Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (11. - 12. 6. 2010)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.6.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.65
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 15.90
3 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 16.21
4 Martin HaladaMartin Halada 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.37
5 Martin FrontzMartin Frontz 95 USK PrahaUSK Praha 17.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.6.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.11
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 16.17
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.28
4 Petr NedvědPetr Nedvěd 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.14
5 Marek KnytlMarek Knytl 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.6.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.97
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.69
3 Michal HálaMichal Hála 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 19.10
4 Tomáš JarolímTomáš Jarolím 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.27
Kristian KottKristian Kott 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 11.6.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.64
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 17.47
3 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.61
Ondřej HradilOndřej Hradil 95 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (pá, 11.6.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.26
2 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.80
3 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.55
4 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 96 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 16.46
5 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 19.43
Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.6.2010) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.16
2 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.45
3 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.36
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.91
Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha DNF
Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.6.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 14.81
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.02
3 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.23
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.79
5 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.22
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 11.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.12
2 Šárka MaláŠárka Malá 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 14.95
3 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.26
4 Jessica BártováJessica Bártová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.34
5 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.16
6 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.68
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.6.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KoškováVeronika Košková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.53
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.95
3 Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.97
4 Adéla MettichiAdéla Mettichi 96 USK PrahaUSK Praha 18.57
Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha DNF
Šárka BortováŠárka Bortová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.17
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 16.81
3 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 17.34
4 Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.25
Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Helena HanusováHelena Hanusová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 11.6.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KoškováVeronika Košková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.55
2 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.90
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 16.92
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.86
5 Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.95
Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 6 závodníků