Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (11. - 12. 6. 2010)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.53
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.88
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.07
4 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.71
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.59
David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 24.06
2 Martin KuncMartin Kunc 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.40
3 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.10
4 Eduard ŠkrinárEduard Škrinár 93 USK PrahaUSK Praha 25.23
5 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.46
Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.6.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.45
2 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.08
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.25
4 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.75
Kryštof StudihradKryštof Studihrad 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.54
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.84
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.05
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.25
5 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 26.59
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 26.84
2 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.96
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.37
4 Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.37
5 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 28.19
6 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.62
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika HříchováMonika Hříchová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.00
2 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.40
3 Šárka RyndováŠárka Ryndová 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 28.42
4 Pavla DvořákováPavla Dvořáková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.70
5 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.54
2 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.12
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 29.20
4 Lucie BešťákováLucie Bešťáková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.00
5 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.51
Celkem 5 závodníků