Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Třinec (17. - 18. 7. 2010)

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:23.23
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:28.95
3 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KroměřížAK Kroměříž 31:33.35
4 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 31:52.64
5 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 32:04.13
6 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 32:13.32
7 Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 32:46.94
8 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 32:54.21
9 Aleš MikoAleš Miko 84 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 33:49.10
10 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34:23.08
11 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 34:46.24
12 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:54.50
Miroslav KluzMiroslav Kluz 70 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 13 závodníků

10000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 33:11.94
2 Petr LukešPetr Lukeš 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 33:53.48
3 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 34:26.99
4 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35:41.37
5 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35:54.32
6 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36:12.43
7 Marian MundokMarian Mundok 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37:05.00
Celkem 7 závodníků

10000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.7.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 37:04.28
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 37:15.22
3 Eva NývltováEva Nývltová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 37:21.82
4 Jana LelutJana Lelut 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39:09.89
5 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 40:16.42
6 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 40:52.67
7 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 41:15.66
Celkem 7 závodníků