výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Vyškov (14. 8. 2010)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.24 OO11.2411.24 611
2 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA VyškovAHA Vyškov
95 09.33 OO09.3309.33 486
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 07.87 OO07.8707.87 391
4 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 07.23 OO07.2307.23 350
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie HudcováMarie Hudcová
AHA VyškovAHA Vyškov
53 08.90 OO08.9008.90 458
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
95 14.36 OO14.3614.36 750
2 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
96 12.03 OO12.0312.03 608
3 Radek OkáčRadek Okáč
AHA VyškovAHA Vyškov
95 10.72 OO10.7210.72 529
4 Pavel DolejšPavel Dolejš
AHA VyškovAHA Vyškov
96 09.80 OO09.8009.80 474
5 Libor PřikrylLibor Přikryl
AHA VyškovAHA Vyškov
97 08.87 OO08.8708.87 418
6 Martin WagnerMartin Wagner
AHA VyškovAHA Vyškov
95 08.50 OO08.5008.50 396
7 Jakub ŠenkJakub Šenk
AHA VyškovAHA Vyškov
98 06.17 OO06.1706.17 259
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 06.74 OO06.7406.74 318
2 Lenka SurákováLenka Suráková
AHA VyškovAHA Vyškov
90 06.55 OO06.5506.55 306
3 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
AHA VyškovAHA Vyškov
76 05.77 OO05.7705.77 257
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BlahováBarbora Blahová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
74 08.63 OO08.6308.63 440
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KovaříkJan Kovařík
LRS VyškovLRS Vyškov
42 14.38 OO14.3814.38 752
2 Antonín ZabloudilAntonín Zabloudil
AHA VyškovAHA Vyškov
47 13.71 OO13.7113.71 711
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 12.67 OO12.6712.67 647
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 14.33 OO14.3314.33 749
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 16.51 OO16.5116.51 883
2 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 12.82 OO12.8212.82 656
3 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 11.14 OO11.1411.14 554
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 09.81 OO09.8109.81 474
5 Roman WeiterRoman Weiter
AHA VyškovAHA Vyškov
75 08.72 OO08.7208.72 409
6 Vít RožnovskýVít Rožnovský
----------
77 05.48 OO05.4805.48 219
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 09.31 OO09.3109.31 444
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
95 35.70 OO35.7035.70 578
2 Radek OkáčRadek Okáč
AHA VyškovAHA Vyškov
95 33.45 OO33.4533.45 533
3 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
96 29.34 OO29.3429.34 451
4 Pavel DolejšPavel Dolejš
AHA VyškovAHA Vyškov
96 26.00 OO26.0026.00 386
5 Martin WagnerMartin Wagner
AHA VyškovAHA Vyškov
95 20.32 OO20.3220.32 278
6 Libor PřikrylLibor Přikryl
AHA VyškovAHA Vyškov
97 18.88 OO18.8818.88 251
7 Jakub ŠenkJakub Šenk
AHA VyškovAHA Vyškov
98 13.20 OO13.2013.20 148
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ZabloudilAntonín Zabloudil
AHA VyškovAHA Vyškov
47 32.82 OO32.8232.82 520
2 Jan KovaříkJan Kovařík
LRS VyškovLRS Vyškov
42 32.15 OO32.1532.15 507
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 19.96 OO19.9619.96 277
2 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
AHA VyškovAHA Vyškov
76 19.83 OO19.8319.83 275
3 Lenka SurákováLenka Suráková
AHA VyškovAHA Vyškov
90 14.97 OO14.9714.97 189
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 29.52 OO29.5229.52 453
2 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA VyškovAHA Vyškov
95 25.67 OO25.6725.67 381
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 15.71 OO15.7115.71 202
4 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 13.20 OO13.2013.20 158
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BlahováBarbora Blahová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
74 29.73 OO29.7329.73 457
2 Marie HudcováMarie Hudcová
AHA VyškovAHA Vyškov
53 22.61 OO22.6122.61 325
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 47.31 OO47.3147.31 815
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 39.59 OO39.5939.59 656
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 50.19 OO50.1950.19 874
2 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 34.92 OO34.9234.92 562
3 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 33.40 OO33.4033.40 532
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 31.42 OO31.4231.42 492
5 Roman WeiterRoman Weiter
AHA VyškovAHA Vyškov
75 26.22 OO26.2226.22 391
6 Vít RožnovskýVít Rožnovský
----------
77 11.76 OO11.7611.76 122
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 2kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 32.14 0032.1432.14 507
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
96 41.99 OO41.9941.99 471
2 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
95 34.44 OO34.4434.44 362
3 Radek OkáčRadek Okáč
AHA VyškovAHA Vyškov
95 31.76 OO31.7631.76 324
4 Martin WagnerMartin Wagner
AHA VyškovAHA Vyškov
95 21.54 OO21.5421.54 182
5 Pavel DolejšPavel Dolejš
AHA VyškovAHA Vyškov
96 19.08 OO19.0819.08 149
6 Jakub ŠenkJakub Šenk
AHA VyškovAHA Vyškov
98 14.63 OO14.6314.63 91
Libor PřikrylLibor Přikryl
AHA VyškovAHA Vyškov
97 0 XXX0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ZabloudilAntonín Zabloudil
AHA VyškovAHA Vyškov
47 55.22 OO55.2255.22 666
2 Jan KovaříkJan Kovařík
LRS VyškovLRS Vyškov
42 42.45 OO42.4542.45 478
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 19.30 OO19.3019.30 276
2 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
AHA VyškovAHA Vyškov
76 18.57 OO18.5718.57 262
Lenka SurákováLenka Suráková
AHA VyškovAHA Vyškov
90 0 XXX0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA VyškovAHA Vyškov
95 25.40 OO25.4025.40 390
2 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 17.80 OO17.8017.80 248
3 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 17.65 OO17.6517.65 245
4 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 12.10 OO12.1012.10 144
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteránky (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BlahováBarbora Blahová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
74 31.27 OO31.2731.27 501
2 Marie HudcováMarie Hudcová
AHA VyškovAHA Vyškov
53 22.47 OO22.4722.47 335
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu. Hudcová Marie házela oštěpem 500g.
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 42.97 OO42.9742.97 485
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 47.07 OO47.0747.07 545
2 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 42.63 OO42.6342.63 480
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 37.85 OO37.8537.85 411
4 Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
83 29.45 OO29.4529.45 291
5 Roman WeiterRoman Weiter
AHA VyškovAHA Vyškov
75 29.14 OO29.1429.14 287
6 Vít RožnovskýVít Rožnovský
----------
77 12.93 OO12.9312.93 69
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 35.56 OO35.5635.56 378
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 52.57 OO52.5752.57 627
Poznámky/pokusy:
" Po veteránském přepočtu.
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin StašekMartin Stašek 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2168
2 Martin KuklínekMartin Kuklínek 79 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1698
3 René NovákRené Novák 71 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1511
4 Pavel DoležalPavel Doležal 83 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1377
5 Roman WeiterRoman Weiter 75 AHA VyškovAHA Vyškov 1087
6 Vít RožnovskýVít Rožnovský 77 ---------- 0410
Celkem 6 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1681
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel LukášekPavel Lukášek 95 AHA VyškovAHA Vyškov 1690
2 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla 96 BYAC BrnoBYAC Brno 1530
3 Radek OkáčRadek Okáč 95 AHA VyškovAHA Vyškov 1386
4 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 AHA VyškovAHA Vyškov 1009
5 Martin WagnerMartin Wagner 95 AHA VyškovAHA Vyškov 0856
6 Libor PřikrylLibor Přikryl 97 AHA VyškovAHA Vyškov 0669
7 Jakub ŠenkJakub Šenk 98 AHA VyškovAHA Vyškov 0498
Celkem 7 závodníků
Vrhačský trojboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bohumil KovačičBohumil Kovačič 58 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2049
2 Antonín ZabloudilAntonín Zabloudil 47 AHA VyškovAHA Vyškov 1897
3 Jan KovaříkJan Kovařík 42 LRS VyškovLRS Vyškov 1737
4 René NovákRené Novák 71 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1578
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 0873
2 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 76 AHA VyškovAHA Vyškov 0795
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 AHA VyškovAHA Vyškov 0496
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1311
2 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková 95 AHA VyškovAHA Vyškov 1258
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 0842
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 0653
Celkem 4 závodníků
Vrhačský trojboj - Veteránky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora BlahováBarbora Blahová 74 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1400
2 Marie HudcováMarie Hudcová 53 AHA VyškovAHA Vyškov 1119
Celkem 2 závodníků