Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (26. 6. 2010)

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4:23.30
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4:48.24 11.00
2 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:48.83 9.00
3 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:21.60 8.00
4 Marek MunzarMarek Munzar 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:27.62 7.00
5 Michal BajtalonMichal Bajtalon 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:29.69 6.00
MB Jan KosařJan Kosař 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
MB Lukáš StrnádekLukáš Strnádek 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:02.64
Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Jan RutrleJan Rutrle 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Antoš MartinTJ Sokol Nová Paka
2.Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov
3.Strnádek LukášTJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Hana KlampflováHana Klampflová 93 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:32.69
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika HložkováVeronika Hložková 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:23.53 11.00
2 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:24.19 9.00
3 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:42.93 8.00
4 Andrea ŠimkováAndrea Šimková 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:48.77 7.00
MB Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 5:16.93
MB Jana ŠrůtkováJana Šrůtková 96 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 5:43.28
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců
1.Čerenková PetraTJ Maratonstav Úpice
2.Boudová ŽanetaTJ Sokol Hradec Králové
3.Prokopová DanaTJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků