výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů

Pardubice (6. 6. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 TYNORTYNOR 11.42
2 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 HKRALHKRAL 12.00
3 Štěpán HercíkŠtěpán Hercík 92 HVEPAHVEPA 12.22
4 Martin DoušaMartin Douša 88 SLATISLATI 12.51
5 Jiří PavlišJiří Pavliš 78 SLATISLATI 12.70
6 Dominik LukschDominik Luksch 94 HKRALHKRAL 12.71
Jan VacekJan Vacek 91 HVEPAHVEPA DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 SLATISLATI 11.82
2 Jakub KošínJakub Košín 87 SLATISLATI 12.04
3 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TRUTNTRUTN 12.20
4 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 HVEPAHVEPA 12.61
5 Martin PeterkaMartin Peterka 89 SVITASVITA 12.62
6 Martin SychraMartin Sychra 94 HKRALHKRAL 12.66
7 Jan MajerJan Majer 93 HVEPAHVEPA 12.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.6.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TRUTNTRUTN 11.95
2 Jakub GabrielJakub Gabriel 93 TRUTNTRUTN 12.11
3 Jan DoležalJan Doležal 96 HKRALHKRAL 12.47
4 Ondřej ČešíkOndřej Češík 95 SLATISLATI 12.55
5 Jan StřelečekJan Střeleček 95 HKRALHKRAL 12.94
6 Pavel JiříčekPavel Jiříček 86 HVEPAHVEPA 13.14
7 Tomáš BartušekTomáš Bartušek 94 HVEPAHVEPA 13.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HouserPavel Houser 90 TRUTNTRUTN 12.15
2 Vojtěch MrklovskýVojtěch Mrklovský 84 HVEPAHVEPA 12.42
3 Matěj ChválekMatěj Chválek 93 TYNORTYNOR 12.51
4 Josef NovákJosef Novák 85 SVITASVITA 12.75
Matěj UngrMatěj Ungr 93 HVEPAHVEPA DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 6.6.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 TYNORTYNOR 11.59 11
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 SLATISLATI 11.59 9
3 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 HKRALHKRAL 11.78 8
4 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TRUTNTRUTN 11.92 7
5 Jakub KošínJakub Košín 87 SLATISLATI 12.05 6
6 Pavel HouserPavel Houser 90 TRUTNTRUTN 12.63 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GabrielJakub Gabriel 93 TRUTNTRUTN 11.77 4
2 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TRUTNTRUTN 11.97 3
3 Matěj ChválekMatěj Chválek 93 TYNORTYNOR 12.05 2
4 Štěpán HercíkŠtěpán Hercík 92 HVEPAHVEPA 12.24 1
5 Jan DoležalJan Doležal 96 HKRALHKRAL 12.27
6 Vojtěch MrklovskýVojtěch Mrklovský 84 HVEPAHVEPA 12.32
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 SLATISLATI 54.49 9
2 Josef NovákJosef Novák 85 SVITASVITA 54.54 7
3 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TRUTNTRUTN 57.32 5
4 Jakub HanušJakub Hanuš 93 SLATISLATI 59.02
Martin MorávekMartin Morávek 94 TYNORTYNOR DNP
MS Ondřej KličkaOndřej Klička 88 SVITASVITA 53.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GabrielJakub Gabriel 93 TRUTNTRUTN 54.27 11
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 SLATISLATI 55.61 6
3 Ondřej PiskačOndřej Piskač 83 SLATISLATI 57.57 3
4 Petr BryndaPetr Brynda 85 TRUTNTRUTN 57.74 2
5 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 HVEPAHVEPA 57.77 1
6 Drahomír KünzelDrahomír Künzel 76 SVITASVITA 57.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HouserPavel Houser 90 TRUTNTRUTN 54.59 8
2 Jan MajerJan Majer 93 HVEPAHVEPA 57.42 4
3 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 85 SVITASVITA 60.67
4 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 HVEPAHVEPA 60.92
Jan VacekJan Vacek 91 HVEPAHVEPA DNP
Matěj OndraMatěj Ondra 93 HVEPAHVEPA DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BuřilTomáš Buřil 89 NPAKANPAKA 2:05.39 11
2 Jan ChráskaJan Chráska 90 TRUTNTRUTN 2:06.17 9
3 Petr BryndaPetr Brynda 85 TRUTNTRUTN 2:09.05 8
4 Jakub HanušJakub Hanuš 93 SLATISLATI 2:09.93 7
5 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 TYNORTYNOR 2:12.47 6
6 Jan MalýJan Malý 73 NPAKANPAKA 2:12.95 5
7 Josef NovákJosef Novák 85 SVITASVITA 2:18.98 1
Petr JindraPetr Jindra 71 TRUTNTRUTN DNF
Miloš KratochvílMiloš Kratochvíl 75 SLATISLATI DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KašeJan Kaše 77 TRUTNTRUTN 2:13.87 4
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 HVEPAHVEPA 2:15.33 3
3 Matyáš BrandejsMatyáš Brandejs 94 HVEPAHVEPA 2:15.53 2
4 Ondřej CiastoOndřej Ciasto 92 HVEPAHVEPA 2:19.10
5 Michal KarlíkMichal Karlík 64 TRUTNTRUTN 2:21.10
6 Michal BrastalonMichal Brastalon 95 HKRALHKRAL 2:29.77
7 Petr MachPetr Mach 64 SVITASVITA 2:34.29
8 Patrik TeplýPatrik Teplý 94 SVITASVITA 2:47.24
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš BuřilTomáš Buřil 89 NPAKANPAKA 4:25.59 11
2 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 HVEPAHVEPA 4:26.96 9
3 Rudolf JunRudolf Jun 72 SLATISLATI 4:27.53 8
4 Ondřej BeranOndřej Beran 75 TRUTNTRUTN 4:28.31 7
5 Jan ChráskaJan Chráska 90 TRUTNTRUTN 4:32.03 6
6 Jakub SkalkaJakub Skalka 91 TRUTNTRUTN 4:33.97 5
7 Vlastimil KacířVlastimil Kacíř 79 TRUTNTRUTN 4:34.28 4
8 Zdeněk FirychZdeněk Firych 77 SLATISLATI 4:36.97 3
9 Davies GarethDavies Gareth 67 TRUTNTRUTN 4:37.87 2
10 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 SLATISLATI 4:39.37 1
11 Ján GrigerJán Griger 79 SLATISLATI 4:42.47
12 Jan MalýJan Malý 73 NPAKANPAKA 4:43.14
13 Petr EliášPetr Eliáš 60 HVEPAHVEPA 5:24.76
14 Ondřej JakešOndřej Jakeš 91 TYNORTYNOR 6:07.36
15 Jaromír JelínekJaromír Jelínek 77 HVEPAHVEPA 6:30.42
Jan KašeJan Kaše 77 TRUTNTRUTN DNF
Michal KarlíkMichal Karlík 64 TRUTNTRUTN DNF
Celkem 17 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf JunRudolf Jun 72 SLATISLATI 16:06.70 11
2 Davies GarethDavies Gareth 67 TRUTNTRUTN 16:33.50 9
3 Ondřej BeranOndřej Beran 75 TRUTNTRUTN 16:36.38 8
4 Zdeněk FirychZdeněk Firych 77 SLATISLATI 16:51.89 7
5 Vlastimil KacířVlastimil Kacíř 79 TRUTNTRUTN 16:56.14 6
6 Jakub SkalkaJakub Skalka 91 TRUTNTRUTN 16:57.46 5
7 Miroslav SojkaMiroslav Sojka 75 TRUTNTRUTN 17:08.81 4
8 Tomáš MocekTomáš Mocek 79 SLATISLATI 17:11.60 3
9 Jan MalýJan Malý 73 NPAKANPAKA 17:15.96 2
10 Ján GrigerJán Griger 79 SLATISLATI 17:27.07 1
11 Petr EliášPetr Eliáš 60 HVEPAHVEPA 19:24.19
12 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 HVEPAHVEPA 21:07.58
13 Jaromír JelínekJaromír Jelínek 77 HVEPAHVEPA 23:13.86
14 Ondřej JakešOndřej Jakeš 91 TYNORTYNOR 24:17.31
MS David KonůpekDavid Konůpek 77 SLATISLATI 18:10.39
Celkem 15 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PajurekJan Pajurek 82 NPAKANPAKA 17.72 11
2 Josef MarekJosef Marek 75 SVITASVITA 17.77 9
3 Karel EttlerKarel Ettler 84 HKRALHKRAL 18.72 7
4 Josef MatěnaJosef Matěna 89 TRUTNTRUTN 19.07 6
5 Karel ŠvandaKarel Švanda 90 TYNORTYNOR 20.18 4
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 87 TRUTNTRUTN 18.11 8
2 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 SLATISLATI 19.58 5
3 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 85 SVITASVITA 21.80 3
4 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 84 NPAKANPAKA 23.09 2
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš RočekTomáš Roček 94 HVEPAHVEPA 16.94
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TRUTNTRUTN 60.05 11
2 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 TYNORTYNOR 60.84 9
3 Jan PajurekJan Pajurek 82 NPAKANPAKA 62.50 8
4 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 SLATISLATI 62.87 7
5 Martin DoušaMartin Douša 88 SLATISLATI 63.03 6
6 Josef NovákJosef Novák 85 SVITASVITA 72.81 4
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JindraPetr Jindra 71 TRUTNTRUTN 65.72 5
2 Karel ŠvandaKarel Švanda 90 TYNORTYNOR 73.57 3
3 Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík 85 SVITASVITA 80.99 2
4 Boris TeplýBoris Teplý 94 SVITASVITA 84.84 1
5 Jaromír JelínekJaromír Jelínek HVEPAHVEPA 100.63
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 HVEPAHVEPA 144.80
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěna, Houser, Kostelecký, Gabriel Matěna, Houser, Kostelecký, Gabriel TRUTN "A"TRUTN "A" 3:38.48 11
2 Piskač, Douša, Češík, Pilař Piskač, Douša, Češík, Pilař SLATI "A"SLATI "A" 3:47.99 9
3 Zahradníček, Bajer, Kopecký, Mareš Zahradníček, Bajer, Kopecký, Mareš HVEPA "A"HVEPA "A" 3:49.92 7
4 Luksch, Sychra, Doležal, Střeleček Luksch, Sychra, Doležal, Střeleček HKRAL "A"HKRAL "A" 3:55.48 5
5 Wünzel, Novák, Peterka, Vaculík Wünzel, Novák, Peterka, Vaculík SVITA "A"SVITA "A" 3:59.10 4
6 Pajurek, Malý, Tejchman, Buřil Pajurek, Malý, Tejchman, Buřil NPAKA "A"NPAKA "A" 4:00.56 2
7 Nárovec, Švanda, Červinka,Jakeš Nárovec, Švanda, Červinka,Jakeš TYNOR "A"TYNOR "A" 4:20.25
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bobr, Holý, Chráska, Skalka Bobr, Holý, Chráska, Skalka TRUTN "C"TRUTN "C" 3:48.24 8
2 Kaše, Brynda, Jindra, Beran Kaše, Brynda, Jindra, Beran TRUTN "B"TRUTN "B" 3:54.58 6
3 Košín, Pavliš, Jiroušek, Kratochvíl Košín, Pavliš, Jiroušek, Kratochvíl SLATI "C"SLATI "C" 4:00.07 3
4 Vladyka, Mrklovský J., Mrklovský V., Jiříček Vladyka, Mrklovský J., Mrklovský V., Jiříček HVEPA "C"HVEPA "C" 4:08.09 1
5 Mocek, Griger, Jun, Firych Mocek, Griger, Jun, Firych SLATI "B"SLATI "B" 4:12.31
6 Eliáš, Jelínek, Šimonek, Pavlovec Eliáš, Jelínek, Šimonek, Pavlovec HVEPA "B"HVEPA "B" 4:52.28
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VlačihaJan Vlačiha
NPAKANPAKA
79 1.90 11
2 Marek WitoszekMarek Witoszek
TRUTNTRUTN
84 1.80 9
3 Libor ŠafářLibor Šafář
TYNORTYNOR
73 1.75 8
4 Michal BobrMichal Bobr
TRUTNTRUTN
92 1.70 7
5= Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 1.70 5.5
5= Jakub KošínJakub Košín
SLATISLATI
87 1.70 5.5
7 Martin DaleckýMartin Dalecký
SLATISLATI
61 1.70 4
8= Tomáš HolýTomáš Holý
TRUTNTRUTN
87 1.70 2.5
8= Martin SychraMartin Sychra
HKRALHKRAL
94 1.70 2.5
10 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
HVEPAHVEPA
83 1.65 1
11 Dominik LukschDominik Luksch
HKRALHKRAL
94 1.65
12= Matyáš BrandejsMatyáš Brandejs
HVEPAHVEPA
94 1.60
12= Václav ČervinkaVáclav Červinka
TYNORTYNOR
94 1.60
14 Tomáš HoraTomáš Hora
SLATISLATI
88 1.60
15 Pavel JiříčekPavel Jiříček
HVEPAHVEPA
86 1.55
16= Ondřej PiskačOndřej Piskač
SLATISLATI
84 1.55
16= Boris TeplýBoris Teplý
SVITASVITA
94 1.55
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 3.51 11
2 Jakub NovotnýJakub Novotný
HVEPAHVEPA
94 2.80 9
3 Libor ŠafářLibor Šafář
TYNORTYNOR
73 2.80 8
MS Peter ScholzePeter Scholze
TRUTNTRUTN
66 2.60
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VlačihaJan Vlačiha
NPAKANPAKA
79 6.44 11
2 Martin DoušaMartin Douša
SLATISLATI
88 6.25 9
3 Marek WitoszekMarek Witoszek
TRUTNTRUTN
84 6.11 8
4 Jan PajurekJan Pajurek
NPAKANPAKA
82 5.99 7
5 Vojtěch MrklovskýVojtěch Mrklovský
HVEPAHVEPA
84 5.98 6
6 Matěj ChválekMatěj Chválek
TYNORTYNOR
93 5.88 5
7 Tomáš RočekTomáš Roček
HVEPAHVEPA
94 5.69 4
8 Štěpán HercíkŠtěpán Hercík
HVEPAHVEPA
92 5.67 3
9 Tomáš PilařTomáš Pilař
SLATISLATI
86 5.65 2
10 Tomáš HolýTomáš Holý
TRUTNTRUTN
87 5.60 1
11 Pavel JiříčekPavel Jiříček
HVEPAHVEPA
86 5.58
12 Josef MarekJosef Marek
SVITASVITA
75 5.43
13 Jakub GabrielJakub Gabriel
TRUTNTRUTN
93 5.31
14 Tomáš BartušekTomáš Bartušek
HVEPAHVEPA
94 5.24
15 Tomáš HoraTomáš Hora
SLATISLATI
88 5.17
16 Ondřej CiastoOndřej Ciasto
HVEPAHVEPA
92 5.13
17 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek
SLATISLATI
86 5.13
18 Jakub HanušJakub Hanuš
SLATISLATI
93 5.08
19 Jan StřelečekJan Střeleček
HKRALHKRAL
95 4.99
20 Michal BobrMichal Bobr
TRUTNTRUTN
92 4.92
21 Martin PeterkaMartin Peterka
SVITASVITA
89 4.83
Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TRUTNTRUTN
77 0
Michal KopeckýMichal Kopecký
HVEPAHVEPA
94 DNP
Jakub NovotnýJakub Novotný
HVEPAHVEPA
94 DNP
Ivan RůžičkaIvan Růžička
TYNORTYNOR
61 DNP
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VlačihaJan Vlačiha
NPAKANPAKA
79 12.81 11
2 Karel EttlerKarel Ettler
HKRALHKRAL
84 12.71 9
3 Marek WitoszekMarek Witoszek
TRUTNTRUTN
84 12.56 8
4 Josef MarekJosef Marek
SVITASVITA
75 12.39 7
5 Tomáš RočekTomáš Roček
HVEPAHVEPA
94 12.27 6
6 Matyáš BrandejsMatyáš Brandejs
HVEPAHVEPA
94 12.11 5
7 Jiří NárovecJiří Nárovec
TYNORTYNOR
90 11.23 4
8 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek
SLATISLATI
86 11.09 3
9 Tomáš HoraTomáš Hora
SLATISLATI
88 10.83 2
10 Štěpán HercíkŠtěpán Hercík
HVEPAHVEPA
92 10.49 1
11 Patrik TeplýPatrik Teplý
SVITASVITA
94 10.01
12 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TYNORTYNOR
94 09.87
Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
SVITASVITA
85 DNP
Ivan RůžičkaIvan Růžička
TYNORTYNOR
61 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TRUTNTRUTN
77 12.51 11
2 Jan VlačihaJan Vlačiha
NPAKANPAKA
79 12.49 9
3 Mojmír KonůpkaMojmír Konůpka
SVITASVITA
86 12.36 8
4 Pavel BrožekPavel Brožek
SLATISLATI
72 12.34 7
5 Vojtěch MrklovskýVojtěch Mrklovský
HVEPAHVEPA
84 11.66 6
6 Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
HVEPAHVEPA
82 10.95 5
7 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
HKRALHKRAL
55 10.84 4
8 Milan VenclMilan Vencl
NPAKANPAKA
92 10.84 3
9 Josef UrbanJosef Urban
TRUTNTRUTN
75 10.75 2
10 Lukáš PavlovecLukáš Pavlovec
HVEPAHVEPA
89 10.60 1
11 Jakub VoplakalJakub Voplakal
HVEPAHVEPA
92 10.59
12 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TRUTNTRUTN
79 10.50
13 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
HVEPAHVEPA
83 10.12
14 Jindřich BlažekJindřich Blažek
HVEPAHVEPA
70 10.05
15 Petr ErlebachPetr Erlebach
NPAKANPAKA
61 10.00
16 Libor ŠafářLibor Šafář
TYNORTYNOR
73 09.61
17 Tomáš SalabaTomáš Salaba
TYNORTYNOR
63 09.59
18 Ivo NovákIvo Novák
HKRALHKRAL
86 09.51
19 Michal SirovýMichal Sirový
SLATISLATI
87 09.48
Daniel DvořákDaniel Dvořák
TYNORTYNOR
79 DNP
Václav MarešVáclav Mareš
HVEPAHVEPA
93 DNP
Libor MoravecLibor Moravec
TYNORTYNOR
68 DNP
MS Peter ScholzePeter Scholze
TRUTNTRUTN
66 09.33
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojmír KonůpkaMojmír Konůpka
SVITASVITA
86 37.72 11
2 Milan VenclMilan Vencl
NPAKANPAKA
92 36.48 9
3 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TRUTNTRUTN
77 36.38 8
4 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
HKRALHKRAL
55 34.12 7
5 Petr ErlebachPetr Erlebach
NPAKANPAKA
61 33.72 6
6 Jindřich BlažekJindřich Blažek
HVEPAHVEPA
70 32.80 5
7 Ivo NovákIvo Novák
HKRALHKRAL
86 30.03 4
8 Pavel BrožekPavel Brožek
SLATISLATI
72 30.02 3
9 Michal SirovýMichal Sirový
SLATISLATI
87 27.88 2
10 Lukáš PavlovecLukáš Pavlovec
HVEPAHVEPA
89 26.95 1
11 václav Webrváclav Webr
SLATISLATI
65 26.40
12 Peter ScholzePeter Scholze
TRUTNTRUTN
66 26.29
13 Karel ŠvandaKarel Švanda
TYNORTYNOR
90 25.02
14 Jakub VoplakalJakub Voplakal
HVEPAHVEPA
92 23.52
15 Roman KuželRoman Kužel
NPAKANPAKA
89 23.25
16 václav Marešváclav Mareš
HVEPAHVEPA
93 23.12
Vojtěch MrklovskýVojtěch Mrklovský
HVEPAHVEPA
84 DNP
Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
HVEPAHVEPA
82 DNP
Libor MoravecLibor Moravec
TYNORTYNOR
68 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich BlažekJindřich Blažek
HVEPAHVEPA
70 45.13 11
2 Mojmír KonůpkaMojmír Konůpka
SVITASVITA
86 41.13 9
3 Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
HVEPAHVEPA
82 40.15 8
4 Václav WebrVáclav Webr
SLATISLATI
65 39.95 7
5 Michal SirovýMichal Sirový
SLATISLATI
87 38.96 6
6 Jan KučeraJan Kučera
HVEPAHVEPA
89 36.20 5
7 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
HKRALHKRAL
55 34.42 4
8 Milan VenclMilan Vencl
NPAKANPAKA
92 32.82 3
Daniel DvořákDaniel Dvořák
TYNORTYNOR
79 DNP
Radek MolnárRadek Molnár
HVEPAHVEPA
94 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 6.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SalabaTomáš Salaba
TYNORTYNOR
63 51.56 11
2 Zdeněk VocásekZdeněk Vocásek
TRUTNTRUTN
85 47.66 9
3 Jan PajurekJan Pajurek
NPAKANPAKA
82 47.54 8
4 Ondřej PiskačOndřej Piskač
SLATISLATI
83 43.73 7
5 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
HVEPAHVEPA
83 42.38 6
6 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 41.79 5
7 Jiří PavlišJiří Pavliš
SLATISLATI
78 41.28 4
8 Václav MarešVáclav Mareš
HVEPAHVEPA
93 40.94 3
9 Tomáš MocekTomáš Mocek
SLATISLATI
79 39.74 2
10 Jakub KošínJakub Košín
SLATISLATI
87 39.23 1
12 Lukáš PavlovecLukáš Pavlovec
HVEPAHVEPA
89 38.24
13 Michal SirovýMichal Sirový
SLATISLATI
87 35.68
14 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
HKRALHKRAL
55 34.36
15 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek
SLATISLATI
86 33.88
16 Jakub VoplakalJakub Voplakal
HVEPAHVEPA
92 27.11
Ondřej ŠpulákOndřej Špulák
HVEPAHVEPA
82 DNP
Celkem 16 závodníků