výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Třinec (17. - 18. 7. 2010)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.48
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.63
3 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.97
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.07
5 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.72
Václav ZichVáclav Zich 90 ŠAK ChodovŠAK Chodov DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla č. 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.49
2 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.55
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.84
4 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.88
5 Barnabáš ŠkoloudBarnabáš Školoud 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.39
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.46
2 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.53
3 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.56
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.63
5 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.95
6 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.01
7 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.07
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.51
2 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 11.89
3 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.98
4 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.05
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.26
6 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.79
2 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.98
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.00
4 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 12.09
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.47
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.50
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.59
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.83
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 11.91
4 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 11.96
5 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.09
6 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.11
7 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.19
Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.7.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.49
2 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21.57
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 21.75
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.78
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.81
6 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 23.05
Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.7.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 21.56
2 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.04
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.19
4 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.29
5 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.75
6 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.77
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.36
2 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 21.39
3 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21.40
4 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.57
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 21.98
6 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.93
Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.7.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.75
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.00
3 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.06
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.54
5 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.59
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.91
Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.7.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.77
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.18
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.87
4 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.99
5 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.24
6 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.27
7 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 25.49
8 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.32
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 23.62
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.03
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.73
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.80
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.95
6 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.75
Martina SchmidováMartina Schmidová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.12
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 47.65
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.83
4 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.87
5 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.52
6 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.77
7 Petr LichýPetr Lichý 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 50.31
8 Jan VrbaJan Vrba 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 47.09
2 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.16
3 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.35
4 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.39
5 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK ZlínAK Zlín 48.07
6 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 49.62
7 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 50.15
8 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 51.08
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 47.06
2 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.24
3 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.29
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 AC PardubiceAC Pardubice 47.83
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.10
6 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.15
7 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.51
8 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.68
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 57.37
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.08
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 59.58
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 62.16
Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín DNP
Eva KrálováEva Králová 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.35
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 57.03
3 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK PrahaUSK Praha 57.68
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.62
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.65
6 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 60.52
Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 54.18
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 54.85
3 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.69
4 Lucie WeitzováLucie Weitzová 89 USK PrahaUSK Praha 56.56
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.55
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 58.60
7 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.81
8 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.89
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:53.81
2 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:53.83
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.06
4 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:54.35
5 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:55.86
6 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.04
7 Petr LohrPetr Lohr 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.48
2 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:52.74
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:53.11
4 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.65
5 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:56.30
6 Jan TůmaJan Tůma 88 Ivan Svědík running team, o.s.Ivan Svědík running team, o.s. 1:56.33
7 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 2:01.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:53.01
2 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.12
3 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:53.36
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:54.92
5 Michal DvořákMichal Dvořák 90 USK PrahaUSK Praha 1:55.35
6 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:56.30
7 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 AHA VyškovAHA Vyškov 1:58.05
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:55.11
2 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55.27
3 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:55.27
4 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:55.51
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.82
6 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.97
7 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:56.65
8 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:59.51
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:06.05
2 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:07.59
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.59
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:18.82
5 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:22.77
6 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:30.80
Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:15.49
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.26
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:16.39
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.84
5 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:18.18
6 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:19.43
7 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 2:32.05
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:02.10
2 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:06.97
3 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.25
4 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:08.82
5 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:12.58
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:13.74
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:14.32
8 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:14.46
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 3:49.76
2 Jakub ŽivecJakub Živec 90 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 3:51.72
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:53.29
4 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:53.76
5 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:54.78
6 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:56.27
7 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.17
8 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:58.32
9 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:59.22
10 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 4:02.05
11 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:05.80
12 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:12.24
13 Petr LohrPetr Lohr 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:19.08
David NerudDavid Nerud 85 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 4:23.96
2 Květa PeckováKvěta Pecková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:27.74
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 4:31.40
4 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:31.86
5 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:31.92
6 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:37.52
7 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:46.67
8 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:46.76
9 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:55.63
10 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 4:58.59
11 Kateřina BobotováKateřina Bobotová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 5:02.98
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 14:08.34
2 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 14:09.63
3 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14:29.37
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:50.54
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:53.59
6 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15:20.72
7 Martin FreiMartin Frei 86 AK KroměřížAK Kroměříž 15:24.28
8 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15:34.14
9 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 15:37.51
10 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16:15.44
11 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16:37.86
12 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:37.99
Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BařinováMartina Bařinová 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16:38.26
2 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 17:06.29
3 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17:38.66
4 Jana LelutJana Lelut 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18:21.03
5 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18:34.71
6 Renata BrodováRenata Brodová 84 AK KroměřížAK Kroměříž 18:49.01
Květa PeckováKvěta Pecková 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jaroslava ChovancováJaroslava Chovancová 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Jana GrygarováJana Grygarová 79 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Alena BalcarováAlena Balcarová 81 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 10 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:23.23
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:28.95
3 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KroměřížAK Kroměříž 31:33.35
4 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 31:52.64
5 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 32:04.13
6 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 32:13.32
7 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 32:46.94
8 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 32:54.21
9 Aleš MikoAleš Miko 84 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 33:49.10
10 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34:23.08
11 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 34:46.24
12 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:54.50
Miroslav KluzMiroslav Kluz 70 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 13 závodníků

10000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 33:11.94
2 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 33:53.48
3 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 34:26.99
4 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35:41.37
5 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35:54.32
6 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36:12.43
7 Marian MundokMarian Mundok 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37:05.00
Celkem 7 závodníků

10000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 37:04.28
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 37:15.22
3 Eva NývltováEva Nývltová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 37:21.82
4 Jana LelutJana Lelut 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39:09.89
5 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 40:16.42
6 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 40:52.67
7 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 41:15.66
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 12.90
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.88
3 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.43
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.52
5 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.91
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.25
Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.91
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.48
3 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.63
4 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK ZlínAK Zlín 15.10
Monika NeuschelováMonika Neuschelová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla č. 162.7
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 12.92
2 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.64
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.67
4 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.25
5 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.54
6 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.70
7 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.74
Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.33
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 14.42
3 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 14.70
4 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.99
5 Libor HrůzaLibor Hrůza 83 AK KroměřížAK Kroměříž 15.26
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 20.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.10
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.18
3 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.78
4 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 15.64
Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla č. 162.7
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.36
2 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.07
3 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.16
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 14.47
5 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.65
6 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.93
Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNF
Libor HrůzaLibor Hrůza 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.23
2 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.73
3 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.18
4 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 53.22
5 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.70
6 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.99
7 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 56.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 52.07
2 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.11
3 Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.36
4 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.75
5 Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.10
6 Michal NovákMichal Novák 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.36
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.76
3 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 54.45
4 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.09
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.70
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla č. 168 Ab
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.23
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 51.27
3 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.62
4 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.11
5 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.53
6 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.65
7 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 54.21
8 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.77
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 57.22
2 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.47
3 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.24
4 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.60
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.26
6 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 63.11
7 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.24
Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla č. 162.7
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 58.26
2 Lucie SlaničkováLucie Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 58.67
3 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 61.23
4 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.83
5 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.63
6 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.09
7 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 67.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.10
2 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.03
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.21
4 Hana KavínováHana Kavínová 85 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 61.42
5 Fatima KostkováFatima Kostková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 65.89
6 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 SK Start TřeboňSK Start Třeboň 67.66
7 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 68.12
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:58.63
2 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:06.60
3 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:06.90
4 Ondřej MarekOndřej Marek 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:06.93
5 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:21.93
6 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 09:26.19
7 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:29.14
8 Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 AK KroměřížAK Kroměříž 09:29.89
9 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:30.72
10 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:55.87
11 Radim KasalíkRadim Kasalík 81 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09:58.03
12 Miloš FialaMiloš Fiala 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10:08.82
Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 10:12.74
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 10:54.26
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:04.45
4 Žaneta KempnáŽaneta Kempná 91 AK HodonínAK Hodonín 11:14.11
5 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:27.87
6 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:43.61
7 Anna KrátkáAnna Krátká 69 TJ SvitavyTJ Svitavy 12:00.67
8 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 12:08.57
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žilka, Vojtík, Veleba, Schiller Žilka, Vojtík, Veleba, Schiller Czech republicCzech republic 39.79
2 Školoud, Blahůt, Novák, Vrba Školoud, Blahůt, Novák, Vrba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.22
3 Jelínek,Janoušek, Šulc R., Benda Jelínek,Janoušek, Šulc R., Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.45
4 Vinkler, Brýdl, Netolický, Pálka Vinkler, Brýdl, Netolický, Pálka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.77
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Mazáčová, Humpolíková, Bažatová, Čechová Mazáčová, Humpolíková, Bažatová, Čechová Czech republicCzech republic DNF
Táborská, Branišová, Šťastná, Sajdoková Táborská, Branišová, Šťastná, Sajdoková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Pražáková Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Pražáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži

(ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Götz, Klvaňa, Uhlík, Szetei Götz, Klvaňa, Uhlík, Szetei AK KroměřížAK Kroměříž 3:13.49
2 Šimánek, Prorok, Pernica, Jareš Šimánek, Prorok, Pernica, Jareš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.67
3 Pálka, Brýdl, Netolický, Vinkler Pálka, Brýdl, Netolický, Vinkler Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:16.75
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Švábíková, Krejčí, Ulrichová, Jelínková Švábíková, Krejčí, Ulrichová, Jelínková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:51.82
2 Šťastná, Vojtíková, Šedivá, Sajdoková Šťastná, Vojtíková, Šedivá, Sajdoková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:55.65
3 Zimmermannová, Studenovová, Šetelíková, Mikešová Zimmermannová, Studenovová, Šetelíková, Mikešová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:16.28
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.952.002.052.102.142.182.222.252.282.30
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.18 ---OOO-XXX
2 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.14 OOOOXOXXX
3 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.14 -OOOXXOXXX
4 Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
78 2.14 --OXOXXOXXX
5 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.10 OOXXOXXOXXX
6 David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 2.05 OOOXXX
7 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.05 -XXOOXXX
8 Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 2.05 OOXOXXX
9 David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 2.05 -XXOXOXXX
10 Dalibor HonDalibor Hon
AK OlomoucAK Olomouc
78 2.05 OXXOXXOXXX
11 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.00 OXOXXX
12 Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 2.00 OXXOXXX
13 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 1.95 XXOXXX
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 DNP
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 DNP
Tomáš SixtaTomáš Sixta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.791.831.86
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.83 --OXOXXOXOXXX
2 Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 1.83 ---XOXOXXOXXX
3 Romana DubnovaRomana Dubnova
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
78 1.79 --OXXOXXOXXX
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.75 -XOOXOXXX
5= Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 1.70 -OOXXX
5= Barbora LalákováBarbora Laláková
USK PrahaUSK Praha
81 1.70 --OXXX
5= Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
85 1.70 -OOXXX
8 Magdalena NováMagdalena Nová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
92 1.65 -OXXX
9 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.65 OXXOXXX
10 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.65 XOXXOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.454.654.855.005.155.255.355.455.505.555.61
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.50 ----O-O-XXO-X
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.35 ------O--XXX
3 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.35 ---XO-XXOXOXXX
4 Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
77 5.35 ----XO-XXO-XXX
5 Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
80 5.25 ---XXO-O-X--XX
6 Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.00 ---XO-XXX
7 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.85 -OOXXX
8 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.65 -XXOXXX
9= Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 4.45 XOXXX
9= Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.45 XOXXX
Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 NM --XXX
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.253.453.653.803.954.054.154.254.304.354.454.664.76
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 4.66 -------O--XOOXXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 4.05 -----O-XXX
3 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.65 -OOXXX
4 Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 3.65 XXOOOXXX
5= Nikola PikartováNikola Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.65 --XOXXX
5= Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
USK PrahaUSK Praha
90 3.65 OOXOXXX
7= Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.45 OOXXX
7= Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.45 OOXXX
7= Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 3.45 OOXXX
7= Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
88 3.45 -OXXX
11 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.45 OXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.67 +1.0 m/s 7.25-0.2X7.67+1.07.67X7.37+0.07.61+0.4
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.63 +1.5 m/s 7.39+0.27.51+0.97.61+1.47.617.63+1.5XX
3 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.38 +0.2 m/s 7.10-0.57.15+1.17.38+0.27.38X7.15+1.2X
4 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 7.29 +1.2 m/s 6.91-0.57.12+2.17.24+0.67.245.57+1.86.87-0.97.29+1.2
5 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.26 +1.8 m/s 6.93-1.57.07+0.87.20-0.27.207.17+1.27.26+1.86.87+0.0
6 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 7.16 +1.2 m/s 6.82+0.07.16+1.24.79+0.17.164.83+1.8X5.31+0.5
7 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.01 -0.7 m/s X6.91+1.46.82+0.56.91--7.01-0.7
8 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.95 +0.3 m/s 6.61+0.06.82-1.06.91+0.16.91X6.77+1.16.95+0.3
9 Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
83 6.78 +0.7 m/s 6.49-0.66.74-0.36.78+0.76.78
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.74 +0.6 m/s 6.63-0.76.69-0.86.74+0.66.74
11 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.61 +0.6 m/s XX6.61+0.66.61
12 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.53 +0.7 m/s 6.15-0.46.29-0.56.53+0.76.53
13 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.48 -0.8 m/s 5.90-0.26.48-0.86.43+1.16.48
Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 6.24 -0.6 m/s 6.03-0.96.23-0.66.12-0.96.236.24-0.66.16-1.26.11-1.1
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.06 -1.4 m/s 5.88-2.06.05-1.25.85-1.36.055.96-1.2X-0.46.06-1.4
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.04 -0.5 m/s 6.04-0.55.95-1.25.92-0.76.045.70-0.7X-1.6X-2.3
4 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 5.91 -1.3 m/s 5.60-1.25.91-1.35.83-0.45.91X-0.45.72-1.65.85-0.4
5 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.85 -0.2 m/s 5.07-2.05.85-0.25.66-0.75.855.56-0.55.55-1.45.38-1.1
6 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.83 -2.1 m/s 5.83-2.1X-1.65.61-1.25.83X-0.4X-0.45.40-0.8
7 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5.73 -0.8 m/s 5.66-1.05.73-0.8X-1.25.73X-0.9X-0.55.64-1.7
8 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.66 -0.5 m/s 5.42-1.23.97-2.75.66-0.55.66X-1.0XX-0.7
9 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AHA VyškovAHA Vyškov
81 5.63 -0.6 m/s 5.42-1.35.42-1.75.63-0.65.63
10 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.53 -0.9 m/s 5.34-1.75.53-0.95.31-1.75.53
11 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.44 -0.9 m/s 5.33-1.95.44-0.9X-0.65.44
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.38 -1.4 m/s 5.38-1.4X-0.95.26-1.05.38
13 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 5.33 -0.6 m/s 5.21-1.55.10-0.85.33-0.65.33
14 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.16 +0.4 m/s 5.16+0.44.81-1.94.95-0.55.16
15 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 5.14 -1.4 m/s 5.07+0.05.14-1.44.84-0.85.14
16 Klára LepeškováKlára Lepešková
SK Start TřeboňSK Start Třeboň
93 5.11 -1.1 m/s 4.97+0.64.85+0.35.11-1.15.11
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
81 15.49 +1.2 m/s 13.96+2.015.14+1.8X15.14-14.83-1.215.49+1.2
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 15.44 +0.5 m/s X15.12-0.8-15.1214.32-1.115.44+0.515.37+0.0
3 Ondřej HanušOndřej Hanuš
AK KroměřížAK Kroměříž
88 15.17 +1.2 m/s 15.17+1.214.54+0.214.74+0.915.1715.12+1.015.16-1.214.51+0.2
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.84 +1.1 m/s 13.31-0.814.26-0.114.67+0.014.67X14.57+0.314.84+1.1
5 David MachálekDavid Machálek
AK ZlínAK Zlín
88 14.72 +1.9 m/s X14.09-0.614.72+1.914.7214.31-0.814.03-0.214.38+2.0
6 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 14.57 -0.3 m/s 14.40+1.4XX14.4014.37-0.214.57-0.314.36-0.1
7 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 14.48 +1.7 m/s 14.29+1.3X14.48+1.714.4814.35-0.1XX
8 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.44 +1.9 m/s 13.90+0.514.09-0.114.44+1.914.4413.18+0.4XX
9 Jan KotroušJan Kotrouš
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
85 14.38 +2.5 m/s 14.15 +0.7 m/s 14.15+0.7X14.38+2.514.38
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.91 +1.5 m/s X13.91+1.5X13.91
11 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.83 +0.8 m/s 13.83+0.813.55+0.4X13.83
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK PrahaUSK Praha
78 13.94 +1.8 m/s 13.60+1.013.73+0.813.94+1.813.94X13.89+2.213.60+0.7
2 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK ZlínAK Zlín
89 12.56 +0.5 m/s 12.52+1.712.16+0.812.11+1.112.5212.14+0.912.56+0.512.18+0.5
3 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 12.48 +1.8 m/s 12.34+1.2X12.29+1.212.34X12.48+1.8X
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 12.42 +0.5 m/s XX12.38+1.512.38X12.31+1.312.42+0.5
5 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 12.41 +1.1 m/s 12.02+1.412.11+0.812.05+1.912.1112.24+2.212.34+0.212.41+1.1
6 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 12.08 +0.9 m/s 11.97+1.012.08+0.911.79+0.112.08X11.89+1.212.04+1.6
7 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 12.07 +1.2 m/s 11.65-1.012.07+1.2X12.07X11.91+1.2X
8 Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 12.02 -0.3 m/s 12.02-0.3XX12.02XXX
9 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 11.99 -0.1 m/s XX11.99-0.111.99
10 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 11.86 +1.3 m/s XX11.86+1.311.86
11 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.27 +0.6 m/s X11.27+0.6X11.27
Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 DNP
Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 16.81 16.64X16.8116.81X16.79X
2 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 14.83 13.6814.0214.5914.59X13.7014.83
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 14.64 14.4314.4514.2114.4514.5614.6414.58
4 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 13.70 13.5213.68X13.68XX13.70
5 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 13.70 12.9513.4013.0213.40XX13.70
6 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 13.46 13.4613.2713.3213.46XX13.16
7 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
87 13.08 12.4412.8412.2512.8413.0812.8012.60
8 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 12.02 12.0211.8511.6412.02---
9 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 11.98 11.98XX11.98---
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 DNP
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USK PrahaUSK Praha
80 19.98 18.98XX18.9818.8719.9819.77
2 Remigius MachuraRemigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 19.52 19.4118.9919.5219.5219.4219.3819.19
3 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 17.97 17.8017.5717.3517.8017.59X17.97
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 17.37 16.95XX16.95X17.37X
5 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 17.17 17.1116.7617.1717.17XX16.62
6 Ladislav PrášilLadislav Prášil
AK OlomoucAK Olomouc
90 17.15 16.89XX16.89X17.15X
7 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 16.91 16.5516.4916.9116.91X16.5616.43
8 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 16.26 16.26X16.1416.26X15.8815.96
9 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 15.67 XX15.6715.67
10 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 15.52 14.5915.5215.3115.52
11 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 15.05 14.1114.6515.0515.05
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Věra CechlováVěra Cechlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 59.17 X59.17X59.17---
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
84 54.32 50.5953.9253.4553.9253.9854.32X
3 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 49.17 44.0947.91X47.9146.95X49.17
4 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 49.12 44.6947.0546.6747.05X48.6149.12
5 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 48.20 43.7443.8246.1846.18X43.7348.20
6 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 46.18 45.9745.83X45.9745.35X46.18
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 38.80 38.5738.8037.8338.80XXX
8 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 36.21 36.21X34.9936.21XXX
9 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 30.66 30.66XX30.66
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
73 60.11 X56.60X56.60X57.8060.11
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 59.56 XX59.5659.56XXX
3 Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
AK KroměřížAK Kroměříž
78 58.03 58.03X55.0358.03X55.9356.74
4 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USK PrahaUSK Praha
80 55.83 55.3654.8455.8355.83X55.3655.77
5 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 55.30 53.5053.2454.9554.9555.30X54.86
6 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 51.38 X49.9550.9050.9050.47X51.38
7 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 50.42 X49.4150.4250.42XXX
8 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 49.64 49.64XX49.64XXX
9 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 49.26 X49.2648.3649.26
10 Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 49.26 49.26XX49.26
11 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 48.17 X48.17X48.17
12 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 47.90 47.90X46.9747.90
13 Ondřej JakšaOndřej Jakša
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 47.10 X47.10X47.10
14 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 44.12 42.64X44.1244.12
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 65.01 64.9061.8962.3864.9063.3065.0162.52
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 64.65 63.7064.65X64.65X62.7763.70
3 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 61.70 59.2461.7059.7961.7060.20X60.56
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 60.69 57.55X59.1159.1159.5360.2660.69
5 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 57.07 X51.4555.2155.2157.07XX
6 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 54.61 51.30XX51.3052.54X54.61
7 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 53.78 51.8752.7451.8252.7451.1753.78X
8 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 47.87 47.8745.77X47.8747.0146.9547.24
9 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AK ZlínAK Zlín
82 46.46 44.3146.46X46.46
10 Erika LorencováErika Lorencová
AK ZlínAK Zlín
91 43.90 43.3243.9042.3443.90
Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 DNP
Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 72.15 72.15X71.9372.15X72.02X
2 Pavel SedláčekPavel Sedláček
AK KroměřížAK Kroměříž
68 68.40 66.8367.1368.4068.40XX-
3 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 65.11 65.1065.1164.9365.11XXX
4 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 63.87 63.87XX63.8763.7863.3562.91
5 Dušan KrálDušan Král
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 59.34 59.34XX59.34XXX
6 Jan BartůněkJan Bartůněk
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 53.61 52.4851.4352.1652.48X53.61X
7 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 50.39 48.9649.25X49.2550.39X49.43
8 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 47.71 45.2947.1247.7147.71XXX
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 61.32 55.1957.4156.5357.4158.0960.0361.32
2 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 52.37 51.6552.37X52.37XX51.33
3 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 51.04 44.4946.9541.1546.9546.68X51.04
4 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 50.79 46.1543.2850.7950.7949.1344.9343.11
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 44.33 39.0140.25X40.2544.33XX
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 41.07 36.8338.8041.0741.07XX-
7 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 39.09 39.0937.66X39.0938.09X38.01
8 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 33.56 31.2833.56X33.5632.6232.54X
9 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 30.02 X30.0229.9730.02
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 81.72 61.3578.01X78.0173.86X81.72
2 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 78.52 72.95X78.5278.52X75.95X
3 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 69.31 69.3163.93X69.3167.50XX
4 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 66.92 X62.6563.6563.6561.9362.1566.92
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 64.03 63.0164.0361.8564.0362.3463.57X
6 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 63.07 53.6960.9863.0763.0758.51X56.24
7 Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 61.04 59.2560.6061.0461.0455.8557.5357.41
8 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 59.52 55.7057.0559.5259.52X54.3156.67
9 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 58.78 58.78X57.9158.78
10 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 57.46 52.23X57.4657.46
11 Tomáš RevayTomáš Revay
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
85 56.26 55.01X56.2656.26
Jakub KlečákJakub Klečák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 DNP
David SekerákDavid Sekerák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
74 DNP
Miroslav GuzdekMiroslav Guzdek
AK KroměřížAK Kroměříž
75 DNP
Celkem 14 závodníků