Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (18. 8. 2010)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc 07.22
2 Jakub LehnertJakub Lehnert 89 AK OlomoucAK Olomouc 07.46
3 Coufal JaromírCoufal Jaromír 88 AK OlomoucAK Olomouc 07.47
4 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 07.55
5 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.72
6 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.86
7 Lubomír MožíšekLubomír Možíšek 76 AK OlomoucAK Olomouc 08.13
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WertheimerTomáš Wertheimer 92 SK PřerovSK Přerov 08.54
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KoutnýPetr Koutný 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.69
2 Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc 07.84
Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Ondřej CharouzOndřej Charouz 93 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Poznámky:
Frnka Jiří - natržení úponu stehenního svalu, přivolána sanitka
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.18
2 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.59
3 Petr MalčíkPetr Malčík 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.61
4 Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.84
5 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.44
Michal KupkaMichal Kupka 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 08.38
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 09.30
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 10.06
Celkem 2 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 17.46
2 Tomáš ČelkoTomáš Čelko 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.76
3 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 18.27
4 Ivo HertlIvo Hertl 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18.27
Michal LehnertMichal Lehnert 87 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš WertheimerTomáš Wertheimer 92 SK PřerovSK Přerov 20.07
Celkem 1 závodníků

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 18.01
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 18.34
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 19.55
Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 19.26
2 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 20.58
3 Petr MalčíkPetr Malčík 95 AK OlomoucAK Olomouc 20.61
Michal KupkaMichal Kupka 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 19.72
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 19.98
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 20.71
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 21.52
2 Monika ŠrámkováMonika Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 22.23
3 Nikola TošovskáNikola Tošovská 95 AK OlomoucAK Olomouc 22.38
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 22.58
5 Kristýna PorupkováKristýna Porupková 96 AK OlomoucAK Olomouc 25.43
Petra MinxováPetra Minxová 95 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 38.16
2 David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc 39.36
3 Ladislav SásLadislav Sás 72 AK ŠternberkAK Šternberk 43.22
4 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK OlomoucAK Olomouc 44.18
Celkem 4 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 37.96
2 David BednářDavid Bednář 93 AK OlomoucAK Olomouc 39.41
3 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 39.72
Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 45.09
Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 2 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 43.37
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 49.48
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:03.18
2 Edgar CinegrEdgar Cinegr 94 TJ UničovTJ Uničov 2:07.16
3 Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek 94 TJ UničovTJ Uničov 2:13.04
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 2:11.55
2 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 2:26.98
3 Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:00.97
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:32.22
2 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC ProstějovAC Prostějov 2:34.29
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:41.98
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 95 TJ UničovTJ Uničov 2:34.90
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:37.75
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:44.85
Celkem 2 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 09:27.37
Celkem 1 závodníků

3000 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 08:55.36
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kryštof NémetKryštof Német 93 AK ŠternberkAK Šternberk 10:44.19
Petr SkyvaPetr Skyva 93 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 2 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:24.75
Kristýna SkyvováKristýna Skyvová 70 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.84
2 Petr MalčíkPetr Malčík 95 AK OlomoucAK Olomouc 19.14
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 15.29
Celkem 1 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 18.08
Celkem 1 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 AK ŠternberkAK Šternberk 16.79
Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 2 závodníků

300 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.19
2 Tomáš ČelkoTomáš Čelko 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 38.70
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 40.84
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 5:11.65
2 Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk 5:20.60
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5:46.69
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.801.851.901.952.00 Body
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 ---OOOOOXXX
2 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.90 ---OOOXXOXXX
3 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AK OlomoucAK Olomouc
87 1.75 -O-XOXXX
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.75 Body
1 Filip MikuškaFilip Mikuška
AK ŠternberkAK Šternberk
93 1.70 --XOXXOXXOXXX
2 Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.55 OOXXX
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.55 OXXOXXX
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.50 Body
1 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.45 OOXOXXX
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.65 Body
1 Lenka ŠrámkováLenka Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
91 1.60 O-OOXOXX
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.60 Body
1 Žaneta MeissnerováŽaneta Meissnerová
AK OlomoucAK Olomouc
93 1.55 OOXOOXXX
2 Markéta HamplováMarkéta Hamplová
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.45 Body
1 Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.40 OOXOXXX
2 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.40 OOXOXXX
3 Monika ŠrámkováMonika Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.35 OOXOXXX
4 Kristýna PorupkováKristýna Porupková
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.30 OOXOXXX
5 Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
6 Sára OsmanováSára Osmanová
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.08 Body
Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 XXX
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ženy

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.783.083.283.483.58 Body
1 Kateřina ValováKateřina Valová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
82 3.48 X-OXOOXXX
2 Nikola PikartováNikola Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.08 -OXXX
Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 0 XXX
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Klára JančíkováKlára Jančíková
SK PřerovSK Přerov
94 DNP
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Coufal JaromírCoufal Jaromír
AK OlomoucAK Olomouc
88 6.16 +1.9 m/s 6.16+1,9X+1,85.97+1,76.16--X+1,45.67+1,0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.15 +1.3 m/s X+2,06.15+1,36.03+1,36.155.65+1,15.86+1,15.83+3,3
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Michal KupkaMichal Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
97 DNP
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Klára JančíkováKlára Jančíková
SK PřerovSK Přerov
94 DNP
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
AK OlomoucAK Olomouc
95 4.44 +1.7 m/s X+1,3X+1,3X+1,80X+1,2X+1,74.44+1,7
Markéta HlochováMarkéta Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP X+1,1X+1,00
Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 0 0
Celkem 3 závodníků

trojskok - Žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 DNP
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 10.53 564
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.60 765
2 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.46 757
3 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.14 737
4 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.88 660
5 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.22 559
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
1 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.35
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 10.49 562
2 Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 08.85 454
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 13.24 682
Ondřej CharouzOndřej Charouz
AK ŠternberkAK Šternberk
93 DNP
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 13.37
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.29 685
Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 DNP
Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 10.90 540
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 DNP
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 51.14 894
2 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
95 41.22 689
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 40.58 676
4 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 33.13 526
Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
1 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
95 41.82
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 26.68 400
2 Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 25.45 377
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žákyně

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 25.15 372
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 29.53 455
Ondřej CharouzOndřej Charouz
AK ŠternberkAK Šternberk
93 DNP
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 47.03 809
2 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 46.40 796
3 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 36.08 585
4 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 34.54 554
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 49.16
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 36.68 597
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 DNP
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 41.87 752
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 42.72 557
2 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.46 503
3 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
95 38.59 489
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 0
Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 44.09
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 48.34 895
2 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 06.90 15
Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 47.89 642
Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Ondřej CharouzOndřej Charouz
AK ŠternberkAK Šternberk
93 DNP
1 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 49.64
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 38.33 485
2 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 30.04 351
Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 0
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 DNP
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 45.18
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 6 pokusech.
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 50.68 688
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 DNP
Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 DNP
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.23 431
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 33.98 356
3 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
95 22.93 201
Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová
AC ProstějovAC Prostějov
87 34.77 567
2 Jana KučerováJana Kučerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
90 32.95 533
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 25.48 391
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Ondřej CharouzOndřej Charouz
AK ŠternberkAK Šternberk
93 DNP
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
AK OlomoucAK Olomouc
87 43.86 498
2 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AK OlomoucAK Olomouc
87 40.19 445
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC ProstějovAC Prostějov
57 DNP
Jiří SahajJiří Sahaj
SK PřerovSK Přerov
79 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 18.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 36.15 387
2 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 35.46 377
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 DNP
Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Poznámky / pokusy:
" Výkon po 3 pokusech do víceboje.
Celkem 4 závodníků
vrhačský čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Evžen OhlídalEvžen Ohlídal 57 AC ProstějovAC Prostějov 1137
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 87 AK OlomoucAK Olomouc 0498
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal 87 AK OlomoucAK Olomouc 0445
Jiří SahajJiří Sahaj 79 SK PřerovSK Přerov 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Ohlídal E. 1137 (36.68/597-/-/-10.90/540)

Maier M. 688 (50.68/688)

Krejčí O. 498 (/-/-43.86/498-/)

Stejskal P. 445 (/-/-40.19/445-/-1.75/)

Jaromír C. 0 (6.16/)

Krejčíř V. 0 (/)

Sahaj J. 0 (/-/-/-/)

Lehnert M. 0 (07.22/)

Novotný R. 0 (07.55/)

Možíšek L. 0 (08.13/)

Jaromír C. 0 (07.47/)

Vlasák L. 0 (07.72/)

Hertl I. 0 (07.86/)

Lehnert J. 0 (07.46/)

Navrátil M. 0 (1.95/)

Koutný T. 0 (1.90/)

Lehnert M. 0 (/)

Novotný R. 0 (17.46/)

Hertl I. 0 (18.27/)

Čelko T. 0 (17.76/)

Vlasák L. 0 (18.27/)

Pelíšek D. 0 (09:27.37/)

Brtník J. 0 (44.18/)

Kadula A. 0 (38.16/)

Dam D. 0 (39.36/)

Sás L. 0 (43.22/)

Čelko T. 0 (38.70/)

Křikal T. 0 (38.19/)

Havlík M. 0 (40.84/)
Celkem 4 závodníků
vrhačský čtyřboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr BulkoPetr Bulko 92 AK OlomoucAK Olomouc 1615
2 Jiří HorkýJiří Horký 92 AK OlomoucAK Olomouc 1182
Martin NovákMartin Novák 92 AK OlomoucAK Olomouc 0809
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 0585
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Bulko P. 1615 (34.54/554-30.04/-1-35.46/377-13.29/685)

Horký J. 1182 (46.40/796-38.33/-1-36.15/387-/)

Novák M. 809 (47.03/809-0/-/-/-45.18/-49.16/)

Chmelík T. 585 (36.08/585-/-/-/)

Wertheimer T. 0 (08.54/-20.07/)

Doležel O. 0 (08:55.36/)
Celkem 4 závodníků
vrhačský čtyřboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Jakub GavorJakub Gavor 93 AK OlomoucAK Olomouc 1137
Jiří VinopalJiří Vinopal 93 AK OlomoucAK Olomouc 00-1
Ondřej CharouzOndřej Charouz 93 AK ŠternberkAK Šternberk 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Gavor J. 1137 (29.53/455-/-/-13.24/682-13.37/)

Koutný P. 0 (6.15/)

Charouz O. 0 (/-/-/-/)

Mikuška F. 0 (16.79/)

Ryšavý J. 0 (/)

Koutný P. 0 (07.69/)

Charouz O. 0 (/)

Frnka J. 0 (/)

Müller M. 0 (07.84/)

Kozák F. 0 (1.55/)

Mikuška F. 0 (1.70/)

Ryšavý J. 0 (1.55/)

Cinegr E. 0 (2:07.16/)

Janoušek V. 0 (2:13.04/)

Šesták J. 0 (2:03.18/)

Müller M. 0 (/)

Sadil M. 0 (18.34/)

Bednář D. 0 (18.01/)

Ryšavý J. 0 (19.55/)

Német K. 0 (10:44.19/)

Skyva P. 0 (/)

Bednář D. 0 (39.41/)

Šesták J. 0 (39.72/)

Sadil M. 0 (37.96/)

Müller M. 0 (/)

Vinopal J. -1 (/-47.89/-1-/-/-49.64/)
Celkem 3 závodníků
vrhačský čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil 95 AK OlomoucAK Olomouc 1986
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 95 AK OlomoucAK Olomouc 1872
3 Antonín KasalAntonín Kasal 95 AK OlomoucAK Olomouc 1549
Filip GavorFilip Gavor 95 AK OlomoucAK Olomouc 1085
Jakub BřezinaJakub Březina 95 AK OlomoucAK Olomouc 0756
Ondřej NovotnýOndřej Novotný 95 AK OlomoucAK Olomouc 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Odstrčil J. 1986 (51.14/894-42.72/-1-33.98/356-14.14/737-44.09/)

Koudela T. 1872 (40.58/676-0/-39.23/431-14.60/765)

Kasal A. 1549 (41.22/689-38.59/-1-22.93/201-12.88/660-41.82/)

Gavor F. 1085 (33.13/526-/-/-11.22/559-11.35/)

Březina J. 756 (/-39.46/-1-/-14.46/757)

Zeman J. 0 (5:11.65/)

Sadil J. 0 (5:46.69/)

Prajza M. 0 (5:20.60/)

Pastorek M. 0 (15.84/)

Malčík P. 0 (19.14/)

Novotný O. 0 (/-/-/-/)

Kupka M. 0 (/)

Ječmínek D. 0 (09.44/)

Pánek L. 0 (08.84/)

Laštůvka J. 0 (08.59/)

Pastorek M. 0 (08.18/)

Kupka M. 0 (/)

Malčík P. 0 (08.61/)

Ječmínek D. 0 (1.45/)

Martinek O. 0 (3:00.97/)

Podjukl Z. 0 (2:26.98/)

Kobza O. 0 (2:11.55/)

Mikuláček P. 0 (/)

Laštůvka J. 0 (20.58/)

Malčík P. 0 (20.61/)

Kupka M. 0 (/)

Pastorek M. 0 (19.26/)

Podjukl Z. 0 (45.09/)

Mikuláček P. 0 (/)
Celkem 6 závodníků
vrhačský čtyřboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 87 AC ProstějovAC Prostějov 1529
Jana KučerováJana Kučerová 90 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1364
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Přehnalová R. 1529 (26.68/400-06.90/0-34.77/567-10.49/562)

Kučerová J. 1364 (25.45/377-/-32.95/533-08.85/454)

Plachá M. 649 (48.34/649)

Muchová Z. 0 (15.29/)

Valová K. 0 (3.48/)

Slouková A. 0 (0/)

Pikartová N. 0 (3.08/)

Úlehlová K. 0 (08.38/-19.98/)

Vašinová P. 0 (20.71/)

Muchová Z. 0 (19.72/)

Skyvová K. 0 (/)

Prokešová I. 0 (11:24.75/)

Vašinová P. 0 (43.37/)
Celkem 2 závodníků
vrhačský čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla PaluchováAdéla Paluchová 95 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 2079
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Paluchová A. 1870 (10.53/564-25.15/372-25.48/391-41.87/543)

Sásová K. 0 (09.30/)

Suchomelová T. 0 (2:34.90/)

Šrámková Z. 0 (4.44/)

Tošovská N. 0 (0/)

Hlochová M. 0 (/)

Šrámková Z. 0 (21.52/)

Tošovská N. 0 (22.38/)

Šrámková M. 0 (22.23/)

Sásová K. 0 (22.58/)

Porupková K. 0 (25.43/)

Minxová P. 0 (/-/)

Osmanová S. 0 (/)

Porupková K. 0 (1.30/)

Šrámková M. 0 (1.35/)

Šrámková Z. 0 (1.40/)

Tošovská N. 0 (1.40/)

Sásová K. 0 (49.48/)
Celkem 1 závodníků