Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Děčín (6. 6. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.6.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.30
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 AK MostAK Most 11.38
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.54
4 Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.91
5 Jiří ŠátekJiří Šátek 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.99
6 Jan ŠlajsJan Šlajs 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.32
Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.6.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.45
2 Lukáš LomnickýLukáš Lomnický 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.59
3 Martin BlahutMartin Blahut 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.66
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87
5 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.99
6 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.62
7 Robin CogánRobin Cogán 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.38
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61
3 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.94
4 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.02
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.27
6 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.66
MB Tomáš PužmanTomáš Pužman 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.6.2010) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.42
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.62
3 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.11
4 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.37
5 Řezníček Řezníček 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45
6 Lukáš WallnerLukáš Wallner 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.51
7 Milan TopolMilan Topol 82 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.61
Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 6.6.2010) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.36 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.39 9.00
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 AK MostAK Most 11.40 8.00
4 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.51 7.00
5 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.57 6.00
6 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.6.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.69 4.00
2 Lukáš LomnickýLukáš Lomnický 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.73 3.00
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91 2.00
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.92 1.00
Martin BlahutMartin Blahut 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.6.2010) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.30
2 Petra ProcházkováPetra Procházková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.23
3 Jana PetráčkováJana Petráčková 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.58
4 Martina AdolfováMartina Adolfová 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16.73
MB Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín DNP
Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.6.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.82
2 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.44
3 Miroslava MikulováMiroslava Mikulová 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13.83
4 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.95
5 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.6.2010) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.14
2 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.33
3 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.43
4 Monika HříchováMonika Hříchová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.00
5 Anna MarkováAnna Marková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.6.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.67
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.05
3 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.51
4 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.70
5 Štěpánka RutteováŠtěpánka Rutteová 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.23
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 6.6.2010) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45 11.00
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.69 9.00
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.87 8.00
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.92 7.00
5 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.14 6.00
6 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.6.2010) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.34 4.00
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.44 3.00
3 Anna ŠetkováAnna Šetková 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.61 2.00
4 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.67 1.00
5 Miroslava MikulováMiroslava Mikulová 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13.99
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků