výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva a elévů v atletice

Bílina (13. 6. 2010)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.62
2 Michal LymarMichal Lymar 97 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.73
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.93
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.00
5 Jan VinšJan Vinš 98 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 10.00
6 Jakub MarešJakub Mareš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.43
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.46
3 David EzrDavid Ezr 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.47
4 Pavel KapferPavel Kapfer 97 AK BílinaAK Bílina 10.91
5 Jan ŠitinaJan Šitina 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.41
6 Jakub VěchetJakub Věchet 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BudaiDavid Budai 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.85
2 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99
3 Jakub ZímaJakub Zíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.19
4 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.40
5 Jakub HolekJakub Holek 98 TJ KrupkaTJ Krupka 09.65
6 Filip KittlFilip Kittl 98 TJ KrupkaTJ Krupka 10.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.6.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.65
2 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.84
3 David BudaiDavid Budai 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.87
4 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99
5 Michal LymarMichal Lymar 97 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.00
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.53
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.62
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.69
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.81
5 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.82
Barbora KůrkováBarbora Kůrková 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK BílinaAK Bílina 08.99
2 Pavla RybáčkováPavla Rybáčková 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.15
3 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.42
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.44
5 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.6.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BezoldováVeronika Bezoldová 97 AK BílinaAK Bílina 09.73
2 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.04
3 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.12
4 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.17
5 Agnesa MarkoviczováAgnesa Markoviczová 97 AK MostAK Most 11.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 13.6.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KoulováPavlína Koulová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.45
2 Nikola ProchováNikola Prochová 97 AK BílinaAK Bílina 10.25
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.45
4 Karolína BeníškováKarolína Beníšková 97 AK BílinaAK Bílina 10.92
5 Kateřina KameníkováKateřina Kameníková 98 AK MostAK Most 10.98
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.6.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.62
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.73
3 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.74
4 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.93
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK BílinaAK Bílina 08.94
6 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.51
2 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.65
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.12
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.00
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 00 ASK DěčínASK Děčín 11.69
6 Jan OčkoJan Očko 01 TJ KrupkaTJ Krupka 11.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BurešJan Bureš 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.37
2 Petr PavlíčekPetr Pavlíček 99 AK BílinaAK Bílina 09.89
3 Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.22
4 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 10.24
5 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 TJ KrupkaTJ Krupka 10.89
6 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 12.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.6.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 09.80
2 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.06
3 Jan HabenichtJan Habenicht 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.57
4 David BittersmannDavid Bittersmann 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.59
5 Petr ZdeněkPetr Zdeněk 99 ASK DěčínASK Děčín 10.80
6 Matěj CílMatěj Cíl 99 AK BílinaAK Bílina 11.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.31
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.71
3 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 10.01
4 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.19
5 Jan SuchýJan Suchý 01 TJ KrupkaTJ Krupka 10.45
6 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 13.6.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.37
2 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 09.81
3 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.02
4 Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.37
5 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 10.48
Vítek ŠpundaVítek Špunda 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 13.6.2010) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 09.71
2 Martin BolinaMartin Bolina 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.71
3 Daniel CifkaDaniel Cifka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.22
4 Josef KopeckýJosef Kopecký 99 AK BílinaAK Bílina 10.30
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 11.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 13.6.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.04
2 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 10.39
3 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 10.75
4 Adam MarešAdam Mareš 01 ASK DěčínASK Děčín 10.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.99
2 Jakub VajdečkaJakub Vajdečka 99 AK BílinaAK Bílina 09.62
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 09.66
4 Jiří VlachJiří Vlach 99 AK BílinaAK Bílina 10.60
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír BerkaVladimír Berka 99 AK ŽatecAK Žatec 08.79
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.81
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.38
4 Václav KráslVáclav Krásl 99 ASK DěčínASK Děčín 09.78
5 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.16
6 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 01 TJ KrupkaTJ Krupka 11.38
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.69
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.75
3 Vladimír BerkaVladimír Berka 99 AK ŽatecAK Žatec 08.89
4 Jan BurešJan Bureš 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.09
Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.09
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.32
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.47
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.71
4 Veronika SmutnáVeronika Smutná 99 ASK DěčínASK Děčín 10.13
5 Dominika TkáčováDominika Tkáčová 00 ASK DěčínASK Děčín 10.32
6 Romana ProcházkováRomana Procházková 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.99
2 Tereza NovákováTereza Nováková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.10
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.45
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 10.66
5 Šárka ČernohorskáŠárka Černohorská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.68
6 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 11.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 10.00
2 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.14
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.23
4 Julie OplováJulie Oplová 01 ASK DěčínASK Děčín 10.70
5 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 10.93
6 Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová 01 ASK DěčínASK Děčín 11.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.31
2 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 10.37
3 Natalie ČernáNatalie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.55
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.03
5 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová 00 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.68
6 Lucie MertlíkováLucie Mertlíková 99 AK MostAK Most 11.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 10.41
2 Kristýna HepákováKristýna Hepáková 00 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.03
3 Ruby FrancováRuby Francová 00 AK MostAK Most 11.81
4 Julie PetržilkováJulie Petržilková 01 ASK DěčínASK Děčín 12.31
5 Veronika KrejzováVeronika Krejzová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 13.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 13.6.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.00
2 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 10.14
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.54
4 Pavla NeumannováPavla Neumannová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.86
5 Monika SuchanováMonika Suchanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.21
6 Tereza KochováTereza Kochová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 11.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 13.6.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 09.39
2 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.61
3 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.11
4 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.64
5 Eliška PolákováEliška Poláková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.14
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 13.6.2010) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 09.32
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.42
3 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.57
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.80
5 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.84
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.43
1= Vladimír OplVladimír Opl 98 ASK DěčínASK Děčín 22.43
3 David LuxDavid Lux 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 22.64
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.86
5 Jakub MarešJakub Mareš 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.53
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.40
2 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.96
3 Jakub ZímaJakub Zíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.22
4 David EzrDavid Ezr 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 13.6.2010) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.37
2 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.26
3 Andrej PetrAndrej Petr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.81
4 Martin ŠímaMartin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.26
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 21.31
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.84
3 Pavla RybáčkováPavla Rybáčková 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.41
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.53
5 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.58
6 Kateřina KošnerováKateřina Košnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.63
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 23.87
3 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.25
4 Nikola BejdlováNikola Bejdlová 97 ASK DěčínASK Děčín 24.94
5 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.64
2 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 25.13
3 Romana KlupsováRomana Klupsová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.24
4 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 25.55
5 Šarlota ŠťástkováŠarlota Šťástková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.61
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StudentMartin Student 97 AK MostAK Most 44.86
2 Michal LymarMichal Lymar 97 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 46.21
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 46.33
4 David LuxDavid Lux 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 49.75
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.03
6 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.21
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ KrupkaTJ Krupka 48.46
2 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 48.47
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 51.47
4 Jakub ZímaJakub Zíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 53.64
5 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 57.81
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 46.53
2 Kateřina KošnerováKateřina Košnerová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 49.85
3 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 50.50
4 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 52.72
5 Markéta VlachováMarkéta Vlachová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 55.19
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 51.77
2 Nikola BejdlováNikola Bejdlová 97 ASK DěčínASK Děčín 53.65
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 54.54
4 Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK BílinaAK Bílina 55.77
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:57.67
2 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:59.47
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 2:00.56
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:03.10
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:03.69
6 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:05.13
7 Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:06.51
8 Marcel ČervenkaMarcel Červenka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:07.16
9 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 2:07.77
10 Václav KráslVáclav Krásl 99 ASK DěčínASK Děčín 2:07.87
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 1:58.53
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:00.94
3 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 2:06.32
4 Filip KopřivaFilip Kopřiva 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:09.74
5 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 2:11.99
6 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 2:17.95
7 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:21.00
8 Petr KerberPetr Kerber 00 ASK DěčínASK Děčín 2:23.10
Vítek ŠpundaVítek Špunda 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BurešJan Bureš 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:02.70
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:03.05
3 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 2:05.23
4 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:06.96
5 Martin BolinaMartin Bolina 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:09.76
6 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:45.72
Andrej KostelejAndrej Kostelej 00 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:01.54
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:02.60
3 Vanesa ČernáVanesa Černá 99 AK MostAK Most 2:04.37
4 Veronika SmutnáVeronika Smutná 99 ASK DěčínASK Děčín 2:07.11
5 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:11.27
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:12.58
7 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:19.78
8 Natalie ČernáNatalie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:22.28
9 Julie OplováJulie Oplová 01 ASK DěčínASK Děčín 2:22.45
10 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:33.67
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:00.02
2 Karin TokarováKarin Tokarová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:00.06
3 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:05.05
4 Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:09.56
5 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:11.50
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 2:17.40
7 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:18.62
8 Šárka ČernohorskáŠárka Černohorská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:23.41
9 Monika SuchanováMonika Suchanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:36.54
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David LuxDavid Lux 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:33.52
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:34.75
3 Jakub SadowskiJakub Sadowski 98 AK ŽatecAK Žatec 3:10.49
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 2:40.56
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:49.41
3 Barbora KůrkováBarbora Kůrková 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:56.44
4 Veronika BezoldováVeronika Bezoldová 97 AK BílinaAK Bílina 2:56.78
5 Agnesa MarkoviczováAgnesa Markoviczová 97 AK MostAK Most 3:22.37
6 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:38.40
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 5:20.09
2 Kamil LehkýKamil Lehký 97 AK MostAK Most 5:30.21
3 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:36.14
4 Vladimír OplVladimír Opl 98 ASK DěčínASK Děčín 6:12.89
5 Josef VlasákJosef Vlasák 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:58.03
MS Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina DNF
MS Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:36.68
MS Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:53.26
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5:36.45
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5:52.02
3 Anastázia SabadoshAnastázia Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:56.30
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 11.12
2 Jiří SingerJiří Singer 98 AK MostAK Most 12.10
3 Petr VětrovecPetr Větrovec 97 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 12.22
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.49
5 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.31
2 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.41
MS Jakub VajdečkaJakub Vajdečka 99 AK BílinaAK Bílina 12.50
MS Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina 13.89
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.6.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.02
2 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.87
3 Markéta VlachováMarkéta Vlachová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.94
4 Michaela LigasováMichaela Ligasová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.36
5 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.6.2010) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.36
2 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 12.41
3 Pavlína KoulováPavlína Koulová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.77
4 Daniela PolívkováDaniela Polívková 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.44
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lehký,Student,Mařík,Houška Lehký,Student,Mařík,Houška AK MostAK Most 36.04
2 Volke,Hynek,Petr,Burša Volke,Hynek,Petr,Burša USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.33
3 Seifert, Sadowski, Berka, Drda Seifert, Sadowski, Berka, Drda AK ŽatecAK Žatec 37.39
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Banovičová,Sabadosh,Fisková,Košnerová Banovičová,Sabadosh,Fisková,Košnerová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 34.43
2 Gajdošová,Miškolciová,Šístková,Váňová Gajdošová,Miškolciová,Šístková,Váňová TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 37.03
3 Bejdlová,Kalová,Lukšanová,Kusová Bejdlová,Kalová,Lukšanová,Kusová ASK DěčínASK Děčín 38.01
4 Civínová,Černá,Kameníková,Mertlíková Civínová,Černá,Kameníková,Mertlíková AK MostAK Most 43.11
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.43
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.40 --OOOOOOXXX
2 Jan KočíJan Kočí
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 1.40 --OOOOOXXOXXX
3 Jiří SingerJiří Singer
AK MostAK Most
98 1.35 -OOOOOOXXX
4 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 1.25 -OOOOXXX
5 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.351.38
1 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.35 --XOXOOOXOOXXX
2 Lenka MiškolciováLenka Miškolciová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 1.35 -OOOOOXOXXOXXX
3= Lucie VáňováLucie Váňová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 1.30 -OOOOOOXXX
3= Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.30 --OOOOOXXX
5 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.30 --OOXXOXOXOXXX
6= Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 1.20 -OOOOXXX
6= Andrea HinkeováAndrea Hinkeová
AK BílinaAK Bílina
97 1.20 -OOOOXXX
8 Barbora LipšováBarbora Lipšová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.20 XOXXOOXOOXXX
9 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK BílinaAK Bílina
98 1.20 --OOXOXXX
10 Daniela PolívkováDaniela Polívková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 1.20 -XOOOXOXXX
11 Pavlína KoulováPavlína Koulová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.20 -OOXXOXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin StudentMartin Student
AK MostAK Most
97 4.42 4.224.424.074.424.134.064.40
2 Michal LymarMichal Lymar
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
97 4.40 X4.17X4.17X4.40X
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.38 4.104.204.294.29X4.314.38
4 Jiří SingerJiří Singer
AK MostAK Most
98 4.35 4.304.184.294.30X4.354.13
5 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.26 3.913.533.983.984.024.263.79
6 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 4.16 3.913.903.993.99X4.163.83
7 Jan KočíJan Kočí
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 4.09 4.054.094.054.093.893.713.87
8 David BudaiDavid Budai
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 3.85 3.773.853.813.853.323.733.58
9 Kamil LehkýKamil Lehký
AK MostAK Most
97 3.69 3.643.033.693.69
10 Andrej PetrAndrej Petr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.56 3.403.553.563.56
11 Vladimír OplVladimír Opl
ASK DěčínASK Děčín
98 3.54 3.363.453.543.54
12 Marek JelínekMarek Jelínek
TJ KrupkaTJ Krupka
98 3.50 3.50X3.233.50
13 David EzrDavid Ezr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 3.42 3.353.423.353.42
14 Jakub ŠtulíkJakub Štulík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.37 3.373.06X3.37
15 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.27 3.273.072.873.27
16 Filip KittlFilip Kittl
TJ KrupkaTJ Krupka
98 3.15 2.612.993.153.15
17 Pavel KapferPavel Kapfer
AK BílinaAK Bílina
97 2.92 2.922.462.712.92
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.54 3.004.544.134.544.083.753.99
2 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová
AK BílinaAK Bílina
97 4.32 3.964.32X4.323.19X3.76
3 Daniela PolívkováDaniela Polívková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 4.16 3.883.723.713.883.753.964.16
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.92 3.923.913.913.923.913.843.66
5 Barbora LipšováBarbora Lipšová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.92 3.922.763.723.923.52--
6 Lenka KuncováLenka Kuncová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
97 3.80 3.443.663.563.663.613.803.64
7 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 3.72 3.413.63X3.633.723.253.68
8 Romana KlupsováRomana Klupsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.66 3.663.263.213.66
9 Natálie LaštůvkováNatálie Laštůvková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 3.64 3.623.453.503.623.352.603.64
10 Michaela KalováMichaela Kalová
ASK DěčínASK Děčín
97 3.47 3.473.333.313.47
11 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
98 3.47 3.223.083.473.47
12 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 3.37 2.623.373.263.37
13 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.25 3.25XX3.25
14 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.18 3.183.02X3.18
15 Veronika BezoldováVeronika Bezoldová
AK BílinaAK Bílina
97 3.17 3.103.173.163.17
16 Tereza GrundováTereza Grundová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
98 3.16 3.15X3.163.16
17 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 3.12 2.743.122.563.12
18 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 2.87 2.872.802.802.87
19 Kateřina KameníkováKateřina Kameníková
AK MostAK Most
98 2.55 2.492.552.312.55
Tereza HavlováTereza Havlová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
98 DNP ----
Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 DNP ----
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.16
2 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.10
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.03
4 Jan BurešJan Bureš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 3.80
5 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.72
6 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 3.68
7 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 3.67
8 Daniel CifkaDaniel Cifka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.55
9 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.49
10 Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 3.47
11 Jan HabenichtJan Habenicht
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 3.46
12 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.42
13 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 3.38
14 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.27
15 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 3.23
16 Jan SuchýJan Suchý
TJ KrupkaTJ Krupka
01 3.21
17 Filip KopřivaFilip Kopřiva
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.21
18 Petr PavlíčekPetr Pavlíček
AK BílinaAK Bílina
99 3.20
19 Marcel ČervenkaMarcel Červenka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.19
20 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.17
21 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 3.16
22 Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.16
23 Marek PíchaMarek Pícha
AK BílinaAK Bílina
99 3.11
24 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 3.06
25 Pavel KuncPavel Kunc
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 3.03
26 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.02
27 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 3.01
28 Ondřej PelcOndřej Pelc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.90
29 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 2.89
30 Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.82
31 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.81
32 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 2.80
33 Petr ZdeněkPetr Zdeněk
ASK DěčínASK Děčín
99 2.78
34 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 2.78
35 Adam MarešAdam Mareš
ASK DěčínASK Děčín
01 2.75
36 Jakub MuchaJakub Mucha
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.73
37 Jiří VlachJiří Vlach
AK BílinaAK Bílina
99 2.62
38 Dan PolankaDan Polanka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.62
39 Matěj CílMatěj Cíl
AK BílinaAK Bílina
99 2.57
40 Ondřej HrabákOndřej Hrabák
TJ KrupkaTJ Krupka
01 2.44
41 Jan OčkoJan Očko
TJ KrupkaTJ Krupka
01 2.40
42 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 2.31
43 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.22
44 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
ASK DěčínASK Děčín
00 2.15
45 Petr KerberPetr Kerber
ASK DěčínASK Děčín
00 1.69
46 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 1.68
MS Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 2.98
Josef KopeckýJosef Kopecký
AK BílinaAK Bílina
99 0
Vítek ŠpundaVítek Špunda
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 DNP
Andrej KostelejAndrej Kostelej
AK BílinaAK Bílina
00 DNP
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 DNP
Jakub VajdečkaJakub Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
99 DNP
Vladimír BerkaVladimír Berka
AK ŽatecAK Žatec
99 DNP
Poznámky/pokusy:
" <div><table cellpadding=0 cellspacing=0 style="border-top:1px solid black;border-left:1px solid black;" class=pokusy><tr><td>poř.<td>1.<td>2.<td>3.<td>&nbsp;<td>4.<td>5.<td>6.<tr><td>1<td>2.81\<td>3.34\<td>3.90\<td>3.90<td>X\<td>4.01\<td>4.16\<tr><td>2<td>3.51\<td>3.89\<td>3.95\<td>3.95<td>4.10\<td>4.04\<td>3.88\<tr><td>3<td>3.90\<td>4.03\<td>3.90\<td>4.03<td>X\<td>X\<td>X\<tr><td>4<td>3.55\<td>3.32\<td>3.80\<td>3.80<td>3.73\<td>3.78\<td>X\<tr><td>5<td>3.60\<td>3.57\<td>3.72\<td>3.72<td>X\<td>X\<td>X\<tr><td>6<td>3.36\<td>3.34\<td>3.68\<td>3.68<td>3.60\<td>3.35\<td>X\<tr><td>7<td>X\<td>3.67\<td>X\<td>3.67<td>X\<td>X\<td>X\<tr><td>8<td>3.09\<td>3.26\<td>3.55\<td>3.55<td>3.42\<td>X\<td>3.31\<tr><td>9<td>3.49\<td>3.27\<td>3.47\<td>3.49<td>\<td>\<td>\<tr><td>10<td>3.43\<td>3.33\<td>3.47\<td>3.47<td>\<td>\<td>\<tr><td>11<td>3.36\<td>3.46\<td>3.43\<td>3.46<td>\<td>\<td>\<tr><td>12<td>3.42\<td>3.34\<td>3.31\<td>3.42<td>\<td>\<td>\<tr><td>13<td>3.16\<td>2.91\<td>3.38\<td>3.38<td>\<td>\<td>\<tr><td>14<td>X\<td>3.27\<td>2.88\<td>3.27<td>\<td>\<td>\<tr><td>15<td>3.14\<td>3.04\<td>3.23\<td>3.23<td>\<td>\<td>\<tr><td>16<td>3.21\<td>3.06\<td>3.21\<td>3.21<td>\<td>\<td>\<tr><td>17<td>X\<td>3.14\<td>3.21\<td>3.21<td>\<td>\<td>\<tr><td>18<td>3.10\<td>2.81\<td>3.20\<td>3.20<td>\<td>\<td>\<tr><td>19<td>3.00\<td>3.17\<td>3.19\<td>3.19<td>\<td>\<td>\<tr><td>20<td>3.17\<td>X\<td>3.13\<td>3.17<td>\<td>\<td>\<tr><td>21<td>3.15\<td>3.16\<td>3.03\<td>3.16<td>\<td>\<td>\<tr><td>22<td>3.16\<td>2.89\<td>3.14\<td>3.16<td>\<td>\<td>\<tr><td>23<td>3.00\<td>3.11\<td>-\<td>3.11<td>\<td>\<td>\<tr><td>24<td>2.86\<td>2.94\<td>3.06\<td>3.06<td>\<td>\<td>\<tr><td>25<td>2.79\<td>X\<td>3.03\<td>3.03<td>\<td>\<td>\<tr><td>26<td>3.02\<td>2.80\<td>2.74\<td>3.02<td>\<td>\<td>\<tr><td>27<td>2.93\<td>2.74\<td>3.01\<td>3.01<td>\<td>\<td>\<tr><td>28<td>X\<td>X\<td>2.90\<td>2.90<td>\<td>\<td>\<tr><td>29<td>2.89\<td>2.21\<td>X\<td>2.89<td>\<td>\<td>\<tr><td>30<td>2.54\<td>2.71\<td>2.82\<td>2.82<td>\<td>\<td>\<tr><td>31<td>2.81\<td>X\<td>X\<td>2.81<td>\<td>\<td>\<tr><td>32<td>2.63\<td>X\<td>2.80\<td>2.80<td>\<td>\<td>\<tr><td>33<td>2.60\<td>2.78\<td>2.65\<td>2.78<td>\<td>\<td>\<tr><td>34<td>2.26\<td>2.78\<td>2.31\<td>2.78<td>\<td>\<td>\<tr><td>35<td>X\<td>2.75\<td>2.72\<td>2.75<td>\<td>\<td>\<tr><td>36<td>X\<td>2.73\<td>1.69\<td>2.73<td>\<td>\<td>\<tr><td>37<td>X\<td>2.62\<td>2.41\<td>2.62<td>\<td>\<td>\<tr><td>38<td>2.26\<td>2.33\<td>2.62\<td>2.62<td>\<td>\<td>\<tr><td>39<td>2.57\<td>2.23\<td>X\<td>2.57<td>\<td>\<td>\<tr><td>40<td>2.44\<td>2.43\<td>2.10\<td>2.44<td>\<td>\<td>\<tr><td>41<td>2.25\<td>1.91\<td>2.40\<td>2.40<td>\<td>\<td>\<tr><td>42<td>X\<td>2.16\<td>2.31\<td>2.31<td>\<td>\<td>\<tr><td>43<td>2.22\<td>2.09\<td>-\<td>2.22<td>\<td>\<td>\<tr><td>44<td>1.95\<td>1.97\<td>2.15\<td>2.15<td>\<td>\<td>\<tr><td>45<td>1.61\<td>1.69\<td>-\<td>1.69<td>\<td>\<td>\<tr><td>46<td>1.68\<td>X\<td>X\<td>1.68<td>\<td>\<td>\<tr><td>&nbsp;<td>2.86\<td>2.71\<td>2.98\<td>2.98<td>\<td>\<td>\<tr><td>&nbsp;<td>
Celkem 53 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 3.91 3.913.753.813.913.66-3.86
2 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 3.69 3.50X3.663.663.583.69X
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 3.61 3.613.563.533.613.513.493.58
4 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 3.55 XX3.253.253.252.823.55
5 Vanesa ČernáVanesa Černá
AK MostAK Most
99 3.53 XX3.533.53X3.463.42
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 3.50 2.882.953.503.50
7 Pavlína DudováPavlína Dudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.45 X3.333.123.333.453.313.29
8 Tereza NovákováTereza Nováková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 3.35 3.353.263.303.353.293.083.24
9 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 3.23 3.023.123.233.23
10 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 3.22 3.203.22X3.22
11 Šárka ČernohorskáŠárka Černohorská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 3.13 3.13X2.923.13
12 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.05 2.843.003.053.05
13 Veronika SmutnáVeronika Smutná
ASK DěčínASK Děčín
99 3.03 2.752.963.033.03
14 Romana ProcházkováRomana Procházková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.01 3.012.90X3.01
15 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 2.99 2.992.852.792.99
16 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá
TJ KrupkaTJ Krupka
00 2.98 2.752.982.962.98
17 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 2.97 2.142.862.972.97
18 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 2.94 2.762.94X2.94
19 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
99 2.88 X2.882.642.88
20 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 2.87 2.792.872.772.87
21 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 2.87 2.872.45X2.87
22 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 2.84 2.842.812.812.84
23 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 2.72 2.692.72X2.72
24 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.72 X2.722.492.72
25 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2.68 2.392.682.642.68
26 Eliška PolákováEliška Poláková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 2.65 2.512.652.562.65
27 Julie OplováJulie Oplová
ASK DěčínASK Děčín
01 2.60 2.602.141.822.60
28 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 2.59 XX2.592.59
29 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
01 2.58 2.582.442.172.58
30 Dominika TkáčováDominika Tkáčová
ASK DěčínASK Děčín
00 2.58 2.392.402.582.58
31 Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová
ASK DěčínASK Děčín
01 2.52 X2.522.472.52
32 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 2.48 2.482.352.482.48
33 Debora DomeckáDebora Domecká
ASK DěčínASK Děčín
00 2.42 1.692.242.422.42
34 Kristýna HepákováKristýna Hepáková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 2.39 2.39X2.252.39
35 Pavla NeumannováPavla Neumannová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.39 XX2.392.39
36 Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 2.27 2.271.881.572.27
37 Ruby FrancováRuby Francová
AK MostAK Most
00 2.17 1.951.722.172.17
38 Julie PetržilkováJulie Petržilková
ASK DěčínASK Děčín
01 2.00 XX2.002.00
39 Lucie MertlíkováLucie Mertlíková
AK MostAK Most
99 1.77 1.271.751.771.77
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 10.69 09.4808.9810.1710.1710.1008.8310.69
2 Petr VětrovecPetr Větrovec
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 07.28 07.0306.7007.2807.28X06.1306.75
3 Jan ŠitinaJan Šitina
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 07.18 07.0006.9106.4607.0006.6107.1806.62
4 Jan VinšJan Vinš
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
98 06.66 05.7606.0706.6606.6606.3106.28X
5 Michael DžantovMichael Džantov
AK MostAK Most
97 06.64 X06.1106.6406.64X05.96X
6 Martin ŠímaMartin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 06.60 06.6005.8906.4206.6006.4006.1006.04
7 Jakub VěchetJakub Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
97 06.18 05.7505.3006.1806.1806.06X06.10
8 Tomáš BeránekTomáš Beránek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 DNP -------
Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 DNP -------
Ondřej BaumgartnerOndřej Baumgartner
AK BílinaAK Bílina
96 DNP -------
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 08.68 08.4108.6608.6308.6608.0508.6808.03
2 Šarlota ŠťástkováŠarlota Šťástková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 07.49 07.0807.1606.8707.1607.4906.65X
3 Michaela LigasováMichaela Ligasová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 07.41 X07.4107.1007.4107.14XX
4 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 06.65 X06.3506.6506.6506.51X06.48
5 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.60 X06.4406.6006.6006.5506.2106.18
6 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.41 06.1205.8806.3206.3206.0206.0106.41
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠímaMartin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 57.58
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 47.78
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ KrupkaTJ Krupka
98 45.49
4 David BudaiDavid Budai
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 44.82
5 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 41.46
6 Marek JelínekMarek Jelínek
TJ KrupkaTJ Krupka
98 36.42
7 Filip KittlFilip Kittl
TJ KrupkaTJ Krupka
98 35.51
8 Jan ŠitinaJan Šitina
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 35.32
9 Michael DžantovMichael Džantov
AK MostAK Most
97 31.69
Tomáš BeránekTomáš Beránek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 DNP
Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 49.12
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 48.12
3 Michaela LigasováMichaela Ligasová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 46.23
4 Lucie VáňováLucie Váňová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 43.58
5 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 36.44
6 Lenka MiškolciováLenka Miškolciová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
97 34.22
7 Karolína BeníškováKarolína Beníšková
AK BílinaAK Bílina
97 32.49
8 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
98 32.21
9 Agnesa MarkoviczováAgnesa Markoviczová
AK MostAK Most
97 21.87
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 48.47 47.1347.1348.47
2 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 45.03 45.0245.0245.03
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 42.95 42.9542.9541.73
4 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 42.16 38.9638.9642.16
5 David BittersmannDavid Bittersmann
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 41.37 40.4140.4141.37
6 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 40.92 40.7640.7640.92
7 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 40.70 40.7040.7039.38
8 Hynek HázaHynek Háza
ASK DěčínASK Děčín
99 37.71 37.2637.2637.71
9 Josef KopeckýJosef Kopecký
AK BílinaAK Bílina
99 37.21 37.2137.21
10 Petr ZdeněkPetr Zdeněk
ASK DěčínASK Děčín
99 37.20 37.2037.20
11 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 36.49 36.4936.49
12 Petr PavlíčekPetr Pavlíček
AK BílinaAK Bílina
99 34.08 34.0834.08
13 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 33.46 33.4633.46
14 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 33.40 33.4033.40
15 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 33.37 33.3733.37
16 Filip KopřivaFilip Kopřiva
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 33.31 33.3133.31
17 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 31.89 31.8931.89
18 Štěpán PémŠtěpán Pém
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 31.34 31.3431.34
19 Václav KráslVáclav Krásl
ASK DěčínASK Děčín
99 29.96 29.9629.96
20 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 27.51 27.5127.51
21 Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 27.45 27.4527.45
22 Matěj CílMatěj Cíl
AK BílinaAK Bílina
99 26.90 26.9026.90
23 Adam MarešAdam Mareš
ASK DěčínASK Děčín
01 26.88 26.8826.88
24 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 26.68 26.6826.68
25 Pavel KuncPavel Kunc
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 26.61 26.6126.61
26 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 26.11 26.1126.11
27 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 25.85 25.8525.85
28 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 25.40 25.4025.40
29 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 25.10 25.1025.10
30 Jiří VlachJiří Vlach
AK BílinaAK Bílina
99 24.43 24.4324.43
31 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
ASK DěčínASK Děčín
00 18.65 18.6518.65
32 Jakub MuchaJakub Mucha
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 16.84 16.8416.84
33 Petr KerberPetr Kerber
ASK DěčínASK Děčín
00 16.77 16.7716.77
34 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 15.10 15.1015.10
35 Andrej KostelejAndrej Kostelej
AK BílinaAK Bílina
00 DNP -------
Celkem 35 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 13.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 38.21 38.2138.21
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 30.77 30.7730.77
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 28.78 28.7828.78
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří
99 28.46 28.4628.46
5 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 24.07 24.0724.07
6 Monika SuchanováMonika Suchanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 22.90 22.9022.90
7 Romana ProcházkováRomana Procházková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 21.72 21.7221.72
8 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 20.17 20.1720.17
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 19.69 19.6919.69
10 Dominika TkáčováDominika Tkáčová
ASK DěčínASK Děčín
00 19.35 19.3519.35
11 Pavla NeumannováPavla Neumannová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 18.02 18.0218.02
12 Natalie ČernáNatalie Černá
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 15.45 15.4515.45
13 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 14.14 14.1414.14
14 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 14.12 14.1214.12
15 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
01 13.55 13.5513.55
16 Julie PetržilkováJulie Petržilková
ASK DěčínASK Děčín
01 12.67 12.6712.67
17 Debora DomeckáDebora Domecká
ASK DěčínASK Děčín
00 11.34 11.3411.34
18 Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová
ASK DěčínASK Děčín
01 07.39 07.3907.39
Eliška PolákováEliška Poláková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 DNP -0
Celkem 19 závodníků