Přerov SK Přerov 11.13 11.00
2 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.31 9.00
3 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.40 8.00
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK Olomouc AK Olomouc 11.54 7.00
5 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.61 6.00
6 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK Přerov SK Přerov 11.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BednářDavid Bednář 93 AK Olomouc AK Olomouc 11.78 4.00
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC Prostějov AC Prostějov 11.80 3.00
3 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK Olomouc AK Olomouc 11.87 2.00
4 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK Olomouc AK Olomouc 11.88 1.00
5 Michal MüllerMichal Müller 93 AK Olomouc AK Olomouc 12.09
Petr KoutnýPetr Koutný 94 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 12.92
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.20
3 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13.50
4 Markéta Chlandová Markéta Chlandová 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.78
5 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 14.39
6 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 14.65
7 Michaela KrálíkováMichaela Králíková 95 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 14.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.34
2 Michaela ŽiškováMichaela Žišková 95 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13.47
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.54
4 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 14.07
5 Dominika NovotnáDominika Novotná 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 14.48
6 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová 95 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 14.90
Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 12.88 7.00
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.16 5.00
3 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.25 4.00
4 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13.39 3.00
5 Michaela ŽiškováMichaela Žišková 95 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 13.39 2.00
6 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.44 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK Přerov SK Přerov 22.75 9.00
2 Jan DostálJan Dostál 91 SK Hranice SK Hranice 23.09 8.00
3 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 23.43 7.00
4 David BednářDavid Bednář 93 AK Olomouc AK Olomouc 23.68 6.00
5 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK Olomouc AK Olomouc 23.77 4.00
6 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 24.26
František JančíkFrantišek Jančík 92 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AC Prostějov AC Prostějov 23.74 5.00
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK Přerov SK Přerov 23.94 3.00
3 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda 92 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 23.95 2.00
4 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK Olomouc AK Olomouc 23.96 1.00
5 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 24.34
6 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK Olomouc AK Olomouc 24.50
7 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 25.44
Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK Přerov SK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK Hranice SK Hranice 22.62 11.00
2 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 24.70
3 Michal MüllerMichal Müller 93 AK Olomouc AK Olomouc 24.83
4 Michal FojtMichal Fojt 92 SK Přerov SK Přerov 24.86
5 Jiří BlažejJiří Blažej 90 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 25.69
6 Dalibor StašDalibor Staš 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 25.71
7 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 26.18
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 24.09
2 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 24.79
3 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK Přerov SK Přerov 25.13
4 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 26.27
5 Petr UřinovskýPetr Uřinovský 94 SK Hranice SK Hranice 26.45
6 Stanislav HolubStanislav Holub 94 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 26.48
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK Přerov SK Přerov DNP
Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ Šumperk TJ Šumperk 26.35 5.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice SK Hranice 26.68 4.00
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 27.14 3.00
4 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 27.45 2.00
5 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 27.97
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 26.29 7.00
2 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK Hranice SK Hranice 27.92
3 Markéta Chlandová Markéta Chlandová 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 28.60
4 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 28.67
5 Veronika ČernockáVeronika Černocká 92 TJ Šumperk TJ Šumperk 29.25
6 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 30.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 27.59 1.00
2 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 28.16
3 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 28.47
4 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 28.62
5 Sabina VšetičkováSabina Všetičková 92 TJ Šumperk TJ Šumperk 30.41
MB Veronika HráchováVeronika Hráchová 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 31.17
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 52.10 11.00
2 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK Přerov SK Přerov 53.32 9.00
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 53.33 8.00
4 Jiří BlažejJiří Blažej 90 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 57.75 5.00
5 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 58.84 2.00
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. DNP
Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 56.23 7.00
2 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 57.33 6.00
3 Michal SýkoraMichal Sýkora 92 SK Hranice SK Hranice 57.85 4.00
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 58.72 3.00
5 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 59.37 1.00
MB David DamDavid Dam 84 AK Olomouc AK Olomouc 54.80
Vojtěch HolzeplVojtěch Holzepl 96 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ Šumperk TJ Šumperk 59.79 7.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice SK Hranice 60.22 5.00
3 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 65.02 2.50
4 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 65.41 1.00
5 Martina KubůMartina Kubů 91 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 65.99
Sabina VšetičkováSabina Všetičková 92 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 64.45 4.00
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 SK Hranice SK Hranice 65.02 2.50
3 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 65.76
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 69.94
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 70.78
6 Michaela DanysováMichaela Danysová 95 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 72.60
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Prostějov AC Prostějov 2:00.17 11.00
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 2:01.30 9.00
3 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:01.85 8.00
4 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:06.58 7.00
5 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:06.60 6.00
6 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK Olomouc AK Olomouc 2:07.08 5.00
7 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:07.79 4.00
8 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 91 SK Hranice SK Hranice 2:09.11 3.00
9 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK Hranice SK Hranice 2:11.21 2.00
10 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 2:13.84 1.00
11 Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 2:14.43
12 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK Olomouc AK Olomouc 2:16.25
MB David DamDavid Dam 84 AK Olomouc AK Olomouc 2:06.95
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martina KubůMartina Kubů 91 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.93 7.00
2 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.89 5.00
3 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:31.52 4.00
4 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:40.67 3.00
5 Anna RieglováAnna Rieglová 92 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:57.28 2.00
6 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice SK Hranice 3:14.60 1.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:10.97 11.00
2 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:14.85 9.00
3 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK Olomouc AK Olomouc 4:17.41 8.00
4 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:18.48 7.00
5 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:21.58 6.00
6 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 69 AK Olomouc AK Olomouc 4:22.99 5.00
7 Jan RoikJan Roik 94 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:24.38 4.00
8 David ChytilDavid Chytil 87 TJ Šumperk TJ Šumperk 4:28.01 3.00
9 Jan KodlJan Kodl 93 TJ Šumperk TJ Šumperk 4:29.29 2.00
10 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:29.82 1.00
11 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 4:35.59
12 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 4:39.97
13 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC Prostějov AC Prostějov 4:51.53
14 Alan FranekAlan Franek 71 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 5:00.34
MB Marek ZemanMarek Zeman 87 AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice 4:20.85
Jan PolášekJan Polášek 83 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.94 7.00
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 SK Hranice SK Hranice 5:20.06 5.00
3 Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5:26.58 4.00
4 Jana KřišťákováJana Křišťáková 95 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 5:27.59 3.00
5 Eliška AdamíkováEliška Adamíková 86 TJ Šumperk TJ Šumperk 5:30.49 2.00
6 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 5:31.96 1.00
7 Barbora ChytilováBarbora Chytilová 94 TJ Šumperk TJ Šumperk 6:29.16
8 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice SK Hranice 6:30.62
9 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK Hranice SK Hranice 7:17.61
Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ Šumperk TJ Šumperk 15.87 7.00
2 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 18.74 5.00
3 Jana JedelskáJana Jedelská 92 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 19.95 4.00
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ Šumperk TJ Šumperk DQ
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK Hranice SK Hranice 15.36 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK Přerov SK Přerov 16.01 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.03 8.00
4 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.65 7.00
5 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.93 6.00
6 Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK Olomouc AK Olomouc 19.06 5.00
7 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 22.93 4.00
8 Michal FojtMichal Fojt 92 SK Přerov SK Přerov 23.59 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Prostějov AC Prostějov 57.03 9.00
2 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ Šumperk TJ Šumperk 58.53 8.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ Šumperk TJ Šumperk 58.98 7.00
4 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 60.27 6.00
Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK Přerov SK Přerov 56.88 11.00
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 61.69 5.00
3 Jakub KorbelJakub Korbel 94 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 63.17 4.00
4 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 67.08 3.00
5 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 69.71 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KlapetkováLenka Klapetková 86 TJ Šumperk TJ Šumperk 81.59 7.00
2 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ Šumperk TJ Šumperk 81.60 5.00
3 Dominika HaráskováDominika Harásková 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 87.05 4.00
4 Pavlína SopperováPavlína Sopperová 90 TJ Šumperk TJ Šumperk 99.77 3.00
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan PolášekJan Polášek 83 SK Hranice SK Hranice 09:59.14 11.00
2 Radim KasalíkRadim Kasalík 81 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 10:00.50 9.00
3 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC Prostějov AC Prostějov 10:32.27 8.00
4 David ChytilDavid Chytil 87 TJ Šumperk TJ Šumperk 10:35.35 7.00
5 Václav KaňaVáclav Kaňa 89 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 10:41.64 6.00
6 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 10:45.87 5.00
7 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 11:02.44 4.00
8 Ondřej ChylekOndřej Chylek 93 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 12:34.57 3.00
9 Josef SýkoraJosef Sýkora 63 SK Hranice SK Hranice 13:10.79 2.00
Tomáš MikulenkaTomáš Mikulenka 80 SK Hranice SK Hranice DNP
Michal SýkoraMichal Sýkora 92 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 12:30.76 7.00
2 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK Hranice SK Hranice 17:27.81 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipec, Rovenský, Štefek, Bezecný Filipec, Rovenský, Štefek, Bezecný TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3:39.23 11.00
2 Frnka, Vlasák, Bednář, Kopečný Frnka, Vlasák, Bednář, Kopečný AK Olomouc AK Olomouc 3:44.83 9.00
3 Dostál, Žabíček, Lacina, Masař Dostál, Žabíček, Lacina, Masař SK Hranice SK Hranice 3:48.45 8.00
4 Broda, Zaduban, Wawreczka, Sikora Broda, Zaduban, Wawreczka, Sikora TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 3:52.01 7.00
5 Homola, Gold, Kratochvíl, Korbel Homola, Gold, Kratochvíl, Korbel Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 3:52.73 6.00
6 Hrivňák, Žandy, Valenta, Kodl Hrivňák, Žandy, Valenta, Kodl TJ Šumperk TJ Šumperk 4:02.52 5.00
Pálka, Zatloukal, Chytil, Timko Pálka, Zatloukal, Chytil, Timko TJ Šumperk TJ Šumperk DQ
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominiková, Brandejská, Černocká, Hojgrová Dominiková, Brandejská, Černocká, Hojgrová TJ Šumperk TJ Šumperk 4:29.83 7.00
2 Klepáčová, Moškořová, Pišová, Slováková Klepáčová, Moškořová, Pišová, Slováková TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:31.60 5.00
3 Siebeltová K., Siebeltová V., Králíková, Žižková Siebeltová K., Siebeltová V., Králíková, Žižková TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:44.59 4.00
4 Klapetková, Chlandová, Všetičková, Rieglová Klapetková, Chlandová, Všetičková, Rieglová TJ Šumperk TJ Šumperk 4:57.49 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.711.761.811.861.911.951.992.042.08 Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.99 -XXX 11.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ Šumperk TJ Šumperk
86 1.86 -XXX 9.00
3 Rostislav KutalRostislav Kutal
TJ Šumperk TJ Šumperk
92 1.81 -XXX 8.00
4 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
91 1.81 -XXX 7.00
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 1.81 -XXX 6.00
6= Robin DragounRobin Dragoun
AC Prostějov AC Prostějov
93 1.76 -XXX 4.00
6= Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92 1.76 -XXX 4.00
6= Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK Přerov SK Přerov
85 1.76 -XXX 4.00
9= Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK Olomouc AK Olomouc
75 1.61 -XXX 1.00
9= Lukáš ChylekLukáš Chylek
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
93 1.61 -XXX 1.00
9= Filip LondinFilip Londin
AC Prostějov AC Prostějov
94 1.61 -XXX 1.00
MB Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno JAC Brno
92 1.99
Ondřej ChylekOndřej Chylek
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
93 0 -XXX
Matěj ČejkaMatěj Čejka
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
90 0 -XXX
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK Hranice SK Hranice
85 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.491.521.551.581.631.69 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 1.63 --O--XOXOOOXXX 7.00
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 1.55 --O-OOOX 5.00
3 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
92 1.55 ---O-XOOXXX 4.00
4 Martina KopeckáMartina Kopecká
SK Hranice SK Hranice
95 1.49 OXOXXOXXOOXXX 3.00
5 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 1.49 XOOOOXOXXX 2.00
6 Eva SedláčkováEva Sedláčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
72 1.49 OXOXOXOXOXXX 1.00
7 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 1.46 OOXOOXXX
8 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 1.46 -OOXOXXX
MB Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov SK Přerov
91 1.52
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.612.813.013.213.413.613.713.813.914.014.114.214.32 Body
1 Michal ValentaMichal Valenta
AK Olomouc AK Olomouc
77 4.11 -----O-XXO-OXXX 11.00
2= Patrik ČuntaPatrik Čunta
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 4.01 -----O-XXO-OXXX 8.50
2= Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ Šumperk TJ Šumperk
93 4.01 -----O-XXO-OXXX 8.50
4 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ Šumperk TJ Šumperk
91 4.01 -----O-XXO-OXXX 7.00
5 Adam KosniovskýAdam Kosniovský
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
76 3.81 -----O-XXO-OXXX 6.00
6 Jan ŠromJan Šrom
AK Olomouc AK Olomouc
93 3.41 -----O-XXO-OXXX 5.00
7 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92 3.21 -----O-XXO-OXXX 4.00
8 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
93 3.21 -----O-XXO-OXXX 3.00
9= Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice SK Hranice
59 3.21 -----O-XXO-OXXX 1.50
9= Milan VaculaMilan Vacula
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
60 3.21 -----O-XXO-OXXX 1.50
MB Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc AK Olomouc
92 4.21
MB Radek PechaRadek Pecha
AK Olomouc AK Olomouc
92 4.01
Marek NevrklaMarek Nevrkla
TJ Šumperk TJ Šumperk
75 DNP
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.012.212.412.612.712.812.913.01 Body
1 Jana TruksováJana Truksová
TJ Šumperk TJ Šumperk
92 2.91 --OOOXXOOXXX 7.00
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 2.91 ---XOXXOOXOX 5.00
3 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ Šumperk TJ Šumperk
91 2.81 ---OOOXXX 4.00
4 Vendula ŽitníkováVendula Žitníková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
92 2.81 --OXOOOXXX 3.00
5= Kristýna PoppováKristýna Poppová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 2.71 --XOOXOXXX 1.50
5= Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ Šumperk TJ Šumperk
90 2.71 ---XOXOXXX 1.50
7 Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.41 -OOXXX
8 Jana KřišťákováJana Křišťáková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 2.21 XOOXXX
9 Barbora MrázováBarbora Mrázová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 2.01 XXOXXX
MB Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice
94 2.61
MB Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice
95 0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MrázPavel Mráz
SK Hranice SK Hranice
86 6.61 +1.5 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 11.00
2 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.51 +1.1 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
81 6.42 +1.5 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 8.00
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 6.38 +1.2 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 7.00
5 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92 6.33 +1.8 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 6.00
6 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.31 +1.4 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 5.00
7 Petr KoutnýPetr Koutný
AK Olomouc AK Olomouc
94 6.27 +0.6 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 4.00
8 Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc AK Olomouc
94 6.02 +1.5 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 3.00
9 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
91 5.79 +1.0 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 2.00
10 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 5.74 +0.2 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 1.00
11 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
95 5.69 +0.3 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
12 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 5.67 +0.4 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
13 Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK Olomouc AK Olomouc
92 5.52 +0.0 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
14 Lukáš ChylekLukáš Chylek
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
93 4.99 +0.8 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
15 Vojtěch HolzeplVojtěch Holzepl
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 4.39 +0.8 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
MB Ondřej VičarOndřej Vičar
AK Olomouc AK Olomouc
94 5.04 +0.2 m/s
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK Hranice SK Hranice
85 0
Jan VičarJan Vičar
AK Olomouc AK Olomouc
90 DNP
Jiří HájekJiří Hájek
SK Hranice SK Hranice
92 0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
95 5.39 +1.3 m/s 5.38+1,35.38+0,7--5.385.28+0,15.19+0,05.39+1,3 7.00
2 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 5.14 +1.0 m/s 5.14+1,04.85+0,44.96+0,05.145.05+1,55.13+1,1X+0,0 5.00
3 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 4.97 +0.8 m/s 4.70+0,24.95-0,0X+0,04.954.79+0,74.68+0,24.97+0,8 4.00
4 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
92 4.89 +0.0 m/s 4.54+0,44.53-0,04.78+0,74.784.82+0,0X-0,04.89+0,0 3.00
5 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
93 4.76 +0.0 m/s X+1,1X-0,04.76-0,04.764.44+0,9X+0,34.67-0,0 2.00
6 Jana TruksováJana Truksová
TJ Šumperk TJ Šumperk
92 4.69 +1.5 m/s 4.36+0,14.42+0,04.69+1,54.69--4.41+0,14.62+0,0 1.00
7 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 4.68 +0.6 m/s 4.53+0,64.52+0,04.58+0,74.584.68+0,64.68+0,0--
8 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 4.60 +1.1 m/s 4.51+0,14.47+0,0X+0,44.514.60+1,14.58-0,0--
9 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 4.49 +0.5 m/s 4.16+0,04.49+0,54.48+0,54.49
10 Barbora ChválkováBarbora Chválková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 4.29 +0.0 m/s 4.29+0,03.83-0,04.17+1,24.29
11 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 4.23 +0.3 m/s 3.86+0,6--4.23+0,34.23
12 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 4.22 +0.0 m/s 3.73+0,04.07+0,64.22+0,04.22
13 Dominika NovotnáDominika Novotná
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 4.02 +0.0 m/s 3.71+1,03.99+0,44.02+0,04.02
14 Eliška SedlákováEliška Sedláková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 3.78 +0.9 m/s X-0,23.54+0,43.78+0,93.78
MB Veronika HráchováVeronika Hráchová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 3.99 +0.8 m/s
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MrázPavel Mráz
SK Hranice SK Hranice
86 13.64 +1.4 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 13.27 +1.5 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 9.00
3 Matěj ČejkaMatěj Čejka
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
90 12.96 +1.3 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 8.00
4 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 12.86 +0.6 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 7.00
5 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 12.19 +1.0 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 6.00
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
95 12.12 +0.7 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 5.00
Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ Šumperk TJ Šumperk
91 0 +0.5 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5
Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK Olomouc AK Olomouc
75 DNP
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK Hranice SK Hranice
85 DNP
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 10.95 +0.5 m/s 10.06+1,310.48-0,010.43-0,010.4810.74+0,010.95+0,5X+0,5 7.00
2 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ Šumperk TJ Šumperk
86 10.27 +0.3 m/s 10.19+1,010.10+1,510.20-0,110.2010.27+0,310.04+0,710.25+0,9 5.00
3 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
92 09.97 +0.5 m/s X+0,3X+0,109.81+1,009.81X-0,009.57+1,109.97+0,5 4.00
4 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 09.93 +0.0 m/s X+1,1X+0,709.88+1,309.8809.93-0,009.91+1,0X+1,0 3.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 11.54 X11.5011.2111.5011.5011.3411.54 7.00
2 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk TJ Šumperk
47 08.55 08.39X08.4408.44X08.5508.31 5.00
3 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 08.29 08.2908.1807.9108.2907.3907.4107.79 4.00
4 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
91 08.15 08.15X07.8708.1508.1507.71X 3.00
5 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
94 07.54 06.74X07.3707.3707.5407.26X 2.00
MB Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov SK Přerov
91 07.01
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
72 DNP 0
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 DNP 0
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice SK Hranice
71 13.05 11.96X13.0513.05--- 11.00
2 Dominik KošařDominik Košař
SK Hranice SK Hranice
94 12.47 11.8712.2212.0712.2212.27X12.47 9.00
3 Pavel MinaschekPavel Minaschek
AK Olomouc AK Olomouc
85 12.25 12.2511.9212.0012.2512.0211.93X 8.00
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 12.25 11.63X12.2512.2510.21XX 7.00
5 Petr BulkoPetr Bulko
AK Olomouc AK Olomouc
92 12.17 11.90X12.1612.16XX12.17 6.00
6 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
65 11.58 11.0911.17X11.1711.5811.5511.36 5.00
7 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
75 11.55 11.35X11.5511.55XXX 4.00
8 Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov SK Přerov
79 11.05 10.2911.0510.7111.0510.92XX 3.00
9 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov AC Prostějov
57 10.98 10.9210.9810.9610.98 2.00
10 David UhlířDavid Uhlíř
AK Olomouc AK Olomouc
80 10.50 10.50XX10.50 1.00
11 Zbyněk MocZbyněk Moc
SK Hranice SK Hranice
61 10.10 10.10XX10.10
12 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 09.96 09.9309.9609.8909.96
13 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 09.69 X09.69X09.69
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC Prostějov AC Prostějov
69 DNP 0
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
91 33.28 7.00
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 26.96 5.00
3 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 25.66 4.00
4 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 24.76 3.00
5 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk TJ Šumperk
47 24.04 2.00
6 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 23.21 1.00
7 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
94 21.61
MB Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 30.21
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
72 DNP
Celkem 9 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc AK Olomouc
92 43.61 11.00
2 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice SK Hranice
71 41.37 9.00
3 Dominik KošařDominik Košař
SK Hranice SK Hranice
94 39.39 8.00
4 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov AC Prostějov
57 38.90 7.00
5 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
75 38.13 6.00
6 Petr BulkoPetr Bulko
AK Olomouc AK Olomouc
92 34.12 5.00
7 David UhlířDavid Uhlíř
AK Olomouc AK Olomouc
80 33.93 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.95 3.00
9 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ Šumperk TJ Šumperk
86 30.70 2.00
10 Zbyněk MocZbyněk Moc
SK Hranice SK Hranice
61 29.98 1.00
11 Michal KřivaMichal Křiva
SK Hranice SK Hranice
89 23.95
12 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná
81 22.24
MB Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia Havířov AO Slavia Havířov
92 53.02
MB Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov SK Přerov
79 29.99
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC Prostějov AC Prostějov
69 DNP
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
91 41.02 7.00
2 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 30.80 5.00
3 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
94 22.86 4.00
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
72 DNP
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 47.85 11.00
2 Zbyněk MocZbyněk Moc
SK Hranice SK Hranice
61 42.91 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice SK Hranice
62 42.47 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice SK Hranice
71 39.50 7.00
5 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK Olomouc AK Olomouc
93 34.45 6.00
6 Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov SK Přerov
79 33.14 5.00
7 Antonín KarasAntonín Karas
TJ Šumperk TJ Šumperk
51 32.28 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.78 3.00
9 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 28.18 2.00
10 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 27.91 1.00
MB Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc AK Olomouc
88 49.14
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice SK Hranice
59 DNP
Petr PasekaPetr Paseka
TJ Šumperk TJ Šumperk
68 DNP
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 31.78 7.00
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 31.75 5.00
3 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ Šumperk TJ Šumperk
47 30.70 4.00
4 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 29.21 3.00
5 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 29.18 2.00
6 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ Šumperk TJ Šumperk
86 25.15 1.00
7 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 24.83
8 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 20.66
9 Eliška SedlákováEliška Sedláková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
96 15.96
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ČejkaMatěj Čejka
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
90 52.01 11.00
2 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
92 50.51 9.00
3 Pavel MrázPavel Mráz
SK Hranice SK Hranice
86 50.10 8.00
4 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
94 44.66 7.00
5 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ Šumperk TJ Šumperk
93 43.68 6.00
6 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 43.01 5.00
7 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
75 42.98 4.00
8 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ Šumperk TJ Šumperk
86 39.71 3.00
9 David UhlířDavid Uhlíř
AK Olomouc AK Olomouc
80 39.64 2.00
10 Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov SK Přerov
79 39.00 1.00
11 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná
94 36.14
12 Tomáš FriedelTomáš Friedel
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92 35.26
13 Martin ŠišmaMartin Šišma
AC Prostějov AC Prostějov
89 34.88
14 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek
AC Prostějov AC Prostějov
89 34.64
15 Igor KotzmannIgor Kotzmann
TJ Šumperk TJ Šumperk
91 29.76
16 Michal KřivaMichal Křiva
SK Hranice SK Hranice
89 28.42
17 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná
81 27.93
MB Marek ZemanMarek Zeman
AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice
87 37.30
Zdeněk NenadálZdeněk Nenadál
SK Přerov SK Přerov
89 DNP
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC Prostějov AC Prostějov
69 DNP
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 59:47 11.00
2 Petr ŘíhaPetr Říha 87 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 63:58 9.00
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 181.00
2 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 175.50
3 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 156.50
4 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 141.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 089.00
6 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 085.00
7 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 050.00
8 KARVI KARVI TJ Jäkl Karviná TJ Jäkl Karviná 038.00
9 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 031.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 127.00
2 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 097.50
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 092.00
4 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 025.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m
Celkem 4 závodníků