výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Hradec Králové (12. 6. 2010)

Skok daleký - Žáci

(so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 5.56 11.00
2 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 5.26 9.00
3 Jan NeumannJan Neumann
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 4.88 8.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 4.32 7.00
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.25 6.00
6 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 4.10 5.00
Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 DNS
Tomáš HanzlTomáš Hanzl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 12.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 5.06 11.00
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 4.70 9.00
3 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.33 8.00
4 Klára JouklováKlára Jouklová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.22 7.00
5 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.22 6.00
6 Tereza HofmanováTereza Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.13 5.00
7 Šárka BukovskáŠárka Bukovská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 4.07 4.00
8 Aneta BrendlováAneta Brendlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.95 3.00
9 Anna BartolottiAnna Bartolotti
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.65 2.00
10 Marie ZáhorováMarie Záhorová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.64 1.00
11 Simona HloucalováSimona Hloucalová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
96 3.50
12 Šárka MaternováŠárka Maternová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.48
Celkem 12 závodníků