výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (26. 6. 2010)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SmutnýMartin Smutný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
95 5.54 11.00
2 Tomáš DolečekTomáš Doleček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
95 5.53 9.00
3 Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 5.33 8.00
4 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 4.28 7.00
5 Štefan MacejkaŠtefan Macejka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.06 6.00
6 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 4.03 5.00
Jakub ChudějJakub Chuděj
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 DNP
Josef ZaorálekJosef Zaorálek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 DNP
Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
95 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.6.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
97 4.79 11.00
2 Kateřina HolubováKateřina Holubová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 4.30 9.00
3 Klára JouklováKlára Jouklová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.28 8.00
4 Pavla BoháčováPavla Boháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 4.17 7.00
5 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
97 4.15 6.00
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
95 4.12 5.00
7 Markéta WiesnerováMarkéta Wiesnerová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 3.81 4.00
8 Alžběta KonečnáAlžběta Konečná
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 3.80 3.00
9 Šárka BukovskáŠárka Bukovská
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.67 2.00
10 Tereza HofmanováTereza Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.66 1.00
11 Aneta BrendlováAneta Brendlová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
96 3.65
12 Žaneta BoudováŽaneta Boudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 3.59
13 Sabina ZdráhalováSabina Zdráhalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 3.47
14 Kateřina MachováKateřina Machová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
96 3.31
Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 DNS
Celkem 15 závodníků