Přebor Jižních Čech mužů a žen OPEN
České Budějovice (12. 6. 2010)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České Budějovice |
83 | 7.06 -1.5 m/s | X1,1 | X-0,2 | 6.000,6 | 6.00 | 6.981,4 | -- | 7.06-1,5 | |||||||||
2 |
Marek PršínMarek Pršín
Sokol České Budějovice |
92 | 6.67 -0.9 m/s | 6.501,7 | 6.44-0,6 | 6.67-0,9 | 6.67 | 6.520,6 | 6.621,4 | 4.94-1,5 | |||||||||
3 |
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
Sokol České Budějovice |
78 | 6.47 +0.5 m/s | X1,3 | X0,2 | 5.340,1 | 5.34 | X0,5 | 6.440,1 | 6.470,5 | |||||||||
4 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 5.67 +1.4 m/s | 5.350,6 | X1,0 | 5.240,3 | 5.35 | X0,1 | 5.671,4 | 5.57-0,3 | |||||||||
5 |
Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České Budějovice |
95 | 5.66 +1.4 m/s | 4.92-0,9 | 5.420,6 | 5.470,5 | 5.47 | 5.420,2 | 5.661,4 | 5.38-1,7 | |||||||||
6 |
Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. |
92 | 5.60 -0.4 m/s | 5.27-0,7 | 5.460,3 | 5.270,2 | 5.46 | 5.540,4 | 5.540,6 | 5.60-0,4 | |||||||||
7 |
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová Včelnice |
96 | 5.34 +1.5 m/s | 5.05-0,3 | 5.341,5 | 5.020,2 | 5.34 | 5.110,2 | X1,7 | 5.16-0,2 | |||||||||
8 |
Radek StudenýRadek Studený
TJ Nová Včelnice |
95 | 5.04 -0.5 m/s | 5.04-0,5 | 4.620,9 | 3.071,7 | 5.04 | 4.540,7 | 4.400,3 | X0,1 | |||||||||
9 |
Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice |
95 | 4.66 +1.1 m/s | 3.68-0,4 | 4.661,1 | X1,1 | 4.66 | ||||||||||||
Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ Strakonice |
93 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
89 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
91 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MelichováJana Melichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
79 | 5.74 +0.7 m/s | 5.43+1.0 | 5.32-0.1 | 5.50-0.3 | 5.50 | 5.47+0.1 | 5.74+0.7 | 5.67-0.3 | |||||||||
2 |
Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start Třeboň |
93 | 5.64 -1.9 m/s | 5.02+0.9 | 5.33-0.8 | 5.24-0.6 | 5.33 | 5.27+0.0 | 5.64-1.9 | 5.43+0.1 | |||||||||
3 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ Strakonice |
94 | 4.92 +0.4 m/s | 4.92+0.4 | - | - | 4.92 | - | - | - | |||||||||
4 |
Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České Budějovice |
89 | 4.87 -2.4 m/s | X+0.4 | 4.77-0.1 | 4.87-2.4 | 4.87 | X+0.7 | X-1.2 | X+0.9 | |||||||||
5 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 4.82 -1.2 m/s | 4.63+0.2 | 4.82-1.2 | 4.34-1.4 | 4.82 | 4.68+0.9 | 4.790.0 | 4.600.0 | |||||||||
6 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 4.78 +0.4 m/s | 4.78+0.4 | X+1.6 | 4.50-0.2 | 4.78 | X+0.9 | - | - | |||||||||
7 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České Budějovice |
92 | 4.75 +1.3 m/s | 4.75+1.3 | X-1.2 | 4.44-1.0 | 4.75 | 4.38+1.9 | 4.55+0.3 | 4.65-1.1 | |||||||||
8 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České Budějovice |
93 | 4.74 -0.6 m/s | 4.68+2.2 | 4.60+0.4 | 4.69-0.6 | 4.69 | 4.38+2.5 | 4.66+0.2 | 4.74-0.6 | |||||||||
9 |
Pavla KohoutováPavla Kohoutová
Atletika Písek, o.s. |
94 | 4.53 +0.4 m/s | 4.53+0.4 | 4.140.0 | X-1.0 | 4.53 | ||||||||||||
10 |
Hana ŠpičákováHana Špičáková
Sokol České Budějovice |
93 | 4.39 -0.9 m/s | 4.35+0.5 | 4.39-0.9 | 4.28-1.4 | 4.39 | ||||||||||||
11 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
SK Start Třeboň |
92 | 4.36 -0.2 m/s | X+0.7 | 4.36-0.2 | 4.28-0.6 | 4.36 | ||||||||||||
12 |
Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České Budějovice |
92 | 4.34 -0.4 m/s | 4.17+0.1 | 4.27+0.8 | 4.34-0.4 | 4.34 | ||||||||||||
Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 0 | X+0.2 | X+1.1 | X-0.1 | 0 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |