Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo společného krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev, dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (20. 6. 2010)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.40
2 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.46
3 Martin VinšMartin Vinš 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.55
4 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.55
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.65
6 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.70
7 Vít BílekVít Bílek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.98
MS Lukáš KračmarLukáš Kračmar 91 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.68
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.68
2 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.69
3 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.86
4 Filip KsandrFilip Ksandr 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.96
5 Aleš KršíkAleš Kršík 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.98
6 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.99
Karel HromekKarel Hromek 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.63
2 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.83
3 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.30
4 Šimon FukaŠimon Fuka 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.41
5 Michal BallaMichal Balla 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.55
MS Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.33
Václav HavelVáclav Havel 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.51
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.65
3 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.77
4 Matěj PalánMatěj Palán 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.87
5 Martin TomandlMartin Tomandl 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.01
6 Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.07
Ondřej PevnýOndřej Pevný 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SchornýTomáš Schorný 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.88
2 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.08
3 Jan ŠlajsJan Šlajs 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.34
4 Matěj ChválaMatěj Chvála 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.72
5 Aleš ŘíhaAleš Říha 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.01
Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
David HolubDavid Holub 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HeroutMichal Herout 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.81
2 Matěj ZapletalMatěj Zapletal 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.82
MS Tomáš NěmecTomáš Němec 94 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 12.21
MS Jakub FejsákJakub Fejsák 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.15
MS Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.26
Jiří IluskaJiří Iluska 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01
2 Lucie BerešováLucie Berešová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.07
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.32
4 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.66
5 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.74
Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.55
2 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.04
Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.80
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.97
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.15
4 Jana NevoralováJana Nevoralová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.18
5 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.21
6 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.24
7 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.26
Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.39
2 Pavla ČervenkováPavla Červenková 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.40
3 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.43
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.47
5 Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.85
6 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.03
7 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.07
Štěpánka RutteováŠtěpánka Rutteová 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SoučkováGabriela Součková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.09
2 Jana GladkováJana Gladková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.29
3 Nikola KobzováNikola Kobzová 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 15.06
4 Denisa MokřížováDenisa Mokřížová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.15
Kateřina ČapkováKateřina Čapková 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.22
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.25
3 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.33
4 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.83
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.99
MS Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.85
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 52.02
3 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 52.56
4 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.22
5 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.83
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.15
2 Filip KsandrFilip Ksandr 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 54.27
3 Michal BallaMichal Balla 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.24
4 Bohdan NinadovychBohdan Ninadovych 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 61.91
MS Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 52.35
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.89
2 Ivan FormánekIvan Formánek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.50
3 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.26
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.46
5 Tomáš SchornýTomáš Schorný 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 55.72
Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.71
2 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.92
3 Jan ŠlajsJan Šlajs 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 57.58
Matěj PalánMatěj Palán 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Aleš ŘíhaAleš Říha 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
David HolubDavid Holub 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.31
2 Vladimír CaldaVladimír Calda 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.66
MS Tomáš NěmecTomáš Němec 94 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 55.28
Tomáš KejdanaTomáš Kejdana 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Matěj ZapletalMatěj Zapletal 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.57
2 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 61.55
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 61.93
4 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.35
5 Lucie BurdováLucie Burdová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.33
MS Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.88
2 Michaela SklenářováMichaela Sklenářová 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 66.59
3 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.25
4 Jana MinarčíkováJana Minarčíková 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 71.36
5 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 73.49
Martina MyslivcováMartina Myslivcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.29
2 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.36
3 Jana GladkováJana Gladková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64.54
4 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 70.85
Aneta DubováAneta Dubová 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Pavla KohoutkováPavla Kohoutková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.10
2 Jana ČiháčkováJana Čiháčková 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 68.56
3 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 69.50
4 Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 72.60
5 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 73.28
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:05.73
2 Bohdan NinadovychBohdan Ninadovych 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:19.54
3 Filip VondraFilip Vondra 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.40
4 Robin SemrádRobin Semrád 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:34.77
MS Matouš TišerMatouš Tišer 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:18.45
Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:10.55
2 Vladimír CaldaVladimír Calda 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:11.33
3 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:12.05
4 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.15
5 Tomáš KejdanaTomáš Kejdana 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:14.76
Richard PabištaRichard Pabišta 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:13.92
2 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:24.14
3 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:30.74
4 Kateřina PešavováKateřina Pešavová 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:37.41
5 Jana MinarčíkováJana Minarčíková 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:40.72
6 Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.54
7 Jana ČokrtováJana Čokrtová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.28
MS Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:15.99
Hana TrejbalováHana Trejbalová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:29.47
2 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:40.08
3 Petra ŠtemprokováPetra Štemproková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:46.03
4 Marie PáskováMarie Pásková 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 3:26.94
Kateřina ProuzováKateřina Prouzová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:27.49
2 Matěj KubinaMatěj Kubina 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:34.01
3 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:44.87
4 Jan ČechJan Čech 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:59.08
5 Ondřej TomíčekOndřej Tomíček 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10:10.67
6 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:12.16
MS Fabian ŠtočekFabian Štoček 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:45.75
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:30.18
2 Adam ZemanAdam Zeman 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:31.45
3 Aleš ŘíhaAleš Říha 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:46.51
Jakub HavránekJakub Havránek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11:55.71
2 Lucie HouškováLucie Houšková 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14:30.21
MS Ludmila HorkáLudmila Horká 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:17.51
Petra NovákováPetra Nováková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:17.77
2 Markéta BarešováMarkéta Barešová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:30.05
3 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:40.81
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:17.10
5 Tereza SladkovskáTereza Sladkovská 96 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 15:32.01
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.16
2 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.80
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16.77
4 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.19
5 Iva VondrováIva Vondrová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.05
6 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.29
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MichalskáKlára Michalská 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.80
2 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.47
3 Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16.12
4 Lucie PacovskáLucie Pacovská 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.67
5 Hana FridrichováHana Fridrichová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 17.81
6 Andrea KlabanováAndrea Klabanová 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.16
7 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.19
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.81
2 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.48
MS Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.80
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.77
2 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.91
3 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.57
4 Jiří IluskaJiří Iluska 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 19.26
5 Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.98
MS Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.89
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vinš, Bláha, krištof, Hrnčíř Vinš, Bláha, krištof, Hrnčíř AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 44.15
2 Nohava, Frolík, Posekaný, Balla Nohava, Frolík, Posekaný, Balla A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.30
3 Vondra, Ninandovych, Jelínek, Semerád Vondra, Ninandovych, Jelínek, Semerád TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 51.85
Vondráček, Ján, Hlaváček, Ksandr Vondráček, Ján, Hlaváček, Ksandr TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim NF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Formánek, Jonáš, Krejsa, Klos Formánek, Jonáš, Krejsa, Klos A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.55
2 Kadlec, Novák, Kučera, Kulhavý Kadlec, Novák, Kučera, Kulhavý AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 46.11
3 Palán, Weihraucil, Lonek, Baláček Palán, Weihraucil, Lonek, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.51
4 Mahovský, Calda, Kejdana, Kotek Mahovský, Calda, Kejdana, Kotek AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 48.32
5 Dalecký, Tomandl, Petr, Říha Dalecký, Tomandl, Petr, Říha TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.16
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berešová, Purchartová, Tvrdíková, Zámečníková Berešová, Purchartová, Tvrdíková, Zámečníková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.67
2 Machová, Suchelová, Hamerníková, Šrobová Machová, Suchelová, Hamerníková, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.80
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zaplatílková, Součková, Gajdošová, Nestrašilová Zaplatílková, Součková, Gajdošová, Nestrašilová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.11
2 Czakojová, Králová, Nevoralová, Novotná Czakojová, Králová, Nevoralová, Novotná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.70
3 Rutteová, Němcová, Süssnerová, Málková Rutteová, Němcová, Süssnerová, Málková AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.90
4 Gladková, Kratochvílová, Mokřížová, Skalníková Gladková, Kratochvílová, Mokřížová, Skalníková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.65
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michael VáchaMichael Vácha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.75
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.75
Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 DNP
Martin BedlivýMartin Bedlivý
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 DNP
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.80
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.80
3 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.80
4 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.75
5 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.65
6 Jan SajverJan Sajver
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 1.50
Martin KantorMartin Kantor
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 DNP
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 DNP
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.53
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 1.45
3 Lucie KalouskováLucie Kalousková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 1.40
4 Ivana PurkytováIvana Purkytová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 1.40
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.59
2 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 1.56
3= Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.50
3= Kristýna CzakojováKristýna Czakojová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.50
5 Dominika ŠmídováDominika Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.45
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.40
7 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.40
8 Nikola MošnováNikola Mošnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 1.30
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 6.28
2 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 6.24
3 Tomáš BláhaTomáš Bláha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 5.99
4 Karel HromekKarel Hromek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 5.88
5 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 5.60
6 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.46
7 Šimon FukaŠimon Fuka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 5.37
8 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 4.75
9 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 4.30
Karel HromekKarel Hromek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 DNP
Michael VáchaMichael Vácha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.72
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 6.34
3 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.18
4 Hynek BártaHynek Bárta
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 5.45
5 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 5.43
6 Michal HeroutMichal Herout
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 5.16
7 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.06
MS Jakub FejsákJakub Fejsák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 4.58
MS Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.44
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 DNP
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TvrdíkováMichaela Tvrdíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 5.22
2 Lucie BerešováLucie Berešová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 5.15
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.14
4 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.12
5 Kateřina ZámečníkováKateřina Zámečníková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 4.95
6 Lenka BartošováLenka Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.78
7 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.58
8 Kateřina KlapkováKateřina Klapková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 4.48
9 Simona HamerníkováSimona Hamerníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.42
10 Jana ČokrtováJana Čokrtová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 4.42
11 Barbora HaunerováBarbora Haunerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.96
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.31
2 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.13
3 Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 4.75
4 Jana NevoralováJana Nevoralová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.69
5 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 4.67
6 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.58
7 Denisa KrálováDenisa Králová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.55
8 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4.51
9 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.49
10 Jana ČiháčkováJana Čiháčková
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
94 4.47
11 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 4.29
12 Denisa MokřížováDenisa Mokřížová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.22
13 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.18
14 Nikola KobzováNikola Kobzová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
93 3.95
15 Lucie PacovskáLucie Pacovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 3.73
Klára MichalskáKlára Michalská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 DNP
Celkem 16 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 12.77
2 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 12.71
3 Petr MarešPetr Mareš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 12.15
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 11.88
2 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 11.70
Martin KantorMartin Kantor
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 DNP
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 10.10
2 Denisa KrálováDenisa Králová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 09.57
Andrea SemrádováAndrea Semrádová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 DNP
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 12.52
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 12.15
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
93 11.33
4 Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 11.09
5 Eva AuředníkováEva Auředníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 10.51
6 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
93 10.30
7 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 10.20
8 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 09.85
9 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 09.58
10 Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 09.58
11 Nikola ČernáNikola Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 09.21
12 Jana KopalováJana Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 08.73
13 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 08.72
14 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 08.62
15 Michala VeseláMichala Veselá
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
94 07.71
16 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 06.83
Michaela NevrlováMichaela Nevrlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNP
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 13.99
2 Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 10.48
3 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 10.44
4 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 10.05
5 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 09.76
6 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 09.70
7 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 09.47
8 Petra NovotnáPetra Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 08.26
9 Karolína MelicharováKarolína Melicharová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 07.71
10 Hana SlovákováHana Slováková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 07.23
11 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 07.07
12 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 06.87
13 Simona HamerníkováSimona Hamerníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 06.80
Denisa PazourováDenisa Pazourová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 DNP
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BlaškoMarek Blaško
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 14.70
2 Jan MoravecJan Moravec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 14.31
3 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 13.41
4 Jan TroníčekJan Troníček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 13.06
5 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 12.85
6 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 12.82
7 David UrbanDavid Urban
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 12.16
8 Dominik VíchaDominik Vícha
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 11.75
9 Ivo KrsekIvo Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 11.04
10 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 10.74
11 Patrik PolákPatrik Polák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 10.66
12 Tomáš NěmecTomáš Němec
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
94 10.62
13 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 10.27
14 Dominik ŽilkaDominik Žilka
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 09.19
15 Jan ZítkaJan Zítka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
93 09.13
16 Hynek BártaHynek Bárta
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 08.90
17 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 08.80
Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 0
Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Poznámky / pokusy:
" Bukový Ondřej - ŽLUTÁ KARTA za nesportovní chování (čas: 11:24; P 145.2; Č.P.: 2SC056)
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 15.75
2 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 14.70
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 14.31
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 13.92
5 Jaroslav ŠimekJaroslav Šimek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 12.28
6 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 11.19
7 Tomáš NovákTomáš Novák
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 10.67
8 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 10.60
9 Dušan KorenkoDušan Korenko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 10.07
10 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 09.63
11 Aleš KršíkAleš Kršík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 09.34
12 Luboš JelínekLuboš Jelínek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 08.68
13 Jakub LískaJakub Líska
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 06.79
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 DNP
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VítMichal Vít
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 14.53
2 Petr HamtákPetr Hamták
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
79 13.49
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva AuředníkováEva Auředníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 47.78
2 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 42.84
3 Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 38.04
4 Jana KopalováJana Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 33.02
5 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
93 30.78
6 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 26.92
7 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 26.05
8 Nikola MošnováNikola Mošnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 22.36
9 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 21.23
10 Nikola ČernáNikola Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 20.57
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana PurkytováIvana Purkytová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 37.77
2 Karolína MelicharováKarolína Melicharová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 30.64
3 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 27.26
4 Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 25.70
5 Lucie BartošováLucie Bartošová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 23.92
6 Petra NovotnáPetra Novotná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 20.92
7 Hana SlovákováHana Slováková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 20.76
8 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 20.63
9 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 19.86
10 Michala BudínováMichala Budínová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
92 18.14
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 DNP
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 60.34
2 Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 54.46
3 Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 40.88
4 Matěj PalivecMatěj Palivec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 39.45
5 Marek BlaškoMarek Blaško
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 37.20
6 Dominik VíchaDominik Vícha
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 35.47
7 Daniel ValentaDaniel Valenta
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.20
8 Jiří TomanJiří Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 33.20
9 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 24.71
10 Jan TroníčekJan Troníček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 23.18
11 Dominik ŽilkaDominik Žilka
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 20.88
David UrbanDavid Urban
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 DNP
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 52.44
2 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 49.92
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 49.02
4 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 48.75
5 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 43.97
6 Jaroslav ŠimekJaroslav Šimek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 37.14
7 Dušan KorenkoDušan Korenko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 35.12
8 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 28.48
9 Jakub LískaJakub Líska
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 12.42
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 56.67
MS Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 49.51
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 44.44
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 35.28
3 Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 33.21
4 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 32.99
5 Kateřina KlapkováKateřina Klapková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 29.33
6 Iva VondrováIva Vondrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 27.78
7 Lucie KalouskováLucie Kalousková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 26.68
8 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 26.45
MS Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 32.32
Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
93 DNP
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Dorostenky

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 38.08
2 Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 36.37
3 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 35.52
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 33.94
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 31.64
6 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 30.99
7 Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 29.02
8 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 24.87
9 Eliška ŠtěpánováEliška Štěpánová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 24.29
10 Nikola ČernáNikola Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 23.04
11 Jana KopalováJana Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 20.43
12 Štěpánka RutteováŠtěpánka Rutteová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 19.71
13 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
93 18.57
14 Lucie PacovskáLucie Pacovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 16.18
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 56.00
2 Patrik PolákPatrik Polák
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 52.83
3 Ivo KrsekIvo Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 50.54
4 David KováčDavid Kováč
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 50.13
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 41.03
6 Jan MoravecJan Moravec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 39.87
7 Petr MusilPetr Musil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 39.07
8 Jan KotekJan Kotek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 38.31
9 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 36.68
10 Martin TomandlMartin Tomandl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 36.07
11 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 35.24
12 Pavel KulhavýPavel Kulhavý
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 33.81
13 Marek LhotákMarek Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 30.23
14 Jan TroníčekJan Troníček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 28.39
15 Jakub HavránekJakub Havránek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 24.09
MS Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 52.74
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 44.39
MS Jan ZítkaJan Zítka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
93 27.91
Tomáš ČernovskýTomáš Černovský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 DNP
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 DNP
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BuriánMichal Burián
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 56.41
2 Michael VáchaMichael Vácha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 49.36
3 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 45.93
4 Martin BedlivýMartin Bedlivý
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
91 45.30
5 Tomáš KubišTomáš Kubiš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 44.58
6 Luboš JelínekLuboš Jelínek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 44.36
7 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 38.55
8 Dušan KorenkoDušan Korenko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 34.92
9 Jakub LískaJakub Líska
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 17.68
MS Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 63.20
MS Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 40.55
David DubecDavid Dubec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 DNP
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 DNP
Celkem 13 závodníků