Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (18. 6. 2010)

skok vysoký - Žáci

(pá, 18.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 1.63 9.00
2 Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.63 7.00
3 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.63 6.00
4 Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.63 5.00
5= Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.55 3.50
5= Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.55 3.50
7 Michal SvobodaMichal Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 1.55 2.00
8= Petr ZatřepálekPetr Zatřepálek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.55 0.50
8= Adam IltisAdam Iltis
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.55 0.50
10 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.50
11 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.45
12 Petr CvrkPetr Cvrk
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.45
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 0
Jiří KuntJiří Kunt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 0
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 18.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 1.54 9.00
2 Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.51 7.00
3 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.45 6.00
4 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.42 5.00
5 Kristýna HejnáKristýna Hejná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 1.36 4.00
6= Nikola ŠnajdrováNikola Šnajdrová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.33 2.50
6= Sylvie HudečkováSylvie Hudečková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.33 2.50
8 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 1.33 1.00
9 Anna ŠindlerováAnna Šindlerová
A. C. Tepo Kladno BA. C. Tepo Kladno B
95 1.29
Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.29
MB Barbora ŠpačkováBarbora Špačková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 DNP
Celkem 11 závodníků