Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajské soutěže družstev přípravek "HANÁCKÉ SUPERMAN" 2010

Olomouc (9. 6. 2010)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TrčkaDaniel Trčka 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.85 8.00
2 Maxim Kňáva Maxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.00 4.00
3 Lukáš BílekLukáš Bílek 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.22
4 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.48
5 Jakub SedlaříkJakub Sedlařík 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.55
6 Josef VeselíkJosef Veselík 99 TJ UničovTJ Uničov 11.17
7 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 11.27
8 Jakub StavělJakub Stavěl 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.48
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojmír ChytilMojmír Chytil 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.80 11.00
2 David MusilDavid Musil 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.34
3 Martin TůmaMartin Tůma 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.78
4 Filip SloukaFilip Slouka 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.87
5 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.18
6 Jakub VaclavekJakub Vaclavek 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.56
7 Vojtěch Stejskal Vojtěch Stejskal 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.79
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 10.17 2.50
2 Václav VozákVáclav Vozák 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.33
3 Jan SloukaJan Slouka 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.43
4 Jiří PodzemnýJiří Podzemný 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.79
5 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.16
6 Pavel RygelPavel Rygel 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.49
7 Petr PtáčekPetr Ptáček 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.63
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.96 6.00
2 Tomáš AndrýsTomáš Andrýs 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.17 2.50
3 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 TJ UničovTJ Uničov 10.20 1.00
4 Filip VoženílekFilip Voženílek 00 SK PřerovSK Přerov 10.78
5 Vít FrömmelVít Frömmel 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.26
6 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 11.43
7 Jakub LehkýJakub Lehký 01 SK HraniceSK Hranice 11.86
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KutálekFrantišek Kutálek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.54
2 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 11.03
3 Lukáš NovákLukáš Novák 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.16
4 Adam Kupka Adam Kupka 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11.30
5 Daniel NěmecDaniel Němec 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.51
6 Martin KadalaMartin Kadala 01 SK PřerovSK Přerov 12.31
7 Matouš SpáčilMatouš Spáčil 02 SK PřerovSK Přerov 12.42
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HnilicaMatěj Hnilica 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.53
2 Honza TichýHonza Tichý 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.85
3 Martin PaszMartin Pasz 02 SK PřerovSK Přerov 11.13
4 Vít Charvát Vít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11.94
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12.27
6 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ UničovTJ Uničov 13.95
7 Jan KadalaJan Kadala 04 SK PřerovSK Přerov 14.40
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KalčíkPavel Kalčík 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.94 7.00
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.99 5.00
3 Daniel ČechDaniel Čech 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.95
4 Ondřej VykydalOndřej Vykydal 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.03
5 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 11.65
6 Ondra TichýOndra Tichý 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.97
7 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ UničovTJ Uničov 12.52
8 Vojtěch KořalkaVojtěch Kořalka 04 TJ UničovTJ Uničov 13.21
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník 99 AC ProstějovAC Prostějov 09.83 9.00
2 Jan WeidingerJan Weidinger 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.35
3 Viktor ŽaloudníkViktor Žaloudník 01 TJ UničovTJ Uničov 10.42
4 Radek ŠtefkaRadek Štefka 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.56
5 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal 00 SK PřerovSK Přerov 10.66
6 Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.86
7 Tomáš VoženílekTomáš Voženílek 03 SK PřerovSK Přerov 12.33
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GalkováTereza Galková 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.04 7.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.09 6.00
3 Barbora HastíkováBarbora Hastíková 99 SK PřerovSK Přerov 10.59
4 Aneta CapkováAneta Capková 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.61
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 11.35
6 Kristýna GolanováKristýna Golanová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.63
7 Monika DvořákováMonika Dvořáková 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.67
8 Barbora BubeníčkováBarbora Bubeníčková 00 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah Janulíková Sarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 10.43 1.00
2 Kateřina Korgerová Kateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.89
3 Gabriela HrbkováGabriela Hrbková 99 SK PřerovSK Přerov 11.34
4 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 11.57
5 Markéta ChoráMarkéta Chorá 01 SK PřerovSK Přerov 11.62
6 Tereza Kalabisová Tereza Kalabisová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.66
7 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 SK PřerovSK Přerov 12.56
8 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 13.76
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.96 8.00
2 Bára Kučerová Bára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 10.36 3.00
3 Sabina Kozáková Sabina Kozáková 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.56
4 Eliška LarvováEliška Larvová 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.98
5 Barbora LangmanováBarbora Langmanová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.31
6 Lucie LaitochováLucie Laitochová 02 SK PřerovSK Přerov 11.81
7 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 SK PřerovSK Přerov 13.94
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka Pukyšová Anežka Pukyšová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.44
2 Vendula RabenseichnerováVendula Rabenseichnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 10.84
3 Barbora RykalováBarbora Rykalová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.20
4 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.34
5 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.69
6 Michaela PachováMichaela Pachová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.22
Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona LosertováSimona Losertová 99 SK HraniceSK Hranice 09.18 11.00
2 Alžběta MankoveckáAlžběta Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.30 9.00
3 Nikola Marešová Nikola Marešová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 10.34 4.00
4 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.93
5 Lucie NeumanováLucie Neumanová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.95
6 Kateřina SládkováKateřina Sládková 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.02
7 Lucie MichoňkováLucie Michoňková 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.82
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.20 5.00
2 Terka ŠirokáTerka Široká 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.09
3 Šárka Tomková Šárka Tomková 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.25
4 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 01 TJ UničovTJ Uničov 11.47
5 Veronika ŠkrkánkováVeronika Škrkánková 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.74
6 Elen Urbášková Elen Urbášková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.82
7 Sára TrojkováSára Trojková 99 SK PřerovSK Přerov 12.80
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula Foukalová Vendula Foukalová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 10.41 2.00
2 Eliška WaclawkováEliška Waclawková 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.74
3 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 10.79
4 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 11.44
5 Nikola ValentováNikola Valentová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 11.51
6 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.87
7 Gabriela VyroubalováGabriela Vyroubalová 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 14.01
MB Adéla ČečmanováAdéla Čečmanová 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.36
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora Vobořilová Barbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:03.06 11.00
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:03.56 9.00
3 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:10.18 8.00
4 Barbora HastíkováBarbora Hastíková 99 SK PřerovSK Přerov 2:13.11 7.00
5 Sarah Janulíková Sarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:13.82 6.00
6 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 AC ProstějovAC Prostějov 2:13.85 5.00
7 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 2:15.55 4.00
8 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 01 TJ UničovTJ Uničov 2:19.63 3.00
9 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:20.32 2.00
10 Kateřina Reichová Kateřina Reichová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:22.46 1.00
11 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 01 AC ProstějovAC Prostějov 2:24.78
12 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 2:25.32
13 Sabina Kozáková Sabina Kozáková 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:26.69
14 Lucie VeseláLucie Veselá 99 AC ProstějovAC Prostějov 2:27.83
15 Kateřina Korgerová Kateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:35.43
16 Markéta ChoráMarkéta Chorá 01 SK PřerovSK Přerov 2:35.95
17 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:38.28
18 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová 00 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:51.05
Kateřina Procházková Kateřina Procházková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Celkem 19 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ZáhoraTomáš Záhora 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:48.42 11.00
2 Mojmír ChytilMojmír Chytil 99 AC ProstějovAC Prostějov 2:53.65 9.00
3 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 TJ UničovTJ Uničov 2:55.60 8.00
4 Viktor ŽaloudníkViktor Žaloudník 01 TJ UničovTJ Uničov 2:56.87 7.00
5 Tomáš AndrýsTomáš Andrýs 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:04.30 6.00
6 Marek NešporMarek Nešpor 99 AK ŠternberkAK Šternberk 3:05.74 5.00
7 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 00 SK HraniceSK Hranice 3:08.64 4.00
8 Petr Šupa Petr Šupa 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:09.21 3.00
9 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 3:09.57 2.00
10 Jakub ChlupJakub Chlup 01 AK OlomoucAK Olomouc 3:21.99 1.00
11 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 3:23.46
12 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 99 AC ProstějovAC Prostějov 3:25.19
13 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 3:26.08
14 Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:30.73
15 Jiří PodzemnýJiří Podzemný 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:34.15
16 Petr Komínek Petr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:36.16
17 Vít Charvát Vít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 3:38.34
18 Josef VeselíkJosef Veselík 99 TJ UničovTJ Uničov 3:40.84
19 Petr MichalPetr Michal 00 TJ UničovTJ Uničov 3:45.15
20 Jiří BalcárekJiří Balcárek 99 SK PřerovSK Přerov 3:45.57
21 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 3:46.53
22 Martin PaszMartin Pasz 02 SK PřerovSK Přerov 3:47.67
23 Tomáš MíčekTomáš Míček 99 SK PřerovSK Přerov 3:52.80
Celkem 23 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TrčkaDaniel Trčka 99 AC ProstějovAC Prostějov 15.05 11.00
2 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník 99 AC ProstějovAC Prostějov 15.10 9.00
3 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.44 8.00
4 Radek ŠtefkaRadek Štefka 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.76 7.00
5 Lukáš BílekLukáš Bílek 99 AC ProstějovAC Prostějov 16.08 6.00
6 Jan WeidingerJan Weidinger 99 AK OlomoucAK Olomouc 16.20 5.00
7 Petr HavierPetr Havier 99 AC ProstějovAC Prostějov 16.40 3.50
Petr Šupa Petr Šupa 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.40 3.50
9 Daniel ČechDaniel Čech 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.59 2.00
10 Luděk KociánLuděk Kocián 00 SK HraniceSK Hranice 16.62 1.00
11 Jakub Píšek Jakub Píšek 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.11
12 Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc 17.30
13 Petr Komínek Petr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 17.35
14 František MužnýFrantišek Mužný 99 AK OlomoucAK Olomouc 17.54
15 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 17.70
16 Vít FrömmelVít Frömmel 99 AK OlomoucAK Olomouc 17.92
17 Pavel RygelPavel Rygel 99 AK OlomoucAK Olomouc 17.93
Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc 17.93
Petr PtáčekPetr Ptáček 99 AK OlomoucAK Olomouc 17.93
20 Jakub ChlupJakub Chlup 01 AK OlomoucAK Olomouc 17.97
21 Ondřej DokoupilOndřej Dokoupil 02 SK HraniceSK Hranice 18.18
22 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal 99 SK PřerovSK Přerov 18.23
23 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 18.35
24 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 18.50
25 Jan KrečmajerJan Krečmajer 99 AK OlomoucAK Olomouc 18.64
26 Tomáš DitmarTomáš Ditmar 01 AK OlomoucAK Olomouc 18.75
27 Tomáš MíčekTomáš Míček 99 SK PřerovSK Přerov 18.80
28 Martin PaszMartin Pasz 02 SK PřerovSK Přerov 18.94
29 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 19.07
30 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ UničovTJ Uničov 19.27
31 Jakub LehkýJakub Lehký 01 SK HraniceSK Hranice 19.50
32 Jiří BalcárekJiří Balcárek 99 SK PřerovSK Přerov 19.60
33 Jiří Látal Jiří Látal 01 AK OlomoucAK Olomouc 19.79
34 Jakub SpáčilJakub Spáčil 99 AC ProstějovAC Prostějov 19.86
35 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 AC ProstějovAC Prostějov 20.19
36 Vít Charvát Vít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 20.28
37 Martin KadalaMartin Kadala 01 SK PřerovSK Přerov 20.52
38 Vojtěch KořalkaVojtěch Kořalka 04 TJ UničovTJ Uničov 20.80
39 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ UničovTJ Uničov 22.66
40 Vítězslav HalíkVítězslav Halík 00 AK OlomoucAK Olomouc 22.97
41 Jan KadalaJan Kadala 04 SK PřerovSK Přerov 23.44
Jakub StavělJakub Stavěl 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 42 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora Vobořilová Barbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.06 11.00
2 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.68 9.00
3 Lenka Hanková Lenka Hanková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 16.44 8.00
4 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová 00 AK OlomoucAK Olomouc 16.53 7.00
5 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 16.57 6.00
6 Nikol Valentová Nikol Valentová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 16.63 4.50
Martina DostálováMartina Dostálová 00 AK OlomoucAK Olomouc 16.63 4.50
8 Kateřina SládkováKateřina Sládková 00 AK OlomoucAK Olomouc 16.77 3.00
9 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 01 AC ProstějovAC Prostějov 16.88 2.00
10 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 17.02 1.00
11 Aneta BartošíkováAneta Bartošíková 99 SK HraniceSK Hranice 17.08
12 Tereza OndruchováTereza Ondruchová 99 SK HraniceSK Hranice 17.29
13 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 00 SK HraniceSK Hranice 17.32
14 Terka ŠirokáTerka Široká 99 AK OlomoucAK Olomouc 17.40
15 Lucie NeumanováLucie Neumanová 00 AC ProstějovAC Prostějov 17.44
16 Kateřina Procházková Kateřina Procházková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.21
17 Kateřina LehkáKateřina Lehká 01 SK HraniceSK Hranice 18.39
18 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 18.45
19 Markéta VandruchováMarkéta Vandruchová 01 SK HraniceSK Hranice 18.56
20 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 18.60
21 Kateřina Reichová Kateřina Reichová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 18.61
22 Veronika ŠkrkánkováVeronika Škrkánková 02 AC ProstějovAC Prostějov 18.66
23 Markéta ChoráMarkéta Chorá 01 SK PřerovSK Přerov 18.70
24 Lucie LaitochováLucie Laitochová 02 SK PřerovSK Přerov 18.83
25 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 19.08
26 Monika DvořákováMonika Dvořáková 01 AC ProstějovAC Prostějov 19.15
27 Lenka HöfingerováLenka Höfingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 19.36
28 Sára TrojkováSára Trojková 99 SK PřerovSK Přerov 19.92
29 Elen Urbášková Elen Urbášková 02 AK ŠternberkAK Šternberk 20.32
30 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 21.15
31 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 21.96
32 Gabriela VyroubalováGabriela Vyroubalová 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 22.54
33 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 SK PřerovSK Přerov 22.96
34 Natálie KoskováNatálie Kosková 03 SK PřerovSK Přerov 23.20
Vendula Foukalová Vendula Foukalová 99 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Bára Kučerová Bára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 36 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadla, Štefka, Vozák, Kutálek Kadla, Štefka, Vozák, Kutálek SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 39.96 11.00
2 Bednarský, Komínek, Píšek, Stejskal Bednarský, Komínek, Píšek, Stejskal TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.26 9.00
3 Dokoupil, Kocián, Šenkeřík, Križan Dokoupil, Kocián, Šenkeřík, Križan SK HraniceSK Hranice 41.65 8.00
4 Nešpor, Janošík, Kupka, Záhora Nešpor, Janošík, Kupka, Záhora AK ŠternberkAK Šternberk 41.66 7.00
5 Kolomazník, Trojek, Voženílek, Zdráhal Kolomazník, Trojek, Voženílek, Zdráhal SK PřerovSK Přerov 42.18 6.00
6 Slouka, Weidinger, Václavek, Ptáček Slouka, Weidinger, Václavek, Ptáček AK OlomoucAK Olomouc 43.17 5.00
7 Nantl, Hýbner, Žaloudník, Macháček Nantl, Hýbner, Žaloudník, Macháček TJ UničovTJ Uničov 43.20 4.00
8 Čapka, Kňáva, Navrátil, Hron Čapka, Kňáva, Navrátil, Hron AK OlomoucAK Olomouc 43.37 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Galková, Gieselová, Makovecká, Švubová Galková, Gieselová, Makovecká, Švubová AK OlomoucAK Olomouc 36.75 11.00
2 Bartošíková, Križanová, Vaňková, Losertová Bartošíková, Križanová, Vaňková, Losertová SK HraniceSK Hranice 39.83 9.00
3 Šoborová, Krčmářová, Michutová, Michoňková Šoborová, Krčmářová, Michutová, Michoňková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 40.06 7.00
4 Hanková, Janulíková, Reichová, Kučerová Hanková, Janulíková, Reichová, Kučerová AK ŠternberkAK Šternberk 41.04 5.00
5 Čejnová, Hrbková, Kolomazníková, Trojková Čejnová, Hrbková, Kolomazníková, Trojková SK PřerovSK Přerov 44.32 3.00
6 Vrubelová, Třeštíková, Hýbnerová, Žáčková Vrubelová, Třeštíková, Hýbnerová, Žáčková TJ UničovTJ Uničov 44.51 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kozáková, kokyšová, Tomková, Vobořilová Kozáková, kokyšová, Tomková, Vobořilová TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.91 8.00
2 Sisková, Soldánová, Waclawková, Široká Sisková, Soldánová, Waclawková, Široká AK OlomoucAK Olomouc 40.84 6.00
3 Kuželová, Kuželová, Dvořáková, Veselá Kuželová, Kuželová, Dvořáková, Veselá AC ProstějovAC Prostějov 42.24 4.00
4 Ondruchová, Lehká, Vanduchová, Podjuklová Ondruchová, Lehká, Vanduchová, Podjuklová SK HraniceSK Hranice 45.18 1.00
5 Kostelná, Petrová, Sikrytová, Langmannová Kostelná, Petrová, Sikrytová, Langmannová TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 46.27
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojmír ChytilMojmír Chytil
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.08 11.00
2 Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.02 9.00
3 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.92 8.00
4 Tomáš ZáhoraTomáš Záhora
AK ŠternberkAK Šternberk
99 3.90 7.00
5 Lukáš BílekLukáš Bílek
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.88 6.00
6 David MusilDavid Musil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.87 5.00
7 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.87 4.00
8 Tomáš AndrýsTomáš Andrýs
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.87 3.00
9 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.81 2.00
10 Šimon HronŠimon Hron
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.73 1.00
11 Václav VozákVáclav Vozák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.73
12 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.68
13 Daniel ČechDaniel Čech
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.67
14 Radek ŠtefkaRadek Štefka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.66
15 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.59
16 Jakub SedlaříkJakub Sedlařík
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.58
17 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 3.56
18 Vojtěch Stejskal Vojtěch Stejskal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 3.55
19 Jiří PodzemnýJiří Podzemný
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.50
20 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.41
21 Maxim Kňáva Maxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.38
22 Matěj HnilicaMatěj Hnilica
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.35
23 Jan SloukaJan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.21
24 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 3.20
25 Matěj PařenicaMatěj Pařenica
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.17
26 Jan NavrátilJan Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.13
27 Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.11
28 František KutálekFrantišek Kutálek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.10
29 Ondřej VykydalOndřej Vykydal
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.10
30 Adam Kupka Adam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.09
31 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 3.05
32 Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK PřerovSK Přerov
01 3.02
33 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK PřerovSK Přerov
99 2.99
34 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
00 2.96
35 Ondřej DokoupilOndřej Dokoupil
SK HraniceSK Hranice
02 2.95
36 Honza TichýHonza Tichý
AK ŠternberkAK Šternberk
02 2.89
37 František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 2.87
38 Jiří BalcárekJiří Balcárek
SK PřerovSK Přerov
99 2.84
39 Jakub LehkýJakub Lehký
SK HraniceSK Hranice
01 2.84
40 Radim PlškoRadim Plško
SK PřerovSK Přerov
01 2.81
41 Tomáš MíčekTomáš Míček
SK PřerovSK Přerov
99 2.79
42 Jakub SpáčilJakub Spáčil
AC ProstějovAC Prostějov
99 2.78
43 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
00 2.77
44 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 2.75
45 Martin KadalaMartin Kadala
SK PřerovSK Přerov
01 2.74
46 Tomáš VoženílekTomáš Voženílek
SK PřerovSK Přerov
03 2.70
47 Matouš SpáčilMatouš Spáčil
SK PřerovSK Přerov
02 2.61
48 Ondra TichýOndra Tichý
AK ŠternberkAK Šternberk
02 2.18
49 Jan KadalaJan Kadala
SK PřerovSK Přerov
04 2.11
Celkem 49 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona LosertováSimona Losertová
SK HraniceSK Hranice
99 4.40 11.00
2 Alžběta MankoveckáAlžběta Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.23 9.00
3 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 4.07 8.00
4 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.06 7.00
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.02 6.00
6 Tereza GalkováTereza Galková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.88 5.00
7 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.65 4.00
8 Barbora HastíkováBarbora Hastíková
SK PřerovSK Přerov
99 3.65 3.00
9 Vendula Foukalová Vendula Foukalová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 3.64 2.00
10 Lenka Hanková Lenka Hanková
AK ŠternberkAK Šternberk
99 3.63 1.00
11 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.62
12 Gabriela HrbkováGabriela Hrbková
SK PřerovSK Přerov
99 3.52
13 Eliška WaclawkováEliška Waclawková
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.51
14 Vendula RabenseichnerováVendula Rabenseichnerová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.51
15 Nikola Marešová Nikola Marešová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 3.43
16 Kateřina SládkováKateřina Sládková
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.38
17 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 3.35
18 Lucie LaitochováLucie Laitochová
SK PřerovSK Přerov
02 3.35
19 Eliška LarvováEliška Larvová
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.34
20 Bára Kučerová Bára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.32
21 Aneta CapkováAneta Capková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.30
22 Kateřina Korgerová Kateřina Korgerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.26
23 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.24
24 Lucie MichoňkováLucie Michoňková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.24
25 Natálie VaňkováNatálie Vaňková
SK HraniceSK Hranice
00 3.18
26 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová
TJ UničovTJ Uničov
01 3.15
27 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 3.15
28 Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK OlomoucAK Olomouc
99 3.04
29 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 3.02
30 Lucie NeumanováLucie Neumanová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.00
31 Barbora RykalováBarbora Rykalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.93
32 Veronika ŠkrkánkováVeronika Škrkánková
AC ProstějovAC Prostějov
02 2.72
33 Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
99 2.71
34 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 2.65
35 Nikol Valentová Nikol Valentová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 2.63
36 Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK PřerovSK Přerov
02 2.60
37 Lenka HöfingerováLenka Höfingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 2.49
38 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.25
39 Natálie KoskováNatálie Kosková
SK PřerovSK Přerov
03 2.22
40 Gabriela VyroubalováGabriela Vyroubalová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.18
Elen Urbášková Elen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
02 DNP
Barbora BubeníčkováBarbora Bubeníčková
AK ŠternberkAK Šternberk
00 DNP
Celkem 42 závodníků

hod diskem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 23.55 11.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 21.89 9.00
3 Daniel TrčkaDaniel Trčka
AC ProstějovAC Prostějov
99 19.80 8.00
4 Dominik ŠobotaDominik Šobota
TJ UničovTJ Uničov
99 18.44 7.00
5 Milan IlčíkMilan Ilčík
AK OlomoucAK Olomouc
99 17.46 6.00
6 Václav Bednarský Václav Bednarský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 17.40 5.00
7 Petr NěmecPetr Němec
AK OlomoucAK Olomouc
99 17.20 4.00
8 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 17.15 3.00
9 Jakub Píšek Jakub Píšek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 17.07 2.00
10 Josef VeselíkJosef Veselík
TJ UničovTJ Uničov
99 17.02 1.00
11 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
99 16.94
12 Luděk KociánLuděk Kocián
SK HraniceSK Hranice
00 16.65
13 Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC ProstějovAC Prostějov
99 16.04
14 Jiří KrižanJiří Križan
SK HraniceSK Hranice
99 15.57
15 Jakub StavělJakub Stavěl
AK OlomoucAK Olomouc
99 15.54
16 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík
SK HraniceSK Hranice
00 14.68
17 Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK OlomoucAK Olomouc
01 14.65
18 Daniel NěmecDaniel Němec
AK OlomoucAK Olomouc
01 14.40
19 Martin TůmaMartin Tůma
AK OlomoucAK Olomouc
99 13.87
20 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
99 12.77
21 Petr MichalPetr Michal
TJ UničovTJ Uničov
00 12.20
22 Matěj PařenicaMatěj Pařenica
AK ŠternberkAK Šternberk
00 12.10
23 František TrnečkaFrantišek Trnečka
TJ UničovTJ Uničov
99 11.14
24 Jan ČapkaJan Čapka
AK OlomoucAK Olomouc
00 10.70
25 Vítězslav HalíkVítězslav Halík
AK OlomoucAK Olomouc
00 10.07
26 Tomáš NantlTomáš Nantl
TJ UničovTJ Uničov
00 09.90
27 Jiří Látal Jiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
01 07.79
Celkem 27 závodníků

hod diskem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BartošíkováAneta Bartošíková
SK HraniceSK Hranice
99 15.14 11.00
2 Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK OlomoucAK Olomouc
99 14.90 9.00
3 Kristýna GolanováKristýna Golanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 14.33 8.00
4 Tereza OndruchováTereza Ondruchová
SK HraniceSK Hranice
99 14.22 7.00
5 Aneta CapkováAneta Capková
AK OlomoucAK Olomouc
99 13.58 6.00
6 Martina DostálováMartina Dostálová
AK OlomoucAK Olomouc
00 13.10 5.00
7 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 12.71 4.00
8 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 12.62 3.00
9 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 12.29 2.00
10 Nikola Marešová Nikola Marešová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 11.30 1.00
11 Magdalena KřižanováMagdalena Křižanová
SK HraniceSK Hranice
99 11.26
12 Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
99 11.12
13 Tereza Kalabisová Tereza Kalabisová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 10.76
14 Barbora LangmanováBarbora Langmanová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 10.42
15 Michaela PachováMichaela Pachová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 09.56
16 Markéta VandruchováMarkéta Vandruchová
SK HraniceSK Hranice
01 08.79
17 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 08.68
18 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 07.19
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MusilDavid Musil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 45.10 11.00
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 43.40 9.00
3 Šimon HronŠimon Hron
AK OlomoucAK Olomouc
99 43.30 8.00
4 Jiří KrižanJiří Križan
SK HraniceSK Hranice
99 43.00 7.00
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 42.00 6.00
6 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník
AC ProstějovAC Prostějov
99 40.40 5.00
7 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 37.60 4.00
8 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal
SK PřerovSK Přerov
00 35.30 3.00
9 Václav Bednarský Václav Bednarský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 34.90 2.00
10 Dominik ŠobotaDominik Šobota
TJ UničovTJ Uničov
99 34.10 1.00
11 Matěj HnilicaMatěj Hnilica
AK OlomoucAK Olomouc
01 32.60
12 Petr NěmecPetr Němec
AK OlomoucAK Olomouc
99 32.20
13 Filip VoženílekFilip Voženílek
SK PřerovSK Přerov
00 31.90
14 František MužnýFrantišek Mužný
AK OlomoucAK Olomouc
99 31.70
15 Jakub SpáčilJakub Spáčil
AC ProstějovAC Prostějov
99 31.10
16 Ondřej VykydalOndřej Vykydal
AK OlomoucAK Olomouc
00 29.90
17 Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK PřerovSK Přerov
01 28.80
18 Matěj PařenicaMatěj Pařenica
AK ŠternberkAK Šternberk
00 28.50
19 Petr MichalPetr Michal
TJ UničovTJ Uničov
00 27.70
20 Jan ČapkaJan Čapka
AK OlomoucAK Olomouc
00 27.30
21 Vít FrömmelVít Frömmel
AK OlomoucAK Olomouc
99 27.00
22 Daniel NěmecDaniel Němec
AK OlomoucAK Olomouc
01 26.80
23 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
99 26.60
24 Jakub VaclavekJakub Vaclavek
AK OlomoucAK Olomouc
99 26.10
25 Václav VozákVáclav Vozák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 26.00
26 Pavel RygelPavel Rygel
AK OlomoucAK Olomouc
99 25.80
27 František TrnečkaFrantišek Trnečka
TJ UničovTJ Uničov
99 25.70
28 Jakub SedlaříkJakub Sedlařík
AK OlomoucAK Olomouc
00 25.35
29 Jan SloukaJan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
00 25.30
30 Milan IlčíkMilan Ilčík
AK OlomoucAK Olomouc
99 24.90
31 Marek NešporMarek Nešpor
AK ŠternberkAK Šternberk
99 24.20
32 Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK OlomoucAK Olomouc
01 23.60
33 Tomáš VoženílekTomáš Voženílek
SK PřerovSK Přerov
03 23.10
34 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 22.90
35 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
00 22.10
36 Tomáš NantlTomáš Nantl
TJ UničovTJ Uničov
00 22.00
37 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 21.30
38 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
00 21.10
39 Jakub ChlupJakub Chlup
AK OlomoucAK Olomouc
01 20.50
40 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 20.40
41 Jan BergerJan Berger
AK OlomoucAK Olomouc
00 19.60
42 Jiří Látal Jiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
01 19.20
Petr Šupa Petr Šupa
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 19.20
44 Vítězslav HalíkVítězslav Halík
AK OlomoucAK Olomouc
00 19.00
45 Honza TichýHonza Tichý
AK ŠternberkAK Šternberk
02 18.50
46 František RezekFrantišek Rezek
SK PřerovSK Přerov
01 16.20
47 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 16.00
48 Petr PtáčekPetr Ptáček
AK OlomoucAK Olomouc
99 15.00
49 Matouš SpáčilMatouš Spáčil
SK PřerovSK Přerov
02 14.90
50 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ UničovTJ Uničov
03 14.20
51 Vojtěch KořalkaVojtěch Kořalka
TJ UničovTJ Uničov
04 13.10
52 Ondra TichýOndra Tichý
AK ŠternberkAK Šternberk
02 11.80
Radek ŠtefkaRadek Štefka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 DNP
Celkem 53 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 9.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 38.50 11.00
2 Lucie MichoňkováLucie Michoňková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 36.10 9.00
3 Eliška LarvováEliška Larvová
AC ProstějovAC Prostějov
99 32.30 8.00
4 Magdalena KřižanováMagdalena Křižanová
SK HraniceSK Hranice
99 29.40 7.00
5 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
99 28.80 6.00
6 Vendula Foukalová Vendula Foukalová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 28.70 5.00
7 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 26.00 4.00
8 Karolína KlímováKarolína Klímová
AC ProstějovAC Prostějov
99 24.50 3.00
Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK OlomoucAK Olomouc
99 24.50 2.00
10 Anežka Pukyšová Anežka Pukyšová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 24.10 1.00
11 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová
AK OlomoucAK Olomouc
00 23.50
12 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
01 22.10
13 Tereza Kalabisová Tereza Kalabisová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 21.10
14 Šárka Tomková Šárka Tomková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 20.40
15 Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK OlomoucAK Olomouc
99 20.20
16 Kristýna GolanováKristýna Golanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 19.40
17 Vendula RabenseichnerováVendula Rabenseichnerová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 17.35
18 Lenka HöfingerováLenka Höfingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 11.60
19 Michaela PachováMichaela Pachová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 11.00
20 Kateřina LehkáKateřina Lehká
SK HraniceSK Hranice
01 09.30
Barbora BubeníčkováBarbora Bubeníčková
AK ŠternberkAK Šternberk
00 DNP
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 127.50
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 082.00
3 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 062.50
4 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 032.00
5 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 029.00
6 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 024.50
7 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 020.00
8 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 011.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 4x60 m, dálka, 800 m, 40 y př., kriket, disk 1kg, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 130.50
2 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 066.00
3 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 057.00
4 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 043.50
5 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 040.00
6 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 031.00
7 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 013.00
8 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 009.00
9 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 002.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 4x60 m, dálka, 600 m, 40 y př., kriket, disk 1kg, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 9 závodníků