Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open

Plzeň (29. 5. 2010)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 21.97
2 Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.21
3 Roman PaukertRoman Paukert 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 23.31
Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 29.5.2010) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 22.32
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.74
3 Jan HalíkJan Halík 87 AC DomažliceAC Domažlice 22.86
4 Martin WeberMartin Weber 87 AC DomažliceAC Domažlice 22.99
5 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.00
6 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.41
7 Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.48
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.32
2 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.64
3 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.90
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 DDM OstravaDDM Ostrava 27.51
Karel ŠedinaKarel Šedina 90 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Jan PádeckýJan Pádecký 94 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Martin KloudMartin Kloud 95 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 29.5.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.01
2 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.38
3 Milan KlosMilan Klos 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.44
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.61
5 Martin BendlMartin Bendl 88 TJ KlatovyTJ Klatovy 23.78
6 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.79
Jan KlímaJan Klíma 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.37
2 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 24.74
3 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 24.96
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 26.18
5 Jan ŠikaJan Šika 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.79
6 Jaromír FričJaromír Frič 53 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.96
Ondřej TicháčekOndřej Ticháček 94 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 29.5.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BenešDavid Beneš 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.31
2 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 23.81
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.64
4 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.98
5 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.99
Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.76
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.23
3 Jana RudolfováJana Rudolfová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.30
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.59
Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.5.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.22
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 26.71
3 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.87
4 Martina PechočiakováMartina Pechočiaková 91 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.01
5 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.22
6 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.60
Michaela KazíkováMichaela Kazíková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 29.5.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.79
2 Adéla KlečkováAdéla Klečková 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.83
3 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.17
4 Lucie VotavováLucie Votavová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.35
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 93 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Markéta HahnováMarkéta Hahnová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Miroslava ŠolováMiroslava Šolová 94 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 29.5.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MüllerováAnna Müllerová 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.80
2 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.44
3 Eva PavelkováEva Pavelková 91 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.32
4 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 30.87
Celkem 4 závodníků