I. kolo krajské soutěže družstev mladšího žactva II.tř.-přípravky, skupina B
Hradec Králové (20. 5. 2010)60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 09.81 | 149 | ||||||||||||||
2 | Jakub Mikyska Jakub Mikyska | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.84 | 145 | ||||||||||||||
3 | Ondřej Metelka Ondřej Metelka | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.23 | 89 | ||||||||||||||
4 | Daniel KocmanDaniel Kocman | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.63 | 45 | ||||||||||||||
5 | Jiří HrůšaJiří Hrůša | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.84 | 27 | ||||||||||||||
6 | Daniel Hojný Daniel Hojný | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.92 | 21 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Roubal Jakub Roubal | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.23 | 255 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 09.26 | 249 | ||||||||||||||
3 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 09.64 | 178 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VětvičkaTomáš Větvička | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.05 | 113 | ||||||||||||||
5 | Nikolas ErbenNikolas Erben | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.45 | 63 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Voborník Jan Voborník | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 09.33 | 235 | ||||||||||||||
2 | David ZítkoDavid Zítko | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.46 | 210 | ||||||||||||||
3 | Jiří PecháčekJiří Pecháček | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 09.96 | 126 | ||||||||||||||
4 | Pavel VlčekPavel Vlček | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.05 | 113 | ||||||||||||||
5 | Jáchym Kavalír Jáchym Kavalír | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.10 | 106 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav Němec Jaroslav Němec | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 10.12 | 103 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Bílý Tomáš Bílý | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.39 | 224 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HolanecTomáš Holanec | 99 | TJ Dobruška | 09.60 | 185 | ||||||||||||||
3 | Daniel KarlíkDaniel Karlík | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.13 | 102 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HojnýVojtěch Hojný | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.39 | 70 | ||||||||||||||
5 | Tomáš Koláčný Tomáš Koláčný | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 10.60 | 47 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 10.22 | 293 | ||||||||||||||
2 | Natálie Paulů Natálie Paulů | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.39 | 261 | ||||||||||||||
3 | Markéta KeprtováMarkéta Keprtová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.62 | 221 | ||||||||||||||
4 | Tereza Preclíková Tereza Preclíková | 02 | TJ Dobruška | 10.71 | 206 | ||||||||||||||
5 | Anežka ŘehákováAnežka Řeháková | 02 | TJ Dobruška | 13.19 | 0 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema DoležalováEma Doležalová | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 09.98 | 340 | ||||||||||||||
2 | Dominika Horníková Dominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.22 | 293 | ||||||||||||||
3 | Tereza KořénkováTereza Kořénková | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.68 | 211 | ||||||||||||||
4 | Tereza Hulíková Tereza Hulíková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.90 | 176 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KombercováZuzana Kombercová | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 11.29 | 121 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.62 | 417 | ||||||||||||||
2 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.16 | 304 | ||||||||||||||
3 | Kateřina Hlávková Kateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | 10.26 | 285 | ||||||||||||||
4 | Tereza Kinská Tereza Kinská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.81 | 190 | ||||||||||||||
5 | Petra Hápová Petra Hápová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.89 | 178 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.22 | 511 | ||||||||||||||
2 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.49 | 447 | ||||||||||||||
3 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 09.74 | 391 | ||||||||||||||
4 | Lucie TruhlářováLucie Truhlářová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 10.21 | 295 | ||||||||||||||
5 | Jana Hynková Jana Hynková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.47 | 247 | ||||||||||||||
6 | Nikol SuchánkováNikol Suchánková | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 10.69 | 209 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ČernohubováAneta Černohubová | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.45 | 456 | ||||||||||||||
2 | Eliška Cejnarová Eliška Cejnarová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 09.98 | 340 | ||||||||||||||
3 | Pavlína Holečková Pavlína Holečková | 99 | TJ Dobruška | 10.13 | 310 | ||||||||||||||
4 | Eva ŠpatenkováEva Špatenková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.51 | 240 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PácalováKateřina Pácalová | 99 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 10.74 | 201 | ||||||||||||||
6 | Nella OkopskáNella Okopská | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.89 | 178 | ||||||||||||||
Poznámky:vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Bílý Tomáš Bílý | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:03.53 | 458 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 2:07.34 | 406 | ||||||||||||||
3 | Ondřej Metelka Ondřej Metelka | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:08.79 | 387 | ||||||||||||||
4 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:12.61 | 339 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 2:14.47 | 317 | ||||||||||||||
6 | Tomáš VětvičkaTomáš Větvička | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:19.93 | 255 | ||||||||||||||
7 | Daniel Hojný Daniel Hojný | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:20.60 | 248 | ||||||||||||||
8 | Jakub Mikyska Jakub Mikyska | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:21.54 | 238 | ||||||||||||||
9 | Daniel KocmanDaniel Kocman | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:28.48 | 172 | ||||||||||||||
10 | Jiří HrůšaJiří Hrůša | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:35.88 | 112 | ||||||||||||||
11 | Nikolas ErbenNikolas Erben | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:40.90 | 78 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Roubal Jakub Roubal | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:05.00 | 438 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HolanecTomáš Holanec | 99 | TJ Dobruška | 2:07.10 | 409 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav Němec Jaroslav Němec | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:07.17 | 408 | ||||||||||||||
4 | Jáchym Kavalír Jáchym Kavalír | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:07.56 | 403 | ||||||||||||||
5 | Jiří PecháčekJiří Pecháček | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:09.52 | 378 | ||||||||||||||
6 | David ZítkoDavid Zítko | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:11.03 | 358 | ||||||||||||||
7 | Jan Voborník Jan Voborník | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:13.52 | 328 | ||||||||||||||
8 | Daniel KarlíkDaniel Karlík | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:14.89 | 312 | ||||||||||||||
9 | Tomáš Koláčný Tomáš Koláčný | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:15.37 | 306 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch HojnýVojtěch Hojný | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:15.43 | 305 | ||||||||||||||
11 | Pavel VlčekPavel Vlček | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:28.87 | 168 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:18.47 | 271 | ||||||||||||||
2 | Kateřina Hlávková Kateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | 2:20.80 | 246 | ||||||||||||||
3 | Tereza KořénkováTereza Kořénková | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:31.90 | 143 | ||||||||||||||
4 | Dominika Horníková Dominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:36.61 | 107 | ||||||||||||||
5 | Markéta KeprtováMarkéta Keprtová | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:38.56 | 93 | ||||||||||||||
6 | Tereza Preclíková Tereza Preclíková | 02 | TJ Dobruška | 2:40.25 | 82 | ||||||||||||||
7 | Tereza Hulíková Tereza Hulíková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:41.74 | 73 | ||||||||||||||
8 | Natálie Paulů Natálie Paulů | 01 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:41.85 | 73 | ||||||||||||||
9 | Anežka ŘehákováAnežka Řeháková | 02 | TJ Dobruška | 3:00.01 | 4 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:06.24 | 421 | ||||||||||||||
2 | Lucie TruhlářováLucie Truhlářová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:10.95 | 359 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:12.89 | 336 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KombercováZuzana Kombercová | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:15.54 | 304 | ||||||||||||||
5 | Tereza Kinská Tereza Kinská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:19.61 | 259 | ||||||||||||||
6 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:20.59 | 248 | ||||||||||||||
7 | Ema DoležalováEma Doležalová | 00 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:22.28 | 231 | ||||||||||||||
8 | Eva ŠpatenkováEva Špatenková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:22.40 | 230 | ||||||||||||||
9 | Petra Hápová Petra Hápová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:22.44 | 229 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:04.70 | 442 | ||||||||||||||
2 | Aneta ČernohubováAneta Černohubová | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:09.50 | 378 | ||||||||||||||
3 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:09.89 | 373 | ||||||||||||||
4 | Pavlína Holečková Pavlína Holečková | 99 | TJ Dobruška | 2:10.23 | 369 | ||||||||||||||
5 | Jana Hynková Jana Hynková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:18.75 | 268 | ||||||||||||||
6 | Eliška Cejnarová Eliška Cejnarová | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 2:18.76 | 268 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PácalováKateřina Pácalová | 99 | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2:23.13 | 222 | ||||||||||||||
8 | Nella OkopskáNella Okopská | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:35.11 | 118 | ||||||||||||||
Nikol SuchánkováNikol Suchánková | 99 | TJ Sokol Jaroměř | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub Roubal Jakub Roubal
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.74 | 165 | |||||||||||||||
2 |
Jan Voborník Jan Voborník
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.66 | 153 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš HolanecTomáš Holanec
TJ Dobruška |
99 | 3.60 | 145 | |||||||||||||||
4 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 3.57 | 140 | |||||||||||||||
5 |
David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.55 | 137 | |||||||||||||||
Tomáš Bílý Tomáš Bílý
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.55 | 137 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel KarlíkDaniel Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.53 | 135 | |||||||||||||||
8 |
Jakub Mikyska Jakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 3.50 | 130 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 3.47 | 126 | |||||||||||||||
10 |
Jiří PecháčekJiří Pecháček
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.46 | 125 | |||||||||||||||
11 |
Pavel VlčekPavel Vlček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.41 | 118 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 3.38 | 114 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš Koláčný Tomáš Koláčný
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.27 | 99 | |||||||||||||||
14 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 3.26 | 98 | |||||||||||||||
15 |
Jáchym Kavalír Jáchym Kavalír
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.22 | 93 | |||||||||||||||
16 |
Ondřej Metelka Ondřej Metelka
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 3.20 | 90 | |||||||||||||||
17 |
Jaroslav Němec Jaroslav Němec
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.14 | 83 | |||||||||||||||
18 |
Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.11 | 79 | |||||||||||||||
19 |
Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol Jaroměř |
01 | 2.90 | 54 | |||||||||||||||
20 |
Jiří HrůšaJiří Hrůša
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 2.87 | 51 | |||||||||||||||
21 |
Daniel Hojný Daniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 2.76 | 40 | |||||||||||||||
22 |
Daniel KocmanDaniel Kocman
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 2.66 | 30 | |||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ČernohubováAneta Černohubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.90 | 285 | |||||||||||||||
2 |
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3.80 | 263 | |||||||||||||||
3 |
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.64 | 229 | |||||||||||||||
4 |
Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 3.63 | 227 | |||||||||||||||
5 |
Nelly HoškováNelly Hošková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.55 | 210 | |||||||||||||||
6 |
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.49 | 198 | |||||||||||||||
7 |
Jana Hynková Jana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.48 | 196 | |||||||||||||||
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 3.48 | 196 | ||||||||||||||||
9 |
Eliška Cejnarová Eliška Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.42 | 184 | |||||||||||||||
10 |
Ema DoležalováEma Doležalová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 3.40 | 180 | |||||||||||||||
11 |
Pavlína Holečková Pavlína Holečková
TJ Dobruška |
99 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
12 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.26 | 153 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina Hlávková Kateřina Hlávková
TJ Dobruška |
01 | 3.22 | 146 | |||||||||||||||
14 |
Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3.19 | 140 | |||||||||||||||
15 |
Tereza Hulíková Tereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 3.10 | 124 | |||||||||||||||
16 |
Nella OkopskáNella Okopská
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.06 | 117 | |||||||||||||||
17 |
Kateřina PácalováKateřina Pácalová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
99 | 3.03 | 112 | |||||||||||||||
18 |
Petra Hápová Petra Hápová
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 2.99 | 105 | |||||||||||||||
19 |
Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 2.98 | 104 | |||||||||||||||
20 |
Tereza Kinská Tereza Kinská
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 2.96 | 100 | |||||||||||||||
21 |
Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 2.81 | 76 | |||||||||||||||
22 |
Natálie Paulů Natálie Paulů
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 2.80 | 75 | |||||||||||||||
23 |
Dominika Horníková Dominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 2.76 | 69 | |||||||||||||||
24 |
Tereza Preclíková Tereza Preclíková
TJ Dobruška |
02 | 2.75 | 67 | |||||||||||||||
25 |
Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 2.72 | 63 | |||||||||||||||
26 |
Zuzana KombercováZuzana Kombercová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 2.54 | 39 | |||||||||||||||
27 |
Anežka ŘehákováAnežka Řeháková
TJ Dobruška |
02 | 2.16 | 2 | |||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" vítr neměřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan Voborník Jan Voborník
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 45.48 | 270 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 40.79 | 231 | |||||||||||||||
3 |
Jakub Roubal Jakub Roubal
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 37.38 | 203 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš HolanecTomáš Holanec
TJ Dobruška |
99 | 36.85 | 198 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš Koláčný Tomáš Koláčný
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 36.15 | 193 | |||||||||||||||
6 |
Jiří PecháčekJiří Pecháček
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 35.97 | 191 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš Bílý Tomáš Bílý
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 35.83 | 190 | |||||||||||||||
8 |
David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 35.79 | 190 | |||||||||||||||
9 |
Daniel KarlíkDaniel Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 32.25 | 161 | |||||||||||||||
10 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 30.42 | 147 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 28.34 | 130 | |||||||||||||||
12 |
Jáchym Kavalír Jáchym Kavalír
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 28.16 | 129 | |||||||||||||||
13 |
Pavel VlčekPavel Vlček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 27.95 | 127 | |||||||||||||||
14 |
Jaroslav Němec Jaroslav Němec
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 27.60 | 124 | |||||||||||||||
15 |
Jiří HrůšaJiří Hrůša
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 25.68 | 110 | |||||||||||||||
16 |
Jakub Mikyska Jakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 25.34 | 107 | |||||||||||||||
17 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 23.63 | 94 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej Metelka Ondřej Metelka
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 18.10 | 53 | |||||||||||||||
19 |
Daniel KocmanDaniel Kocman
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 17.27 | 47 | |||||||||||||||
20 |
Daniel Hojný Daniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 13.52 | 21 | |||||||||||||||
21 |
Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol Jaroměř |
01 | 11.70 | 9 | |||||||||||||||
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(čt, 20.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 31.49 | 253 | |||||||||||||||
2 |
Jana Hynková Jana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 31.45 | 252 | |||||||||||||||
3 |
Aneta ČernohubováAneta Černohubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 31.39 | 252 | |||||||||||||||
4 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 30.67 | 243 | |||||||||||||||
5 |
Nelly HoškováNelly Hošková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 29.94 | 234 | |||||||||||||||
6 |
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 29.91 | 234 | |||||||||||||||
7 |
Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 28.77 | 221 | |||||||||||||||
8 |
Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 28.56 | 218 | |||||||||||||||
9 |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 27.19 | 202 | |||||||||||||||
10 |
Pavlína Holečková Pavlína Holečková
TJ Dobruška |
99 | 26.46 | 194 | |||||||||||||||
11 |
Ema DoležalováEma Doležalová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 23.13 | 156 | |||||||||||||||
12 |
Kateřina Hlávková Kateřina Hlávková
TJ Dobruška |
01 | 21.08 | 133 | |||||||||||||||
13 |
Tereza Hulíková Tereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 19.91 | 120 | |||||||||||||||
14 |
Zuzana KombercováZuzana Kombercová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
00 | 18.87 | 108 | |||||||||||||||
15 |
Natálie Paulů Natálie Paulů
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 18.67 | 106 | |||||||||||||||
16 |
Dominika Horníková Dominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 17.77 | 96 | |||||||||||||||
17 |
Eliška Cejnarová Eliška Cejnarová
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 17.55 | 94 | |||||||||||||||
18 |
Petra Hápová Petra Hápová
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 17.18 | 90 | |||||||||||||||
19 |
Markéta KeprtováMarkéta Keprtová
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 16.55 | 83 | |||||||||||||||
20 |
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 16.47 | 82 | |||||||||||||||
21 |
Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 14.93 | 66 | |||||||||||||||
22 |
Kateřina PácalováKateřina Pácalová
TJ Sokol Hradec Král.-B |
99 | 14.67 | 63 | |||||||||||||||
23 |
Nella OkopskáNella Okopská
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 13.60 | 52 | |||||||||||||||
24 |
Tereza Preclíková Tereza Preclíková
TJ Dobruška |
02 | 12.94 | 45 | |||||||||||||||
25 |
Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec Král.-B |
01 | 12.86 | 44 | |||||||||||||||
26 |
Tereza Kinská Tereza Kinská
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 11.15 | 27 | |||||||||||||||
27 |
Anežka ŘehákováAnežka Řeháková
TJ Dobruška |
02 | 10.61 | 22 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 3696.0 | ||||||||||||||||
2 | JAROM JAROM | TJ Sokol Jaroměř | 3536.0 | ||||||||||||||||
3 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2212.0 | ||||||||||||||||
4 | HK-B HK-B | TJ Sokol Hradec Král.-B | 2017.0 | ||||||||||||||||
5 | DOBRU DOBRU | TJ Dobruška | 0937.0 | ||||||||||||||||
Poznámky:Výsledky čtyřboje jednotlivců:1. Roubal Jakub HKRAL 1061 2. Petiška Vojtěch JAROM 1Ol2 3. Bílý Tomáš HKRAL 1009 4. Voborník Jan JAROM 986 5. Holanec Tomáš DOBRU 937 6. Zítko David HKRAL 895 7. Pecháček Jiří JAROM 820 8. Halíř Pavel HK-B 804 9. Kavalír \Jáchym HKRAL 73l 10.Němec Jaroslav JAROM 718 11.Karlík Daniel HKRAL 710 12.Koláčný Tomáš JAROM 645 13.Mikyska Jakub SODKR 620 14.Metelka Ondřej HK-B 6l9 15.Hojný Vojtěch SODKR 584 16. Hovorka Vojtěch JAROM 529 17.Vlček Pavel SODKR 526 18.Větvička Tomáš SODKR 482 19.Erben Nikolas SODKR 333 20.Hojný Daaniel SODKR 330 21.Hrůša Jiří HK-B 300 22.Kocman Daniel HK-B 294 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4513 | ||||||||||||||||
2 | JAROM JAROM | TJ Sokol Jaroměř | 3809 | ||||||||||||||||
3 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 3775 | ||||||||||||||||
4 | HK-B HK-B | TJ Sokol Hradec Král.-B | 3027 | ||||||||||||||||
5 | DOBRU DOBRU | TJ Dobruška | 2266 | ||||||||||||||||
Poznámky:Výsledky čtyřboje jednotlivců :1.Černohubová A. 1371 (09.45/456-31.39/252-3.90/285-2:09.50/378) 2.Hošková N. 1328 (09.22/511-29.94/234-3.55/210-2:09.89/373) 3.Holubcová J. 1313 (09.49/447-28.56/218-3.63/227-2:06.24/421) 4.Šantrůčková N. 1269 (09.62/417-31.49/253-3.80/263-2:12.89/336) 5.Rudolfská D. 1144 (09.74/391-16.47/82-3.64/229-2:04.70/442) 6.Truhlářová L. 1086 (10.21/295-29.91/234-3.49/198-2:10.95/359) 7.Holečková P. 1028 (10.13/310-26.46/194-3.27/155-2:10.23/369) 8.Hynková J. 963 (10.47/247-31.45/252-3.48/196-2:18.75/268) 9.Svobodová A. 950 (10.16/304-27.19/202-3.48/196-2:20.59/248) 10.Doležalová E. 907 (09.98/340-23.13/156-3.40/180-2:22.28/231) 11.Cejnarová E. 886 (09.98/340-17.55/94-3.42/184-2:18.76/268) 12.Špatenková E. 866 (10.51/240-30.67/243-3.26/153-2:22.40/230) 13.Hlávková K. 810 (10.26/285-21.08/133-3.22/146-2:20.80/246) 14.Pourová A. 693 (10.22/293-14.93/66-2.72/63-2:18.47/271) 15.Hápová P. 602 (10.89/178-17.18/90-2.99/105-2:22.44/229) 16.Pácalová K. 598 (10.74/201-14.67/63-3.03/112-2:23.13/222) 17.Kinská T. 576 (10.81/190-11.15/27-2.96/100-2:19.61/259) 18.Kombercová Z. 572 (11.29/121-18.87/108-2.54/39-2:15.54/304) 19.Suchánková N. 570 (10.69/209-28.77/221-3.19/140-/) 20.Horníková D. 565 (10.22/293-17.77/96-2.76/69-2:36.61/107) 21.Paulů N. 515 (10.39/261-18.67/106-2.80/75-2:41.85/73) 22.Kořénková T. 502 (10.68/211-12.86/44-2.98/104-2:31.90/143) 23.Hulíková T. 493 (10.90/176-19.91/120-3.10/124-2:41.74/73) 24.Keprtová M. 473 (10.62/221-16.55/83-2.81/76-2:38.56/93) 25.Okopská N. 465 (10.89/178-13.60/52-3.06/117-2:35.11/118) 26.Preclíková T. 400 (10.71/206-12.94/45-2.75/67-2:40.25/82) 27.Řeháková A. 28 (13.19/0-10.61/22-2.16/2-3:00.01/4) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |