Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Domažlice (15. 5. 2010)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 NYRANNYRAN 14.73 11
2 Daniel MisakDaniel Misak 95 CHODOCHODO 15.65 9
3 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 CHODOCHODO 15.91 8
4 Filip LitavskýFilip Litavský 96 CHODOCHODO 16.43 7
5 Jiří HavránekJiří Havránek 95 SKPLZSKPLZ 17.41 5
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StaněkJan Staněk 95 CHODOCHODO 16.92 6
2 Lukáš HájekLukáš Hájek 95 TJKLATJKLA 19.10 4
3 Michal HruškaMichal Hruška 95 CHODOCHODO 19.76
4 Adam KučeraAdam Kučera 96 SOPLZSOPLZ 20.24 3
5 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 TJKLATJKLA 20.73 2
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 SOPLZSOPLZ 16.95 11
2 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 SOPLZSOPLZ 17.83 9
3 Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le 91 DOMAZDOMAZ 18.01 8
4 Dana KodýdkováDana Kodýdková 91 TJKLATJKLA 18.32 7
Anna ŠtvánováAnna Štvánová 93 SOPLZSOPLZ DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PlešincováAdéla Plešincová 94 NYRANNYRAN 15.87 7
2 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 UNICHUNICH 17.07 5
3 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 MILDOMILDO 21.23 4
4 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MILDOMILDO 21.57 3
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 OSTROOSTRO 15.28 11
2 Jana ReissováJana Reissová 96 NYRANNYRAN 16.10 9
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 AKSOKAKSOK 16.36 8
4 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová 95 TJKLATJKLA 16.98 6
5 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 SKPLZSKPLZ 19.52
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BerkováEva Berková 95 NYRANNYRAN 17.18 5
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 NYRANNYRAN 17.68 4
5 Veronika FialováVeronika Fialová 96 TJKLATJKLA 18.48
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 NYRANNYRAN 17.54
4 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 96 OSTROOSTRO 17.79 2
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 15.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 NYRANNYRAN 16.83 7
2 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AKSOKAKSOK 18.31 2
3 Andrea AbelováAndrea Abelová 95 TJKLATJKLA 18.47 1
4 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 SUSICSUSIC 21.19
5 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 SOPLZSOPLZ 24.01
Celkem 5 závodníků