X. Hradecké sportovní hry mládeže s mezinárodní účastí - mladší žactvo
Hradec Králové (26. 5. 2010)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (st, 26.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HofmanTomáš Hofman | 97 | ZŠ Štefánikova - HK | 2:40.72 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Jan NovotnýJan Novotný | 97 | ZŠ SNP - HK | 2:41.80 | 12.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel Čihák Pavel Čihák | 98 | ZŠ Štefcova - HK | 2:43.06 | 11.00 | ||||||||||||||
4 | Vágner Vágner | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 2:45.72 | 10.00 | ||||||||||||||
5 | Michal StrasserMichal Strasser | 97 | ZŠ M.Horákové - HK | 2:46.58 | 9.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš Brom Lukáš Brom | 98 | ZŠaMŠ Svob.Dvory-HK | 2:50.80 | 8.00 | ||||||||||||||
7 | Jan ProuzaJan Prouza | 98 | ZŠ Úprkova - HK | 2:57.85 | 7.00 | ||||||||||||||
8 | Jan HalberštátJan Halberštát | 98 | Biskup.gymn.B.B. - HK | 3:02.10 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Riccardo BonadeoRiccardo Bonadeo | 96 | ALESSANDRIA - Italie | 3:01.44 | |||||||||||||||
Václav PetříčekVáclav Petříček | 97 | ZŠ Habrmanova - HK | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (st, 26.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Habrman Vojtěch Habrman | 97 | ZŠ Sever - HK | 2:32.58 | 19.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SatranskýJan Satranský | 97 | ZŠ Pouchov- HK | 2:32.96 | 18.00 | ||||||||||||||
3 | Petr ŠimekPetr Šimek | 97 | ZŠ a MŠ J.Gočára- HK | 2:36.40 | 17.00 | ||||||||||||||
4 | Adam Staněk Adam Staněk | 97 | ZŠaMŠ Mandysova-HK | 2:39.95 | 16.00 | ||||||||||||||
5 | Filip MairingerFilip Mairinger | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 2:41.52 | 14.00 | ||||||||||||||
6 | Bořivoj ŠafkaBořivoj Šafka | 97 | ZŠ Sion - HK | 2:41.75 | 13.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub Sadílek Jakub Sadílek | 98 | První soukromá ZŠ -HK | 2:59.44 | 6.00 | ||||||||||||||
8 | Robin VítekRobin Vítek | 98 | ZŠ Jirásk. náměstí-HK | 3:02.21 | 4.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub Kučera Jakub Kučera | 97 | ZŠ Plotiště - HK | 3:06.05 | 3.00 | ||||||||||||||
10 | Václav PetříčekVáclav Petříček | 97 | ZŠ Habrmanova - HK | 3:09.28 | 2.00 | ||||||||||||||
11 | Jan Šimáček Jan Šimáček | 97 | ZŠ Nový Hradec Králové | 3:15.55 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Moritz FailingMoritz Failing | 98 | GIESSEN - Německo | 2:59.86 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 26.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŘehořováTereza Řehořová | 98 | ZŠ Štefcova - HK | 2:47.88 | 19.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KubířkováKristýna Kubířková | 97 | ZŠ SNP - HK | 2:58.61 | 18.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína Nohejlová Karolína Nohejlová | 97 | ZŠ Štefánikova - HK | 3:11.97 | 12.00 | ||||||||||||||
4 | Ivana MarynetsIvana Marynets | 97 | ZŠ Habrmanova - HK | 3:15.92 | 10.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla TučkováAdéla Tučková | 98 | ZŠaMŠ Svob.Dvory-HK | 3:16.82 | 8.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška RindováEliška Rindová | 97 | ZŠ Sever - HK | 3:18.91 | 7.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina Rybková Kateřina Rybková | 97 | ZŠ Nový Hradec Králové | 3:25.29 | 5.00 | ||||||||||||||
8 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | ZŠ a MŠ J.Gočára- HK | 3:30.90 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Gabriela Richterová Gabriela Richterová | 98 | První soukromá ZŠ -HK | 3:54.59 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (st, 26.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JančíkováKristýna Jančíková | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 3:01.86 | 17.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková | 97 | Biskup.gymn.B.B. - HK | 3:08.60 | 16.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KalhourováTereza Kalhourová | 98 | ZŠ Jirásk. náměstí-HK | 3:11.48 | 15.00 | ||||||||||||||
4 | Johana BernardováJohana Bernardová | 97 | ZŠaMŠ Mandysova-HK | 3:11.78 | 14.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie Žirošová Lucie Žirošová | 97 | ZŠ Plotiště - HK | 3:11.83 | 13.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla Červená Adéla Červená | 97 | ZŠ M.Horákové - HK | 3:14.97 | 11.00 | ||||||||||||||
7 | Debora KratochvílováDebora Kratochvílová | 98 | ZŠ Sion - HK | 3:16.29 | 9.00 | ||||||||||||||
8 | Aneta HrobařováAneta Hrobařová | 98 | ZŠ Kukleny - HK | 3:22.96 | 6.00 | ||||||||||||||
9 | Kamila KaplanováKamila Kaplanová | 97 | ZŠ Úprkova - HK | 3:26.31 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Caroline GlöserCaroline Glöser | 99 | GIESSEN - Německo | 3:38.36 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |