Východočeské turné
Dvůr Králové nad Labem (22. 8. 2010)60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.5 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SkořepaOndřej Skořepa | 94 | TJ Dvůr Králové n/L. | 07.6 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.9 | |||||||||||||||
4 | Roman DušekRoman Dušek | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 08.8 | |||||||||||||||
5 | Jiří DušekJiří Dušek | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 09.2 | |||||||||||||||
Marek MunzarMarek Munzar | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 08.3 | |||||||||||||||
3 | Filip BalašFilip Balaš | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 08.8 | |||||||||||||||
4 | Jan LitošJan Litoš | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 09.6 | |||||||||||||||
5 | David JanouchDavid Janouch | 00 | AC Vrchlabí | 10.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 08.7 | |||||||||||||||
4 | Viktorie HanušováViktorie Hanušová | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 08.7 | |||||||||||||||
5 | Bára RoztočilováBára Roztočilová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 10.1 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš StrnádekLukáš Strnádek | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 20.3 | |||||||||||||||
2 | Roman DušekRoman Dušek | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 21.2 | |||||||||||||||
3 | Jiří DušekJiří Dušek | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 22.3 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev | 97 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 20.9 | |||||||||||||||
2 | Filip BalašFilip Balaš | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 21.8 | |||||||||||||||
3 | Jan LitošJan Litoš | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 23.5 | |||||||||||||||
4 | David JanouchDavid Janouch | 00 | AC Vrchlabí | 25.5 | |||||||||||||||
Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Veteráni (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 22.5 | |||||||||||||||
2 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 23.7 | |||||||||||||||
3 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 32.1 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 21.0 | |||||||||||||||
2 | Natálie RaitrováNatálie Raitrová | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | 21.1 | |||||||||||||||
3 | Viktorie HanušováViktorie Hanušová | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 21.7 | |||||||||||||||
4 | Pavlína HázováPavlína Házová | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 21.8 | |||||||||||||||
5 | Bára RoztočilováBára Roztočilová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 25.5 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 39.2 | |||||||||||||||
2 | Petr HolubecPetr Holubec | 67 | TJ Lokomotiva Trutnov | 39.5 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 40.6 | |||||||||||||||
4 | Miloslav HoncůMiloslav Honců | 94 | TJ Dvůr Králové n/L. | 45.6 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 42.4 | |||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 45.0 | |||||||||||||||
3 | Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 46.6 | |||||||||||||||
Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková | 94 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš StrnádekLukáš Strnádek | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 3:14.0 | |||||||||||||||
2 | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 3:15.2 | |||||||||||||||
3 | Václav KovalevVáclav Kovalev | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 4:37.8 | |||||||||||||||
Jan RutrleJan Rutrle | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Marek MunzarMarek Munzar | 96 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
2000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek GrohRadek Groh | 89 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:45.3 | |||||||||||||||
2 | Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | 6:06.9 | |||||||||||||||
3 | Miloslav HoncůMiloslav Honců | 94 | TJ Dvůr Králové n/L. | 6:12.7 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 6:14.3 | |||||||||||||||
5 | Václav ŠejblVáclav Šejbl | 44 | Atletika Písek, o.s. | 7:28.7 | |||||||||||||||
6 | Stanislav GrohStanislav Groh | 46 | AC Vrchlabí | 8:54.5 | |||||||||||||||
7 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 9:37.8 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
96 | 1.70 | O-OXOOOXXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jiří JarošJiří Jaroš
TJ Dvůr Králové n/L. |
89 | 1.65 | O-OXOOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 1.60 | O-OXOOOXXOXXX | |||||||||||||||
Vojtěch BakešVojtěch Bakeš
TJ Dvůr Králové n/L. |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.451.501.551.581.61 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | 1.58 | ---OOOOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva Trutnov |
95 | 1.55 | -O-OOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 1.45 | OOOOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 1.35 | OOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 1.35 | OXOXXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VondřejcJiří Vondřejc
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 5.92 | ||||||||||||||||
2 |
Michal PreradovičMichal Preradovič
TJ Dvůr Králové n/L. |
95 | 5.47 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej SkořepaOndřej Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | 5.25 | ||||||||||||||||
4 |
Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
94 | 4.80 | ||||||||||||||||
5 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 4.75 | ||||||||||||||||
6 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
96 | 4.70 | ||||||||||||||||
7 |
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 4.00 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 5.20 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | 5.08 | ||||||||||||||||
3 |
Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 4.49 | ||||||||||||||||
4 |
Sršňová IvaSršňová Iva
Náchod |
86 | 3.95 | ||||||||||||||||
5 |
Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 3.26 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie RaitrováNatálie Raitrová
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 08.83 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina HlavačkováKateřina Hlavačková
TJ Dvůr Králové n/L. |
94 | 08.62 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PreradovičMichal Preradovič
TJ Dvůr Králové n/L. |
95 | 10.12 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
86 | 13.58 | |||||||||||||||||
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
86 | 45.47 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
87 | 32.23 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie RaitrováNatálie Raitrová
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 22.67 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
94 | 28.61 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
AK Kroměříž |
78 | 54.30 | ||||||||||||||||
2 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 45.64 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové |
85 | 43.33 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří JarošJiří Jaroš
TJ Dvůr Králové n/L. |
89 | 29.20 | ||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závod se uskutečnil jako 2. ročník memoriálu Karla Štěpána |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
86 | 38.98 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
87 | 36.49 | ||||||||||||||||
3 |
Iveta ZouharováIveta Zouharová
TJ Sokol Hradec Králové |
92 | 29.81 | ||||||||||||||||
4 |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 27.51 | ||||||||||||||||
5 |
Sršňová IvaSršňová Iva
Náchod |
86 | 20.67 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 22.8.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 64.49 | ||||||||||||||||
2 |
Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 56.97 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |