3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň
Stará Boleslav (18. 6. 2010)skok vysoký - Žáci
(pá, 18.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.63 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.63 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.63 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.63 | 5.00 | |||||||||||||||
5= |
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.55 | 3.50 | |||||||||||||||
5= |
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.55 | 3.50 | |||||||||||||||
7 |
Michal SvobodaMichal Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.55 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Petr ZatřepálekPetr Zatřepálek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.55 | 0.50 | |||||||||||||||
8= |
Adam IltisAdam Iltis
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.55 | 0.50 | |||||||||||||||
10 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.50 | ||||||||||||||||
11 |
Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Petr CvrkPetr Cvrk
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.45 | ||||||||||||||||
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO Kladno |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Jiří KuntJiří Kunt
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 18.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Helena JiranováHelena Jiranová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.54 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.51 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.42 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna HejnáKristýna Hejná
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.36 | 4.00 | |||||||||||||||
6= |
Nikola ŠnajdrováNikola Šnajdrová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.33 | 2.50 | |||||||||||||||
6= |
Sylvie HudečkováSylvie Hudečková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.33 | 2.50 | |||||||||||||||
8 |
Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 1.33 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Anna ŠindlerováAnna Šindlerová
A. C. Tepo Kladno B |
95 | 1.29 | ||||||||||||||||
Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 1.29 | |||||||||||||||||
MB |
Barbora ŠpačkováBarbora Špačková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |