výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (26. 6. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.84
2 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.95
3 Jakub ChudějJakub Chuděj 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.32
Josef ZaorálekJosef Zaorálek 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Martin MužíkMartin Mužík 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DolečekTomáš Doleček 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.05
2 Jaroslav FormanJaroslav Forman 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.09
3 Vojtěch VladekaVojtěch Vladeka 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.31
4 Michal BajtalonMichal Bajtalon 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.31
MB Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.06
MB David TomešDavid Tomeš 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.02
Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 26.6.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SchořLukáš Schoř 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.72 11.00
2 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.92 9.00
3 Tomáš DolečekTomáš Doleček 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.96 8.00
4 Jaroslav FormanJaroslav Forman 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.01 7.00
5 Vojtěch VladekaVojtěch Vladeka 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.23 6.00
6 Jakub ChudějJakub Chuděj 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.6.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MužíkMartin Mužík 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.28 4.00
2 Michal BajtalonMichal Bajtalon 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.54 3.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.27 2.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.6.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.89
2 Sabina MachačováSabina Machačová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.04
3 Anna FreislebenováAnna Freislebenová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.07
4 Tereza HofmanováTereza Hofmanová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11
5 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.32
6 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StaníkováAnna Staníková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.44
2 Nela StanovskáNela Stanovská 96 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.65
3 Michaela ŠulcováMichaela Šulcová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.67
4 Sabina ZdráhalováSabina Zdráhalová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.79
Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73
2 Nikol BošelováNikol Bošelová 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.86
3 Kateřina HolubováKateřina Holubová 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.34
4 Šárka MaternováŠárka Maternová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.99
5 Kristýna JánskáKristýna Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.6.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.86
2 Alžběta KonečnáAlžběta Konečná 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.18
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19
4 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 95 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.27
5 Petra NovákováPetra Nováková 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.63
6 Kateřina MachováKateřina Machová 96 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 26.6.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.67
2 Veronika HložkováVeronika Hložková 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.81
3 Kristýna ČalovkováKristýna Čalovková 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.92
4 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.23
5 Adéla PinkavováAdéla Pinkavová 97 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.79
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 26.6.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.60 11.00
2 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.64 9.00
3 Veronika HložkováVeronika Hložková 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.79 8.00
4 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.92 7.00
5 Pavla BoháčováPavla Boháčová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.97 6.00
Nikol BošelováNikol Bošelová 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.6.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČalovkováKristýna Čalovková 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.83 4.00
2 Sabina MachačováSabina Machačová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.86 3.00
3 Anna FreislebenováAnna Freislebenová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.87 2.00
4 Tereza HofmanováTereza Hofmanová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07 1.00
Alžběta KonečnáAlžběta Konečná 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Andrea ProuzováAndrea Prouzová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DolečekTomáš Doleček 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 40.53 11.00
2 Martin TomášMartin Tomáš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.03 9.00
3 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 43.46 6.00
4 Aleš MalýAleš Malý 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 44.98 5.00
5 Václav VoborníkVáclav Voborník 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 46.02 4.00
MB Aleš KrálAleš Král 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 41.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FormanJaroslav Forman 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 41.55 8.00
2 Vojtěch VladekaVojtěch Vladeka 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 41.59 7.00
3 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 48.99 3.00
MB David TomešDavid Tomeš 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
MB Lukáš StrnádekLukáš Strnádek 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
David ŠpriňarDavid Špriňar 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.64 11.00
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 44.92 9.00
3 Veronika HložkováVeronika Hložková 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 47.85 8.00
4 Lucie ŽukovskáLucie Žukovská 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 48.13 7.00
Michaela ŠulcováMichaela Šulcová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina MachačováSabina Machačová 95 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 48.78 6.00
2 Nikola ZdráhalováNikola Zdráhalová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 50.06 4.00
Šárka MaternováŠárka Maternová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Kristýna ČalovkováKristýna Čalovková 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.61 5.00
2 Kateřina HolubováKateřina Holubová 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 50.30 3.00
3 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.39 2.00
Kristýna JánskáKristýna Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4:23.30
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4:48.24 11.00
2 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:48.83 9.00
3 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:21.60 8.00
4 Marek MunzarMarek Munzar 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:27.62 7.00
5 Michal BajtalonMichal Bajtalon 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:29.69 6.00
MB Jan KosařJan Kosař 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
MB Lukáš StrnádekLukáš Strnádek 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:02.64
Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Jan RutrleJan Rutrle 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka
2.Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov
3.Strnádek LukášTJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Hana KlampflováHana Klampflová 93 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:32.69
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika HložkováVeronika Hložková 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:23.53 11.00
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:24.19 9.00
3 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:42.93 8.00
4 Andrea ŠimkováAndrea Šimková 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:48.77 7.00
MB Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 5:16.93
MB Jana ŠrůtkováJana Šrůtková 96 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 5:43.28
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Čerenková PetraTJ Maratonstav Úpice
2.Boudová ŽanetaTJ Sokol Hradec Králové
3.Prokopová DanaTJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forman, Smutný, Antoš Forman, Smutný, Antoš TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:07.95 11.00
2 A-Bajtalon, Česák, Schoř A-Bajtalon, Česák, Schoř TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.85 9.00
3 C-Špriňar, Rykl, Doležal C-Špriňar, Rykl, Doležal TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:14.81 8.00
4 B-Koníček, Bareš, Tomáš B-Koníček, Bareš, Tomáš TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.28 7.00
5 Matějka, Munzar, Vladeka Matějka, Munzar, Vladeka TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:29.14 6.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Forman, Smutný, AntošTJ Sokol Nová Paka
2.Bajtalon,Česák,SchořTJ Sokol Hradec Králové
3.Špriňar, Rykl, DoležalTJ Sokol Hradec Králové
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boudová, Prokopová, Hormanová Boudová, Prokopová, Hormanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:23.14 11.00
2 A-Žukovská,Wiessnerová,Čalovková A-Žukovská,Wiessnerová,Čalovková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:24.36 9.00
3 Kolářová, Pinkavová, Šedivá Kolářová, Pinkavová, Šedivá SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:28.93 8.00
4 Šturmová, Chaloupková Kl.,Nováková Šturmová, Chaloupková Kl.,Nováková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:43.59 7.00
5 Šulcová, Jánská, Maternová Šulcová, Jánská, Maternová TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:47.94 6.00
B-Pejchlová, Fatorová, Šimková B-Pejchlová, Fatorová, Šimková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Boudová, Prokopová, HofmanováTJ Sokol Hradec Králové
2.Žukovská, Wiessnerová, ČalovkováTJ Lokomotivat Trutnov
3.Kolářová, Pinkavová, ŠediváSK Náchod-Plhov
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Miloslav HoncůMiloslav Honců
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 1.45
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
TJSokolHradecKrálovéTJSokolHradecKrálovéTJSokolHradecKrálové
Umí. Jméno Ročník Výkon pan>
Krajskýpřeborjednotlivců
Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.69 span>RyklRadoš 11.00
2 Martin SmutnýMartin Smutný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
95 1.66 span>RyklRadoš 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.60 span>RyklRadoš 8.00
4 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.57 7.00
5 Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 1.54 6.00
6 Ondřej ČesákOndřej Česák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.40 5.00
7 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.40 4.00
8 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.35 3.00
9 Štefan MacejkaŠtefan Macejka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.35 2.00
Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 NM
Poznámky/pokusy:
" <table border="1"><tr><td colspan="4"><center>Krajský přebor jednotlivců</center></td></tr><tr><td>1.</td><td>Doležal Jan</td><td>TJ Sokol Hradec Králové</td></tr><tr><td>2.</td><td>Smutný Martin</td><td>TJ Sokol Nová Paka</td></tr><tr><td>3.</td><td>Rykl Radoš</td><td>TJ Sokol Hradec Králové</td></tr></table>
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
TJSokolDvůrKrálovén.L.TJSokolDvůrKrálovén.L.TJSokolDvůrKrálovén.L.
Umí. Jméno Ročník Výkon pan>
Krajskýpřeborjednotlivců
Body
1 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.58 span>VítkováZuzana 11.00
2 Markéta WiesnerováMarkéta Wiesnerová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 1.45 span>VítkováZuzana 9.00
3 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 1.45 span>VítkováZuzana 8.00
4 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 1.40 7.00
5 Lucie ŽukovskáLucie Žukovská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 1.35 6.00
6 Sabina ZdráhalováSabina Zdráhalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.30 5.00
7 Sabina MachačováSabina Machačová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 1.30 4.00
8 Kateřina ŠturmováKateřina Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 1.30 3.00
9 Dana ProkopováDana Prokopová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 1.25 2.00
Aneta BrendlováAneta Brendlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 DNP
Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 DNP
Jana ŠrůtkováJana Šrůtková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
96 NM
Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 NM
Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 NM
Poznámky/pokusy:
" <table border="1"><tr><td colspan="4"><center>Krajský přebor jednotlivců</center></td></tr><tr><td>1.</td><td>Bošelová Nikol</td><td>TJ Lokomotiva Trutnov</td></tr><tr><td>2.</td><td>Wiesnerová Markéta</td><td>TJ Lokomotiva Trutnov</td></tr><tr><td>3.</td><td>Vítková Zuzana</td><td>TJ Sokol Dvůr Králové n. L.</td></tr></table>
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SmutnýMartin Smutný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
95 5.54 11.00
2 Tomáš DolečekTomáš Doleček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 5.53 9.00
3 Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 5.33 8.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 4.28 7.00
5 Štefan MacejkaŠtefan Macejka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.06 6.00
6 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.03 5.00
Jakub ChudějJakub Chuděj
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 DNP
Josef ZaorálekJosef Zaorálek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 DNP
Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 4.79 11.00
2 Kateřina HolubováKateřina Holubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 4.30 9.00
3 Klára JouklováKlára Jouklová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.28 8.00
4 Pavla BoháčováPavla Boháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.17 7.00
5 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 4.15 6.00
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
95 4.12 5.00
7 Markéta WiesnerováMarkéta Wiesnerová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 3.81 4.00
8 Alžběta KonečnáAlžběta Konečná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 3.80 3.00
9 Šárka BukovskáŠárka Bukovská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.67 2.00
10 Tereza HofmanováTereza Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.66 1.00
11 Aneta BrendlováAneta Brendlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.65
12 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.59
13 Sabina ZdráhalováSabina Zdráhalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 3.47
14 Kateřina MachováKateřina Machová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
96 3.31
Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RutrlováAnna Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 09.51 11.00
2 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 08.70 9.00
3 Nikola ZdráhalováNikola Zdráhalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 08.36 8.00
4 Anna FreislebenováAnna Freislebenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 08.09 7.00
5 Aneta BrendlováAneta Brendlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 07.95 6.00
6 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 07.78 5.00
7 Nikola MíčkováNikola Míčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 07.55 4.00
8 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 07.43 3.00
9 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 07.29 2.00
10 Andrea EliášováAndrea Eliášová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 06.99 1.00
11 Adéla PinkavováAdéla Pinkavová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 06.98
12 Petra NovákováPetra Nováková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 06.42
13 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 06.00
14 Anna FátorováAnna Fátorová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 05.85
15 Klára MelounováKlára Melounová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 05.67
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 DNP
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 10.08 11.00
2 Tomáš BarvířTomáš Barvíř
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 09.84 9.00
3 Martin MužíkMartin Mužík
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 09.67 8.00
4 Aleš MalýAleš Malý
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
95 09.36 7.00
5 Lukáš FišarLukáš Fišar
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 09.31 6.00
6 Jakub ChudějJakub Chuděj
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 08.62 5.00
7 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 08.55 4.00
8 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 08.35 3.00
9 Filip KoníčekFilip Koníček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 05.50 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 44.99 BarešMarekTJSokolHradecKrálové 11.00
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 39.80 BarešMarekTJSokolHradecKrálové 9.00
3 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 38.83 BarešMarekTJSokolHradecKrálové 8.00
4 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 33.64 7.00
5 Martin TomášMartin Tomáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 33.16 6.00
6 Lukáš FišarLukáš Fišar
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 32.60 5.00
7 Ondřej ČesákOndřej Česák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 32.17 4.00
8 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 30.05 3.00
9 Martin MužíkMartin Mužík
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 27.55 2.00
10 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 26.70 1.00
11 Tomáš BarvířTomáš Barvíř
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 23.55
12 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 21.80
Poznámky/pokusy:
" <table border="1"><tr><td colspan="4"><center>Krajský přebor jednotlivců</center></td></tr><tr><td>1.</td><td>Doležal Jan</td><td>TJ Sokol Hradec Králové</td></tr><tr><td>2.</td><td>Rykl Radoš</td><td>TJ Sokol Hradec Králové</td></tr><tr><td>3.</td><td>Bareš Marek</td><td>TJ Sokol Hradec Králové</td></tr></table>
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 27.71 ChaloupkováKarolínaTJSokolDvůrKrálovén.L. 11.00
2 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 23.44 ChaloupkováKarolínaTJSokolDvůrKrálovén.L. 9.00
3 Karolína ChaloupkováKarolína Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 22.88 ChaloupkováKarolínaTJSokolDvůrKrálovén.L. 8.00
4 Anna RutrlováAnna Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 22.34 7.00
5 Nikola ZdráhalováNikola Zdráhalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 21.79 6.00
6 Anna FreislebenováAnna Freislebenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
95 19.41 5.00
7 Klára MelounováKlára Melounová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 19.22 4.00
8 Nikola MíčkováNikola Míčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 19.00 3.00
9 Nela StanovskáNela Stanovská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 16.61 2.00
10 Kateřina ŠturmováKateřina Šturmová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 16.04 1.00
11 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
96 15.88
12 Andrea EliášováAndrea Eliášová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 15.64
13 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 15.06
Poznámky/pokusy:
" <table border="1"><tr><td colspan="4"><center>Krajský přebor jednotlivců</center></td></tr><tr><td>1.</td><td>Házová Pavlína</td><td>TJ Dvůr Králové n. L.</td></tr><tr><td>2.</td><td>Černá Barbora</td><td>TJ Sokol Hradec Králové.</td></tr><tr><td>3.</td><td>Chaloupková Karolína</td><td>TJ Sokol Dvůr Králové n. L.</td></tr></table>
Celkem 13 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpriňarDavid Špriňar 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16:48.0 11.00
2 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:37.0 9.00
3 Aleš MalýAleš Malý 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 19:10.0 8.00
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Andrea ŠimkováAndrea Šimková 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 185.00
2 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 097.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 088.00
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 060.00
Poznámky:
Stav ve 2. kole
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 692.50
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 330.50
3 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 259.00
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 185.00
Poznámky:
Stav po 3. kole
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 129.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 101.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 085.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 057.00
5 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 019.00
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 014.00
Poznámky:
Stav ve 3. kole
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 466.33
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 340.33
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 294.83
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 227.00
5 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 108.50
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 064.00
Poznámky:
Stav po 3. kole
Celkem 6 závodníků