Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1

Olomouc (23. 5. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.34
2 Petr KoutnýPetr Koutný 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.93
3 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 12.13
4 Dalibor StašDalibor Staš 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.81
5 Petr UřinovskýPetr Uřinovský 94 SK HraniceSK Hranice 13.22
Jiří HájekJiří Hájek 92 SK HraniceSK Hranice DNP
Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.41
2 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.79
3 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.91
4 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.11
5 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK PřerovSK Přerov 12.41
6 Tomáš VišinkaTomáš Višinka 92 AK OlomoucAK Olomouc 12.43
Jakub ČechJakub Čech 93 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.59
2 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.11
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.14
4 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC ProstějovAC Prostějov 12.22
5 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.25
6 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.54
7 Stanislav HolubStanislav Holub 94 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 11.71
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.87
3 Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.03
4 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.04
5 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 12.76
Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.70
2 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.95
3 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 12.00
4 Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 12.10
5 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.59
MB Ondřej VičarOndřej Vičar 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.13 11.00
2 Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.31 9.00
3 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.40 8.00
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.54 7.00
5 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.61 6.00
6 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 11.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 11.78 4.00
2 František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.80 3.00
3 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.87 2.00
4 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.88 1.00
5 Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.09
Petr KoutnýPetr Koutný 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.92
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.20
3 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.50
4 Markéta Chlandová Markéta Chlandová 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.78
5 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.39
6 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.65
7 Michaela KrálíkováMichaela Králíková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.34
2 Michaela ŽiškováMichaela Žišková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.47
3 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.54
4 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.07
5 Dominika NovotnáDominika Novotná 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.48
6 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.90
Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.88 7.00
2 Petra OpekarováPetra Opekarová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.16 5.00
3 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.25 4.00
4 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.39 3.00
5 Michaela ŽiškováMichaela Žišková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.39 2.00
6 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.44 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.75 9.00
2 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 23.09 8.00
3 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.43 7.00
4 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 23.68 6.00
5 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 23.77 4.00
6 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.26
František JančíkFrantišek Jančík 92 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BílekOndřej Bílek 93 AC ProstějovAC Prostějov 23.74 5.00
2 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 23.94 3.00
3 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.95 2.00
4 Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc 23.96 1.00
5 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.34
6 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 24.50
7 Jan MacuraJan Macura 89 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 25.44
Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 22.62 11.00
2 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.70
3 Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc 24.83
4 Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 24.86
5 Jiří BlažejJiří Blažej 90 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.69
6 Dalibor StašDalibor Staš 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 25.71
7 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.18
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.09
2 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.79
3 Minh Duc Tomáš NguyenMinh Duc Tomáš Nguyen 94 SK PřerovSK Přerov 25.13
4 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.27
5 Petr UřinovskýPetr Uřinovský 94 SK HraniceSK Hranice 26.45
6 Stanislav HolubStanislav Holub 94 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 26.48
MB Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov DNP
Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.35 5.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 26.68 4.00
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.14 3.00
4 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.45 2.00
5 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.97
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.29 7.00
2 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 27.92
3 Markéta Chlandová Markéta Chlandová 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.60
4 Alice PišováAlice Pišová 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.67
5 Veronika ČernockáVeronika Černocká 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 29.25
6 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.5.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.59 1.00
2 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.16
3 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.47
4 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.62
5 Sabina VšetičkováSabina Všetičková 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 30.41
MB Veronika HráchováVeronika Hráchová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.17
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.10 11.00
2 Roman PivovarníkRoman Pivovarník 93 SK PřerovSK Přerov 53.32 9.00
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 53.33 8.00
4 Jiří BlažejJiří Blažej 90 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.75 5.00
5 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 58.84 2.00
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 56.23 7.00
2 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.33 6.00
3 Michal SýkoraMichal Sýkora 92 SK HraniceSK Hranice 57.85 4.00
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 58.72 3.00
5 Adam KratochvílAdam Kratochvíl 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 59.37 1.00
MB David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc 54.80
Vojtěch HolzeplVojtěch Holzepl 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.79 7.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 60.22 5.00
3 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 65.02 2.50
4 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.41 1.00
5 Martina KubůMartina Kubů 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.99
Sabina VšetičkováSabina Všetičková 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.45 4.00
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 SK HraniceSK Hranice 65.02 2.50
3 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.76
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 69.94
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 70.78
6 Michaela DanysováMichaela Danysová 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 72.60
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 2:00.17 11.00
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:01.30 9.00
3 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:01.85 8.00
4 Daniel BezecnýDaniel Bezecný 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:06.58 7.00
5 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:06.60 6.00
6 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:07.08 5.00
7 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:07.79 4.00
8 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 91 SK HraniceSK Hranice 2:09.11 3.00
9 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 2:11.21 2.00
10 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:13.84 1.00
11 Marek MatisMarek Matis 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:14.43
12 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:16.25
MB David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc 2:06.95
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina KubůMartina Kubů 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.93 7.00
2 Jana ČtveráčkováJana Čtveráčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.89 5.00
3 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:31.52 4.00
4 Lucie SlovákováLucie Slováková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:40.67 3.00
5 Anna RieglováAnna Rieglová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:57.28 2.00
6 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 3:14.60 1.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:10.97 11.00
2 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:14.85 9.00
3 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:17.41 8.00
4 Jan ŠrajerJan Šrajer 91 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:18.48 7.00
5 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:21.58 6.00
6 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 69 AK OlomoucAK Olomouc 4:22.99 5.00
7 Jan RoikJan Roik 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:24.38 4.00
8 David ChytilDavid Chytil 87 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:28.01 3.00
9 Jan KodlJan Kodl 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:29.29 2.00
10 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:29.82 1.00
11 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:35.59
12 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4:39.97
13 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:51.53
14 Alan FranekAlan Franek 71 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5:00.34
MB Marek ZemanMarek Zeman 87 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:20.85
Jan PolášekJan Polášek 83 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.94 7.00
2 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 94 SK HraniceSK Hranice 5:20.06 5.00
3 Libuše HoráčkováLibuše Horáčková 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:26.58 4.00
4 Jana KřišťákováJana Křišťáková 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:27.59 3.00
5 Eliška AdamíkováEliška Adamíková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:30.49 2.00
6 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:31.96 1.00
7 Barbora ChytilováBarbora Chytilová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6:29.16
8 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 6:30.62
9 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 7:17.61
Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.87 7.00
2 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18.74 5.00
3 Jana JedelskáJana Jedelská 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.95 4.00
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk DQ
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice 15.36 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 16.01 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.03 8.00
4 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.65 7.00
5 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.93 6.00
6 Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK OlomoucAK Olomouc 19.06 5.00
7 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 22.93 4.00
8 Michal FojtMichal Fojt 92 SK PřerovSK Přerov 23.59 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 57.03 9.00
2 Adam PálkaAdam Pálka 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 58.53 8.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ ŠumperkTJ Šumperk 58.98 7.00
4 Ondřej ZatloukalOndřej Zatloukal 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.27 6.00
Martin ZiegerMartin Zieger 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 56.88 11.00
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 61.69 5.00
3 Jakub KorbelJakub Korbel 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 63.17 4.00
4 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 67.08 3.00
5 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 69.71 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KlapetkováLenka Klapetková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 81.59 7.00
2 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 81.60 5.00
3 Dominika HaráskováDominika Harásková 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 87.05 4.00
4 Pavlína SopperováPavlína Sopperová 90 TJ ŠumperkTJ Šumperk 99.77 3.00
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PolášekJan Polášek 83 SK HraniceSK Hranice 09:59.14 11.00
2 Radim KasalíkRadim Kasalík 81 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10:00.50 9.00
3 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC ProstějovAC Prostějov 10:32.27 8.00
4 David ChytilDavid Chytil 87 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:35.35 7.00
5 Václav KaňaVáclav Kaňa 89 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:41.64 6.00
6 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:45.87 5.00
7 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:02.44 4.00
8 Ondřej ChylekOndřej Chylek 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12:34.57 3.00
9 Josef SýkoraJosef Sýkora 63 SK HraniceSK Hranice 13:10.79 2.00
Tomáš MikulenkaTomáš Mikulenka 80 SK HraniceSK Hranice DNP
Michal SýkoraMichal Sýkora 92 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra PastorováPetra Pastorová 77 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:30.76 7.00
2 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 17:27.81 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipec, Rovenský, Štefek, Bezecný Filipec, Rovenský, Štefek, Bezecný TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:39.23 11.00
2 Frnka, Vlasák, Bednář, Kopečný Frnka, Vlasák, Bednář, Kopečný AK OlomoucAK Olomouc 3:44.83 9.00
3 Dostál, Žabíček, Lacina, Masař Dostál, Žabíček, Lacina, Masař SK HraniceSK Hranice 3:48.45 8.00
4 Broda, Zaduban, Wawreczka, Sikora Broda, Zaduban, Wawreczka, Sikora TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3:52.01 7.00
5 Homola, Gold, Kratochvíl, Korbel Homola, Gold, Kratochvíl, Korbel Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:52.73 6.00
6 Hrivňák, Žandy, Valenta, Kodl Hrivňák, Žandy, Valenta, Kodl TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:02.52 5.00
Pálka, Zatloukal, Chytil, Timko Pálka, Zatloukal, Chytil, Timko TJ ŠumperkTJ Šumperk DQ
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominiková, Brandejská, Černocká, Hojgrová Dominiková, Brandejská, Černocká, Hojgrová TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:29.83 7.00
2 Klepáčová, Moškořová, Pišová, Slováková Klepáčová, Moškořová, Pišová, Slováková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:31.60 5.00
3 Siebeltová K., Siebeltová V., Králíková, Žižková Siebeltová K., Siebeltová V., Králíková, Žižková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:44.59 4.00
4 Klapetková, Chlandová, Všetičková, Rieglová Klapetková, Chlandová, Všetičková, Rieglová TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:57.49 3.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.711.761.811.861.911.951.992.042.08 Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.99 -XXX 11.00
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 1.86 -XXX 9.00
3 Rostislav KutalRostislav Kutal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 1.81 -XXX 8.00
4 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 1.81 -XXX 7.00
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.81 -XXX 6.00
6= Robin DragounRobin Dragoun
AC ProstějovAC Prostějov
93 1.76 -XXX 4.00
6= Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 1.76 -XXX 4.00
6= Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 1.76 -XXX 4.00
9= Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.61 -XXX 1.00
9= Lukáš ChylekLukáš Chylek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 1.61 -XXX 1.00
9= Filip LondinFilip Londin
AC ProstějovAC Prostějov
94 1.61 -XXX 1.00
MB Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 1.99
Ondřej ChylekOndřej Chylek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 0 -XXX
Matěj ČejkaMatěj Čejka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
90 0 -XXX
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK HraniceSK Hranice
85 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.491.521.551.581.631.69 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.63 --O--XOXOOOXXX 7.00
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 1.55 --O-OOOX 5.00
3 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
92 1.55 ---O-XOOXXX 4.00
4 Martina KopeckáMartina Kopecká
SK HraniceSK Hranice
95 1.49 OXOXXOXXOOXXX 3.00
5 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 1.49 XOOOOXOXXX 2.00
6 Eva SedláčkováEva Sedláčková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 1.49 OXOXOXOXOXXX 1.00
7 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.46 OOXOOXXX
8 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.46 -OOXOXXX
MB Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.52
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.612.813.013.213.413.613.713.813.914.014.114.214.32 Body
1 Michal ValentaMichal Valenta
AK OlomoucAK Olomouc
77 4.11 -----O-XXO-OXXX 11.00
2= Patrik ČuntaPatrik Čunta
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 4.01 -----O-XXO-OXXX 8.50
2= Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 4.01 -----O-XXO-OXXX 8.50
4 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 4.01 -----O-XXO-OXXX 7.00
5 Adam KosniovskýAdam Kosniovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
76 3.81 -----O-XXO-OXXX 6.00
6 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 3.41 -----O-XXO-OXXX 5.00
7 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 3.21 -----O-XXO-OXXX 4.00
8 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 3.21 -----O-XXO-OXXX 3.00
9= Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 3.21 -----O-XXO-OXXX 1.50
9= Milan VaculaMilan Vacula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
60 3.21 -----O-XXO-OXXX 1.50
MB Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.21
MB Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.01
Marek NevrklaMarek Nevrkla
TJ ŠumperkTJ Šumperk
75 DNP
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.012.212.412.612.712.812.913.01 Body
1 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 2.91 --OOOXXOOXXX 7.00
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 2.91 ---XOXXOOXOX 5.00
3 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 2.81 ---OOOXXX 4.00
4 Vendula ŽitníkováVendula Žitníková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
92 2.81 --OXOOOXXX 3.00
5= Kristýna PoppováKristýna Poppová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 2.71 --XOOXOXXX 1.50
5= Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.71 ---XOXOXXX 1.50
7 Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 2.41 -OOXXX
8 Jana KřišťákováJana Křišťáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 2.21 XOOXXX
9 Barbora MrázováBarbora Mrázová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 2.01 XXOXXX
MB Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.61
MB Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 6.61 +1.5 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 11.00
2 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.51 +1.1 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 6.42 +1.5 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 8.00
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 6.38 +1.2 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 7.00
5 Ladislav SvobodaLadislav Svoboda
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 6.33 +1.8 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 6.00
6 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.31 +1.4 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 5.00
7 Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.27 +0.6 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 4.00
8 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.02 +1.5 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 3.00
9 Ondřej OrlíkOndřej Orlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 5.79 +1.0 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 2.00
10 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 5.74 +0.2 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04 1.00
11 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 5.69 +0.3 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
12 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 5.67 +0.4 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
13 Tomáš VišinkaTomáš Višinka
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.52 +0.0 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
14 Lukáš ChylekLukáš Chylek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 4.99 +0.8 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
15 Vojtěch HolzeplVojtěch Holzepl
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.39 +0.8 m/s 4.88+0,55.04+0,24.84+1,05.04
MB Ondřej VičarOndřej Vičar
AK OlomoucAK Olomouc
94 5.04 +0.2 m/s
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK HraniceSK Hranice
85 0
Jan VičarJan Vičar
AK OlomoucAK Olomouc
90 DNP
Jiří HájekJiří Hájek
SK HraniceSK Hranice
92 0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.39 +1.3 m/s 5.38+1,35.38+0,7--5.385.28+0,15.19+0,05.39+1,3 7.00
2 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 5.14 +1.0 m/s 5.14+1,04.85+0,44.96+0,05.145.05+1,55.13+1,1X+0,0 5.00
3 Žaneta CholevováŽaneta Cholevová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.97 +0.8 m/s 4.70+0,24.95-0,0X+0,04.954.79+0,74.68+0,24.97+0,8 4.00
4 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
92 4.89 +0.0 m/s 4.54+0,44.53-0,04.78+0,74.784.82+0,0X-0,04.89+0,0 3.00
5 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
93 4.76 +0.0 m/s X+1,1X-0,04.76-0,04.764.44+0,9X+0,34.67-0,0 2.00
6 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 4.69 +1.5 m/s 4.36+0,14.42+0,04.69+1,54.69--4.41+0,14.62+0,0 1.00
7 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.68 +0.6 m/s 4.53+0,64.52+0,04.58+0,74.584.68+0,64.68+0,0--
8 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 4.60 +1.1 m/s 4.51+0,14.47+0,0X+0,44.514.60+1,14.58-0,0--
9 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 4.49 +0.5 m/s 4.16+0,04.49+0,54.48+0,54.49
10 Barbora ChválkováBarbora Chválková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.29 +0.0 m/s 4.29+0,03.83-0,04.17+1,24.29
11 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.23 +0.3 m/s 3.86+0,6--4.23+0,34.23
12 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.22 +0.0 m/s 3.73+0,04.07+0,64.22+0,04.22
13 Dominika NovotnáDominika Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.02 +0.0 m/s 3.71+1,03.99+0,44.02+0,04.02
14 Eliška SedlákováEliška Sedláková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.78 +0.9 m/s X-0,23.54+0,43.78+0,93.78
MB Veronika HráchováVeronika Hráchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.99 +0.8 m/s
Celkem 15 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 13.64 +1.4 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.27 +1.5 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 9.00
3 Matěj ČejkaMatěj Čejka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
90 12.96 +1.3 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 8.00
4 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 12.86 +0.6 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 7.00
5 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 12.19 +1.0 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 6.00
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 12.12 +0.7 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5 5.00
Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 0 +0.5 m/s -----+0,3X+1,1X+0,5
Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 DNP
Jakub BartunčíkJakub Bartunčík
SK HraniceSK Hranice
85 DNP
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 10.95 +0.5 m/s 10.06+1,310.48-0,010.43-0,010.4810.74+0,010.95+0,5X+0,5 7.00
2 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 10.27 +0.3 m/s 10.19+1,010.10+1,510.20-0,110.2010.27+0,310.04+0,710.25+0,9 5.00
3 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
92 09.97 +0.5 m/s X+0,3X+0,109.81+1,009.81X-0,009.57+1,109.97+0,5 4.00
4 Fatima KostkováFatima Kostková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 09.93 +0.0 m/s X+1,1X+0,709.88+1,309.8809.93-0,009.91+1,0X+1,0 3.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 11.54 X11.5011.2111.5011.5011.3411.54 7.00
2 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 08.55 08.39X08.4408.44X08.5508.31 5.00
3 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 08.29 08.2908.1807.9108.2907.3907.4107.79 4.00
4 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 08.15 08.15X07.8708.1508.1507.71X 3.00
5 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 07.54 06.74X07.3707.3707.5407.26X 2.00
MB Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 07.01
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 DNP 0
Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 DNP 0
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 13.05 11.96X13.0513.05--- 11.00
2 Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 12.47 11.8712.2212.0712.2212.27X12.47 9.00
3 Pavel MinaschekPavel Minaschek
AK OlomoucAK Olomouc
85 12.25 12.2511.9212.0012.2512.0211.93X 8.00
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 12.25 11.63X12.2512.2510.21XX 7.00
5 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 12.17 11.90X12.1612.16XX12.17 6.00
6 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 11.58 11.0911.17X11.1711.5811.5511.36 5.00
7 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 11.55 11.35X11.5511.55XXX 4.00
8 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 11.05 10.2911.0510.7111.0510.92XX 3.00
9 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 10.98 10.9210.9810.9610.98 2.00
10 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 10.50 10.50XX10.50 1.00
11 Zbyněk MocZbyněk Moc
SK HraniceSK Hranice
61 10.10 10.10XX10.10
12 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 09.96 09.9309.9609.8909.96
13 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 09.69 X09.69X09.69
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC ProstějovAC Prostějov
69 DNP 0
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 33.28 7.00
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 26.96 5.00
3 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 25.66 4.00
4 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 24.76 3.00
5 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 24.04 2.00
6 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 23.21 1.00
7 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 21.61
MB Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 30.21
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 DNP
Celkem 9 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 43.61 11.00
2 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 41.37 9.00
3 Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 39.39 8.00
4 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 38.90 7.00
5 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 38.13 6.00
6 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 34.12 5.00
7 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 33.93 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.95 3.00
9 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 30.70 2.00
10 Zbyněk MocZbyněk Moc
SK HraniceSK Hranice
61 29.98 1.00
11 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 23.95
12 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 22.24
MB Marek BártaMarek Bárta
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 53.02
MB Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 29.99
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC ProstějovAC Prostějov
69 DNP
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 41.02 7.00
2 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 30.80 5.00
3 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 22.86 4.00
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 DNP
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 47.85 11.00
2 Zbyněk MocZbyněk Moc
SK HraniceSK Hranice
61 42.91 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 42.47 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 39.50 7.00
5 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 34.45 6.00
6 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 33.14 5.00
7 Antonín KarasAntonín Karas
TJ ŠumperkTJ Šumperk
51 32.28 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.78 3.00
9 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 28.18 2.00
10 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 27.91 1.00
MB Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 49.14
Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 DNP
Petr PasekaPetr Paseka
TJ ŠumperkTJ Šumperk
68 DNP
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 31.78 7.00
2 Kristina JurigováKristina Jurigová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 31.75 5.00
3 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 30.70 4.00
4 Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 29.21 3.00
5 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 29.18 2.00
6 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 25.15 1.00
7 Sabina MalíkováSabina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 24.83
8 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 20.66
9 Eliška SedlákováEliška Sedláková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 15.96
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ČejkaMatěj Čejka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
90 52.01 11.00
2 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 50.51 9.00
3 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 50.10 8.00
4 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 44.66 7.00
5 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 43.68 6.00
6 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 43.01 5.00
7 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 42.98 4.00
8 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 39.71 3.00
9 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 39.64 2.00
10 Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 39.00 1.00
11 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 36.14
12 Tomáš FriedelTomáš Friedel
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 35.26
13 Martin ŠišmaMartin Šišma
AC ProstějovAC Prostějov
89 34.88
14 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek
AC ProstějovAC Prostějov
89 34.64
15 Igor KotzmannIgor Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 29.76
16 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 28.42
17 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 27.93
MB Marek ZemanMarek Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
87 37.30
Zdeněk NenadálZdeněk Nenadál
SK PřerovSK Přerov
89 DNP
Robert ZmělíkRobert Změlík
AC ProstějovAC Prostějov
69 DNP
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59:47 11.00
2 Petr ŘíhaPetr Říha 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63:58 9.00
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 181.00
2 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 175.50
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 156.50
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 141.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 089.00
6 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 085.00
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 050.00
8 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 038.00
9 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 031.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 127.00
2 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 097.50
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 092.00
4 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 025.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m
Celkem 4 závodníků