Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Chrudim (20. 6. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.5
2 David RoháčekDavid Roháček 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.7
3 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.0
4 Jaroslav NovákJaroslav Novák 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.3
MB Marek Blažek Marek Blažek 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.5
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Kroupa Tomáš Kroupa 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.6
2 Filip KrigovskýFilip Krigovský 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.8
3 Filip Racl Filip Racl 96 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.9
4 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.1
5 Tomáš MarečekTomáš Mareček 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.4
2 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.7
3 Václav RumlVáclav Ruml 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.0
4 Marek MartušinMarek Martušin 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.1
5 Roman DušekRoman Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.8
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrčmářJiří Krčmář 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.4
2 Petr TrojanPetr Trojan 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.6
3 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.7
4 Lubomír PospíšilLubomír Pospíšil 96 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 08.6
5 Jiří DušekJiří Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.7
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrčmářJiří Krčmář 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.3 11.00
2 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.3 9.00
3 Petr TrojanPetr Trojan 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.4 8.00
4 Tomáš Kroupa Tomáš Kroupa 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.4 7.00
5 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.5 6.00
6 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.7 5.00
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrigovskýFilip Krigovský 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.7 4.00
2 Filip Racl Filip Racl 96 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.8 3.00
3 David RoháčekDavid Roháček 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.8 2.00
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.9 1.00
5 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.2
6 Václav RumlVáclav Ruml 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.3
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.2
2 Valerie ŠindlerováValerie Šindlerová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.8
3 Nela GrossmannováNela Grossmannová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.9
4 Lucie Kubíčová Lucie Kubíčová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.1
MB Anna Svobodová Anna Svobodová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.8
Barbora ZběhlíkováBarbora Zběhlíková 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNS
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.3
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.3
3 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.6
4 Anna PapíkováAnna Papíková 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.7
5 Kristýna SoukalováKristýna Soukalová 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.3
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.9
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.1
3 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.6
4 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.7
5 Alena LegátováAlena Legátová 96 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.2
3 Jana TýlováJana Týlová 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.3
4 Eliška TurkováEliška Turková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.1
5 Petra JeřábkováPetra Jeřábková 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.5
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.4
2 Klára FlidrováKlára Flidrová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.4
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.4
4 Michaela KřepelováMichaela Křepelová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.6
5 Žaneta ŠebrlováŽaneta Šebrlová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.9
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.0 11.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.1 9.00
3 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.2 8.00
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.2 7.00
5 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.5 6.00
6 Lucie ČihákováLucie Čiháková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.5 5.00
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.2 4.00
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.3 3.00
3 Jana TýlováJana Týlová 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.4 2.00
4 Klára FlidrováKlára Flidrová 97 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.6 1.00
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.6
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků