Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň

Hradec Králové (12. 6. 2010)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.86 11.00
2 Marek BarešMarek Bareš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.68 9.00
Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČesákOndřej Česák 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.27 8.00
2 Petr KaiserPetr Kaiser 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.44 7.00
3 Aleš MalýAleš Malý 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 20.00 6.00
Jan StřelečekJan Střeleček 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Rykl RadošTJ Sokol Hradec Králové
2.Bareš MarekTJ Sokol Hradec Králové
3.Česák OndřejTJ Sokol Hradec Králové
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.6.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 17.79 11.00
2 Natálie RaitrováNatálie Raitrová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.56 7.00
3 Markéta WiesnerováMarkéta Wiesnerová 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.76 6.00
MB Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.38
MB Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.55
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Broumová MichaelaSK Nové Město n. M.
2.Hanušová KateřinaSK Nové Město n. M.
3.Jirková SáraTJ Sokol Nová Paka
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 18.32 9.00
2 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.34 8.00
3 Tereza ŠádkováTereza Šádková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.10 5.00
4 Nikol BošelováNikol Bošelová 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 19.29 3.00
5 Lucie ŽukovskáLucie Žukovská 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.28 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.20 4.00
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.97 2.00
3 Andrea VodseďálkováAndrea Vodseďálková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.08
Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNF
Celkem 4 závodníků