výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy

Dvůr Králové n/Labem (15. 6. 2010)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3
3 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
4 Tomáš Bílý Tomáš Bílý 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7
5 David Hřivna David Hřivna 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.2
Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Sobotka Jan Sobotka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.1
2 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.2
3 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
4 Jakub RaitrJakub Raitr 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.9
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej Hajnyš Ondřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.2
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.8
3 Vojtěch Petiška Vojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.2
4 Jiří TlapákJiří Tlapák 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.3
MB Viktor ČalovkaViktor Čalovka 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.7
Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej Hajnyš Ondřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.9 11.00
2 Jan Sobotka Jan Sobotka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.0 9.00
3 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.4 8.00
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.7 7.00
5 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 6.00
Vojtěch Petiška Vojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.3 5.00
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 4.00
2 Jiří TlapákJiří Tlapák 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.1 3.00
3 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 2.00
4 Tomáš Bílý Tomáš Bílý 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.5 1.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.6
Jakub RaitrJakub Raitr 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7
2 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.9
3 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.6
4 Petra VlčkováPetra Vlčková 98 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.7
5 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9
6 Barbora PopélyováBarbora Popélyová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.1
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka ČermákováRadka Čermáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9
2 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.2
3 Anna StaníkováAnna Staníková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.2
4 Yanett ShamshievaYanett Shamshieva 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.3
5 Tereza DvořáčkováTereza Dvořáčková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7
6 Michaela KrebsováMichaela Krebsová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.8
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena Výborná Apolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.4
2 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7
3 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.5
5 Tereza BogdanováTereza Bogdanová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.6
6 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.2
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.4
2 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.0
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.4
4 Sabina ZdráhalováSabina Zdráhalová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.4
5 Michaela PlškováMichaela Plšková 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.3
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apolena Výborná Apolena Výborná 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.6 11.00
2 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.7 9.00
3 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.8 8.00
4 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 7.00
5 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.0 6.00
6 Radka ČermákováRadka Čermáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 5.00
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.0 4.00
2 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.3 3.00
3 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.3 2.00
4 Anna StaníkováAnna Staníková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.4 1.00
5 Yanett ShamshievaYanett Shamshieva 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.5
6 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.5
Poznámky:
vítr neměřen
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej Hajnyš Ondřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 48.7 11.00
2 Jiří TlapákJiří Tlapák 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 53.0 8.00
3 Ondřej Petiška Ondřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 53.6 7.00
4 Ondřej RausaOndřej Rausa 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 54.9 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.6 9.00
2 Vojtěch Petiška Vojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 53.8 6.00
3 Jan VoborníkJan Voborník 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 54.6 5.00
4 Vojtěch RemešVojtěch Remeš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.5 3.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 45.2 11.00
2 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.5 9.00
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.3 8.00
4 Yanett ShamshievaYanett Shamshieva 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.4 4.00
5 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.3 2.00
Kateřina FišerováKateřina Fišerová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 52.0 7.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.7 6.00
3 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.1 5.00
4 Tereza BogdanováTereza Bogdanová 99 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 57.8 3.00
5 Jana Hynková Jana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 60.1 1.00
6 Sára Černá Sára Černá 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 60.4
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.3 11.00
2 Adam OvčarikAdam Ovčarik 97 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:27.2 9.00
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.2 8.00
4 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.1 7.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.9 6.00
6 Marek MervartMarek Mervart 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.1 5.00
7 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:45.7 4.00
8 Martin DubeckýMartin Dubecký 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:47.4 3.00
9 Vojtěch RemešVojtěch Remeš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:49.6 2.00
10 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:52.8 1.00
11 Ondřej RausaOndřej Rausa 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:55.3
12 Petr Sychra Petr Sychra 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:56.7
13 Jakub RaitrJakub Raitr 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:03.5
MB Tomáš SkalkaTomáš Skalka 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
MB Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:24.1
MB Josef KašparJosef Kašpar 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:32.0
Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Mojžíš Dominik
2. Červený Matěj
3. Ovčárik Adam
Celkem 18 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.8 11.00
2 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.1 9.00
3 Karolína BartákováKarolína Bartáková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:06.3 8.00
4 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:19.0 7.00
5 Petra VlčkováPetra Vlčková 98 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:29.9 6.00
MB Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 2:35.3
MB Denisa Petrová Denisa Petrová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:54.9
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Čeerenková Petra
2. Koldinská Tereza
3. Zubrová Eva
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Hálová, Poldrová, Kopecká - A Čermáková, Hálová, Poldrová, Kopecká - A TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.7 11.00
2 Bergerová, Staníková, Zdráhalová, Výborný - A Bergerová, Staníková, Zdráhalová, Výborný - A TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 35.4 9.00
3 Helbichová, Školová, Shamshieva, Godárová - A Helbichová, Školová, Shamshieva, Godárová - A TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.2 7.00
4 Plšková, Voborníková, Šedivá, Vlčková Plšková, Voborníková, Šedivá, Vlčková SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 38.1 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marečková, Koldinská, Dvořáčková, Prouzová - B Marečková, Koldinská, Dvořáčková, Prouzová - B TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.7 8.00
2 Černá, Černohubová, Hynková, Vobořilová - B Černá, Černohubová, Hynková, Vobořilová - B TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.2 5.00
3 Kaiserová, Krebsová, Skořepová, Brosová - B Kaiserová, Krebsová, Skořepová, Brosová - B TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 40.8 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam VápeníkAdam Vápeník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.43 11.00
2 Martin NeradílekMartin Neradílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.38 9.00
3 Adam Flégl Adam Flégl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.38 8.00
4 Marek MervartMarek Mervart
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.38 7.00
5 Jakub Janata Jakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.35 6.00
6 Ondřej Petiška Ondřej Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 1.25 5.00
6 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 1.25 4.00
Petr Sychra Petr Sychra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 1.50 11.00
2 Sabina ZdráhalováSabina Zdráhalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.31 9.00
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.31 8.00
4 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.28 7.00
5 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.15 6.00
6 Aneta ČernohubováAneta Černohubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 1.10 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam OvčarikAdam Ovčarik
TJ DobruškaTJ Dobruška
97 4.44 11.00
2 Ondřej Hajnyš Ondřej Hajnyš
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 4.40 9.00
3 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.39 8.00
4 Jan Sobotka Jan Sobotka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.20 7.00
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 4.04 6.00
6 Martin NeradílekMartin Neradílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.03 5.00
7 Adam VápeníkAdam Vápeník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.99 4.00
8 Vojtěch Petiška Vojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 3.78 3.00
9 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.65 2.00
10 Jakub Janata Jakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3.60 1.00
11 Michal Fišer Michal Fišer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 3.36
12 Tomáš Bílý Tomáš Bílý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.36
13 David Hřivna David Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 2.75
MB Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 4.56
MB Viktor ČalovkaViktor Čalovka
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 4.10
MB Josef KašparJosef Kašpar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
99 DNP
Poznámky/pokusy:
" Vítr neměřen<br>Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Červený Matěj<br>2. Ovčárik Adam<br>3. Štěpánek Martin
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 4.87 11.00
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.81 9.00
3 Barbora HálováBarbora Hálová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.41 8.00
4 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 4.14 7.00
5 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.10 6.00
6 Aneta ČernohubováAneta Černohubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.56 5.00
7 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.54 4.00
8 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.52 3.00
9 Tereza ŠkodováTereza Škodová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 3.38 2.00
10 Barbora PopélyováBarbora Popélyová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 3.36 1.00
11 Michaela PlškováMichaela Plšková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 3.36
12 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.31
13 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 3.25
14 Kateřina VobořilováKateřina Vobořilová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.20
15 Daniela Voborníková Daniela Voborníková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 2.95
16 Michaela KrebsováMichaela Krebsová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 2.87
17 Lenka SkořepováLenka Skořepová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 2.66
Poznámky/pokusy:
" Vítr neměřen<br>Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Vítková Zuzana<br>2. Ludvíková Tereza<br>3. Hálová Barbora
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Flégl Adam Flégl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 10.45 11.00
2 Martin DubeckýMartin Dubecký
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 10.28 9.00
3 Jiří TlapákJiří Tlapák
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 08.00 8.00
4 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 07.68 7.00
5 Jakub Janata Jakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.26 6.00
6 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 07.18 5.00
7 Martin NeradílekMartin Neradílek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.03 4.00
8 Jan VoborníkJan Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 06.55 3.00
9 Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 05.52 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.96 11.00
2 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 07.40 9.00
3 Nikola HelbichováNikola Helbichová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 07.05 8.00
4 Adéla ŠkolováAdéla Školová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 06.42 7.00
5 Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 06.20 6.00
6 Kateřina RadováKateřina Radová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 05.83 5.00
7 Eva ZubrováEva Zubrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 05.48 4.00
8 Karolína BartákováKarolína Bartáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 05.02 3.00
9 Michaela BrosováMichaela Brosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 04.53 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Flégl Adam Flégl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 57.42 11.00
2 Michal Fišer Michal Fišer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 53.28 9.00
3 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 47.10 8.00
4 Adam OvčarikAdam Ovčarik
TJ DobruškaTJ Dobruška
97 46.70 7.00
5 Martin DubeckýMartin Dubecký
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 45.70 6.00
6 Jan VoborníkJan Voborník
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 44.04 5.00
7 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 43.19 4.00
8 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 42.38 3.00
9 Adam VápeníkAdam Vápeník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 40.93 2.00
10 Ondřej Petiška Ondřej Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 38.80 1.00
11 Petr Sychra Petr Sychra
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 38.72
12 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
97 38.18
13 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 36.40
14 Jan NovotnýJan Novotný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 36.02
15 Ondřej RausaOndřej Rausa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 29.13
16 David Hřivna David Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 17.06
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Flégl Adfam<br>2. Fišer Michal<br>3. Jeřábek Dalibor<br>
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 15.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena Výborná Apolena Výborná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 53.97 11.00
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 52.55 9.00
3 Radka ČermákováRadka Čermáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 44.12 8.00
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 41.13 7.00
5 Barbora HálováBarbora Hálová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 36.24 6.00
6 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 35.12 5.00
7 Anna KolkováAnna Kolková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 34.88 4.00
8 Michaela BrosováMichaela Brosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 34.58 3.00
9 Jana Hynková Jana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 32.88 2.00
10 Daniela Voborníková Daniela Voborníková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 26.68 1.00
11 Tereza BogdanováTereza Bogdanová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
99 26.58
12 Barbora PopélyováBarbora Popélyová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 23.06
Anna StaníkováAnna Staníková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 DNP
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Výborná Apolena<br>2. Školová Adéla<br>3. Čermáková Radka
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 162.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 105.00
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 074.00
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 027.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 014.00
Poznámky:
Stav po: výška, 800 m, kriket, 60 m, 60 m, dálka, 300 m, 300 m, koule 3kg
Štafeta 4x60m se neuskutečnila, k soutěži se přihlásilo jen družstvo Sokola Hradec Králové.
Družstvo TJ Sokol Nová Paka se k účasti v 1.kole omluvilo.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 201.00
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 109.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 075.00
4 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 027.00
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 004.00
Poznámky:
Stav po: kriket, dálka, 800 m, 60 m, 60 m, výška, 300 m, 300 m, koule 3kg, 4x60 m, 4x60 m
Družstvo TJ Sokol Nová Paka se k účasti v 1. kole omluvilo.
Celkem 5 závodníků