Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (11. - 12. 6. 2010)

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.67
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.93
3 Adam PanáčekAdam Panáček 93 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 2:16.69
Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:09.81
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 2:11.53
3 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 2:14.65
4 Martin DvořákMartin Dvořák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:21.60
5 Šimon SmetanaŠimon Smetana 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:26.51
6 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.55
7 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.03
Jan BártaJan Bárta 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta VašákováAneta Vašáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.58
2 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.03
3 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.50
4 Tereza ZichováTereza Zichová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.04
Aneta ŠtěpničkováAneta Štěpničková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.88
2 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.45
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:37.58
4 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:40.10
5 Rajtrová MarianaRajtrová Mariana 95 USK PrahaUSK Praha 2:44.55
6 Lucie JohováLucie Johová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.29
7 Lucie PočinkováLucie Počinková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:52.18
8 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 2:52.96
9 Marie KašparováMarie Kašparová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:53.86
10 Nikola TomekováNikola Tomeková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 3:02.48
Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 12 závodníků