3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň
Stará Boleslav (18. 6. 2010)200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 18.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 30.12 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 30.65 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Roman StránskýRoman Stránský | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 33.24 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš MinaříkTomáš Minařík | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 18.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | A. C. TEPO Kladno | 27.64 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj PařízekMatěj Pařízek | 96 | A. C. TEPO Kladno | 32.03 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 35.90 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 37.00 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 18.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 31.04 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Agáta FaltováAgáta Faltová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 32.18 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 33.58 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 34.27 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jitka TaubrováJitka Taubrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 34.28 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 18.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 33.56 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa KaňákováDenisa Kaňáková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 33.66 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 35.77 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Monika PetrželováMonika Petrželová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 39.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |