Krajské finále Poháru rozhlasu
Sokolov (25. - 25. 5. 2010)skok daleký - Žáci
(út, 25.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin
4. ZŠ Cheb Hradební |
94 | 5.85 | ||||||||||||||||
2 |
Milan ŠochmanMilan Šochman
ZŠ Karlovy Vary Krušnohorská |
94 | 5.60 | ||||||||||||||||
3 |
Dan BatelaDan Batela
ZŠ Mariánské Lázně , Úlšovice |
95 | 5.46 | ||||||||||||||||
4 |
Aleš Kafoněk Aleš Kafoněk
ZŠ Nové Sedlo |
96 | 5.23 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ČibikJakub Čibik
3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové |
94 | 5.20 | ||||||||||||||||
6 |
Martin HoyerMartin Hoyer
ZŠ Luby u Chebu |
95 | 5.19 | ||||||||||||||||
7 |
David. Pacholík David. Pacholík
ZŠ Luby u Chebu |
95 | 5.15 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub HrabánekJakub Hrabánek
ZŠ Mariánské Lázně , Úlšovice |
94 | 5.11 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří HrdličkaJiří Hrdlička
ZŠ Luby u Chebu |
94 | 5.02 | ||||||||||||||||
10 |
Petr MikschPetr Miksch
4. ZŠ Cheb Hradební |
95 | 5.01 | ||||||||||||||||
11 |
Huong Tony VuHuong Tony Vu
3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové |
95 | 4.95 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří Popela Jiří Popela
4. ZŠ Cheb Hradební |
94 | 4.88 | ||||||||||||||||
13 |
Karel Novák Karel Novák
ZŠ Karlovy Vary Krušnohorská |
95 | 4.85 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš VondrášTomáš Vondráš
3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové |
96 | 4.61 | ||||||||||||||||
15 |
Vladislav Obodzinskyj Vladislav Obodzinskyj
ZŠ Karlovy Vary Krušnohorská |
96 | 4.58 | ||||||||||||||||
16 |
Robert ČikošRobert Čikoš
ZŠ Nové Sedlo |
96 | 4.57 | ||||||||||||||||
17 |
Martin KottMartin Kott
ZŠ Nové Sedlo |
94 | 4.54 | ||||||||||||||||
18 |
David Špindler David Špindler
ZŠ Mariánské Lázně , Úlšovice |
94 | 4.44 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 25.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ZŠ Chodov, Husova |
96 | 4.93 | ||||||||||||||||
2 |
Michal TomczakMichal Tomczak
6.ZŠ Sokolov, Švabisnkého |
96 | 4.85 | ||||||||||||||||
3 |
Martin CingrošMartin Cingroš
ZS Nejdek Náměstí |
96 | 4.53 | ||||||||||||||||
4 |
Jan Laštovka Jan Laštovka
ZS Nejdek Náměstí |
96 | 4.51 | ||||||||||||||||
5 |
Duc Thanh BuiDuc Thanh Bui
6. ZŠ Cheb , Obětí nacismu |
96 | 4.45 | ||||||||||||||||
6 |
Dominik BeerDominik Beer
ZŠ Karlovy Vary Krušnohorská |
97 | 4.42 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří HraběJiří Hrabě
6. ZŠ Cheb , Obětí nacismu |
96 | 4.24 | ||||||||||||||||
Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
4.ZŠ Cheb, Hradební |
97 | 4.24 | |||||||||||||||||
9 |
Martin RubešMartin Rubeš
ZŠ Karlovy Vary Krušnohorská |
96 | 4.23 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub FrčekJakub Frček
6.ZŠ Sokolov, Švabisnkého |
96 | 4.09 | ||||||||||||||||
Tomáš Semotán Tomáš Semotán
4.ZŠ Cheb, Hradební |
97 | 4.09 | |||||||||||||||||
12 |
David DenglerDavid Dengler
6.ZŠ Sokolov, Švabisnkého |
97 | 3.94 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří Fajmon Jiří Fajmon
4.ZŠ Cheb, Hradební |
97 | 3.79 | ||||||||||||||||
14 |
David SvobodaDavid Svoboda
ZŠ Chodov, Husova |
96 | 3.65 | ||||||||||||||||
15 |
Ladislav KučeraLadislav Kučera
ZŠ Chodov, Husova |
97 | 3.50 | ||||||||||||||||
Karel MaříkKarel Mařík
ZŠ Karlovy Vary Krušnohorská |
97 | 0.00 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 25.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Zekuciová Anna Zekuciová
gymnazium OStrov |
95 | 4.54 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta Malá Markéta Malá
3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové |
95 | 4.40 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela LadmanováMichaela Ladmanová
ZS Sokolov Pionýrů |
95 | 4.32 | ||||||||||||||||
4 |
Thu Eva VuThu Eva Vu
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmer... |
95 | 4.26 | ||||||||||||||||
5 |
Markéta Arannyossyová Markéta Arannyossyová
gymnazium OStrov |
95 | 4.18 | ||||||||||||||||
Helena DuchkováHelena Duchková
Gymnázium Cheb |
96 | 4.18 | |||||||||||||||||
7 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
Gymnázium Cheb |
95 | 4.16 | ||||||||||||||||
8 |
M. Buralová M. Buralová
3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové |
95 | 4.10 | ||||||||||||||||
9 |
Markéta Husáková Markéta Husáková
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmer... |
95 | 4.09 | ||||||||||||||||
10 |
Alena Formáčková Alena Formáčková
gymnazium OStrov |
95 | 4.01 | ||||||||||||||||
11 |
Markéta Stará Markéta Stará
ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmer... |
94 | 3.90 | ||||||||||||||||
12 |
Jana JeníkováJana Jeníková
ZS Sokolov Pionýrů |
94 | 3.70 | ||||||||||||||||
13 |
Sára HátlováSára Hátlová
Gymnázium Cheb |
95 | 3.66 | ||||||||||||||||
14 |
N. PachmanováN. Pachmanová
3. ZŠ Sokolov, Boženy Němcové |
96 | 3.52 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 25.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jesika Hlaváčová Jesika Hlaváčová
ZS Ostrov Májová |
96 | 4.39 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta MálkováAneta Málková
ZŠ Mariánské Lázně Jih |
97 | 4.22 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora Levová Barbora Levová
1 ZŠ Cheb , Americká |
97 | 4.04 | ||||||||||||||||
4 |
Katka Wunschová Katka Wunschová
ZŠ Františkovy Lázně |
96 | 3.99 | ||||||||||||||||
5 |
Denisa Charvátová Denisa Charvátová
ZŠ Františkovy Lázně |
96 | 3.94 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie Krausová Lucie Krausová
4.ZŠ Cheb, Hradební |
97 | 3.92 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza FleisnerováTereza Fleisnerová
4.ZŠ Cheb, Hradební |
97 | 3.84 | ||||||||||||||||
8 |
L. Kalivodová L. Kalivodová
ZS Sokolov Pionýrů |
96 | 3.81 | ||||||||||||||||
9 |
Linda Henzlová Linda Henzlová
1 ZŠ Cheb , Americká |
96 | 3.76 | ||||||||||||||||
10 |
Dominika Nekudová Dominika Nekudová
1 ZŠ Cheb , Americká |
97 | 3.65 | ||||||||||||||||
11 |
Karin Kelemanová Karin Kelemanová
ZS Ostrov Májová |
97 | 3.63 | ||||||||||||||||
12 |
Adriana Kalná Adriana Kalná
4.ZŠ Cheb, Hradební |
97 | 3.50 | ||||||||||||||||
13 |
Kamila KunešováKamila Kunešová
ZS Ostrov Májová |
97 | 3.45 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora Karlová Barbora Karlová
ZŠ Mariánské Lázně Jih |
97 | 3.41 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla SismilichováAdéla Sismilichová
ZŠ Mariánské Lázně Jih |
98 | 3.40 | ||||||||||||||||
16 |
Míša Němečkov Míša Němečkov
ZŠ Františkovy Lázně |
96 | 3.37 | ||||||||||||||||
17 |
E Punčochářová E Punčochářová
ZS Sokolov Pionýrů |
97 | 3.33 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |