Krajský přebor jednotlivců Jihočeského kraje dorostu a mladšího žactva
Nová Včelnice (29. 5. 2010)800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 29.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PořádekMartin Pořádek | 94 | SOKCB | 2:07.62 | |||||||||||||||
2 | David KulhanDavid Kulhan | 96 | SOKCB | 2:44.36 | |||||||||||||||
Lukáš AnděraLukáš Anděra | 95 | NVCEL | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 29.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KrausPatrik Kraus | 98 | NVCEL | 2:35.35 | |||||||||||||||
2 | David BartlDavid Bartl | 98 | TREBO | 2:40.97 | |||||||||||||||
3 | Adam LiptákAdam Lipták | 98 | SOKCB | 2:45.99 | |||||||||||||||
4 | Dominik MarchalDominik Marchal | 98 | 4DVCB | 2:49.15 | |||||||||||||||
5 | David PíšaDavid Píša | 98 | TABOR | 2:52.83 | |||||||||||||||
6 | Jakub KropíkJakub Kropík | 98 | SOKCB | 3:25.65 | |||||||||||||||
David LukšDavid Lukš | 98 | NVCEL | DNF | ||||||||||||||||
MS | Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk | 98 | CECCB | 2:37.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 29.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea WinklerováAndrea Winklerová | 94 | SOKCB | 2:37.96 | |||||||||||||||
2 | Tereza PánkováTereza Pánková | 93 | SOKCB | 2:42.10 | |||||||||||||||
3 | Lucie KordíkováLucie Kordíková | 95 | SOKCB | 2:42.30 | |||||||||||||||
Zuzana NovotnáZuzana Novotná | 96 | SSKBO | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 29.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KašováMichaela Kašová | 97 | ATPIS | 2:54.50 | |||||||||||||||
2 | Vendula VačkářováVendula Vačkářová | 97 | KATOV | 2:55.42 | |||||||||||||||
3 | Eliška PruckováEliška Prucková | 97 | SSKBO | 2:56.52 | |||||||||||||||
4 | Tereza FröhrováTereza Fröhrová | 97 | MILEV | 2:57.70 | |||||||||||||||
5 | Kateřina VeseláKateřina Veselá | 98 | ATPIS | 3:02.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |