výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody

Pardubice (12. 5. 2010)

200 m - Muži

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav RumlVáclav Ruml 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.62
2 Petr KulhánekPetr Kulhánek 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33.86
3 Filip NěmecFilip Němec 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34.10
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 31.72
2 Magdaléna RjapošováMagdaléna Rjapošová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32.31
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34.13
4 Tereza JárováTereza Járová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 36.29
5 Štěpánka SvobodováŠtěpánka Svobodová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 41.22
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 69.75
Celkem 1 závodníků

400 m - Ženy

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KockováMichaela Kocková 97 nereg.nereg. 77.55
Celkem 1 závodníků

2000 m - Muži

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:01.34
2 Tomáš KučírekTomáš Kučírek 92 SK OMT PardubiceSK OMT Pardubice 6:42.78
3 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7:35.08
Celkem 3 závodníků

2000 m - Ženy

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KockováMichaela Kocková 97 nereg.nereg. 8:58.52
2 Dagmar KubrováDagmar Kubrová 63 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9:02.63
Celkem 2 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34:16.46
2 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34:34.68
3 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 AC PardubiceAC Pardubice 37:37.98
4 Petr KalnýPetr Kalný 81 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 39:47.87
5 Miroslav RyznerMiroslav Ryzner 61 SK SrchSK Srch 40:31.66
6 Pavel NovákPavel Novák 81 KRB ChrudimKRB Chrudim 40:32.39
7 Petr EliášPetr Eliáš 60 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 42:51.70
8 Zdeněk BílýZdeněk Bílý 59 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43:04.13
9 Petr TomšůPetr Tomšů 64 Mlýn JanderovMlýn Janderov 43:56.63
10 Jan RyznerJan Ryzner 59 PřeloučPřelouč 44:41.16
11 Jaroslav HromádkoJaroslav Hromádko 71 VP PardubiceVP Pardubice 46:05.25
12 Milan BajerMilan Bajer 55 Café Bajer PardubiceCafé Bajer Pardubice 48:50.47
13 Stanislav DoležalStanislav Doležal 38 BK PardubiceBK Pardubice 49:00.45
14 Jan TučnýJan Tučný 47 MK PardubiceMK Pardubice 49:29.65
15 Milan KrejčíMilan Krejčí 53 Café Bajer PardubiceCafé Bajer Pardubice 51:58.75
16 Hynek DoleželHynek Doležel 74 PardubicePardubice 67:21.65
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie MikulováLucie Mikulová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 1.34
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 1.34
3 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 1.25
4 Eliška SoukupováEliška Soukupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 1.25
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MikulováLucie Mikulová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 07.42
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 07.03
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka SontákováLenka Sontáková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 08.08
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 14.19
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KaplanMartin Kaplan
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 26.64
2 Jakub TláskalJakub Tláskal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 23.71
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(st, 12.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka SontákováLenka Sontáková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 26.69
2 Lenka StehlíkováLenka Stehlíková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 07.44
Celkem 2 závodníků