Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Východočeské turné

Litomyšl (7. 8. 2010)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2601
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2282
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 AK OlomoucAK Olomouc 2094
4 Jan MacekJan Macek 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2074
5 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2040
6 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1902
7 Jan JurásekJan Jurásek 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1897
8 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1825
9 Josef VodehnalJosef Vodehnal 83 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1811
10 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 1548
11 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1437
12 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0525
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Baar P. 2601 (07.04/868-11.09/841-21.91/892-1.90/)

Vinkler M. 2282 (07.38/752-11.62/728-22.82/802)

Hedrich T. 2094 (07.77/628-11.87/677-22.96/789)

Macek J. 2074 (07.49/716-11.93/665-24.00/693)

Chvátal M. 2040 (07.56/694-12.09/633-23.78/713)

Lojkásek D. 1902 (07.72/643-12.18/616-24.57/643-16.75/)

Jurásek J. 1897 (07.62/675-12.27/599-24.80/623)

Lašek D. 1825 (07.76/631-12.29/595-25.08/599)

Vodehnal J. 1811 (07.89/592-12.37/580-24.61/639)

Krejčí M. 1548 (07.28/785-11.45/763-00.00/-14.79/)

Šach M. 1437 (08.29/478-13.01/466-26.40/493)

Novák J. 1087 (12.80/502-25.25/585)

Vaculík M. 961 (13.04/461-26.31/500)

Leplt J. 626 (12.13/626)

Dynybyl M. 525 (08.12/525-00.00/-00.00/)

Šmíd J. 0 (1.55/)

Stašek M. 0 (50.46/)

Šmíd F. 0 (1.73/)

Žák Z. 0 (1.90/)

Doseděl P. 0 (1.95/)

Kozák T. 0 (41.89/)

Novotný D. 0 (37.72/)

Doleček F. 0 (7:42.07/)

Friš J. 0 (4:58.44/)

Žanda A. 0 (4:48.44/)

Louda P. 0 (4:48.91/)

Timko M. 0 (4:56.18/)

Stašek M. 0 (16.39/)

Šmíd J. 0 (10.00/)

Žák Z. 0 (12.65/)

Hübner A. 0 (12.71/)

Šmíd F. 0 (13.52/)

Kozák T. 0 (14.81/)

Novotný D. 0 (11.64/)
Celkem 12 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2349
2 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2198
3 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2013
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0618
5 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 0518
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Hojgrová V. 2349 (08.14/806-12.92/783-26.43/760)

Štědroňová J. 2198 (08.31/755-13.20/735-27.04/708)

Adamská L. 2013 (13.68/655-27.71/654-08.49/704)

Brezíková B. 618 (00.00/-13.91/618-00.00/-27.06/)

Lojkásková A. 518 (09.19/518-00.00/-00.00/)

Kášová D. 423 (15.25/423)

Koubková A. 0 (28.15/)

Grómanová R. 0 (14.10/)

Valentová Z. 0 (10.63/)

Švecová K. 0 (5:54.73/)

Koubková A. 0 (5:42.72/)

Valentová Z. 0 (36.14/)

Grómanová R. 0 (43.81/)

Kubicová Z. 0 (38.82/)
Celkem 5 závodníků