Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha (9. - 10. 10. 2010)

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková
USK PrahaUSK Praha
93 11.83 650
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 10.60 569
3 Barbora ŠimkováBarbora Šimková
USK PrahaUSK Praha
93 09.57 501
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 09.43 492
5 Michaela TalpováMichaela Talpová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 09.23 479
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 08.93 460
7 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 08.21 413
8 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
94 07.95 396
9 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 07.86 390
10 Veronika MálkováVeronika Málková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
94 07.84 389
11 Anežka KružíkováAnežka Kružíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 07.00 335
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 10.23 545
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 09.70 510
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 09.41 491
4 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová
USK PrahaUSK Praha
96 08.38 424
5 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.04 402
6 Hana CaisováHana Caisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 07.85 390
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 06.96 332
8 Kristýna MařasováKristýna Mařasová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 06.74 318
9 Anna PetrováAnna Petrová
USK PrahaUSK Praha
96 05.99 271
10 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 05.82 260
Celkem 10 závodníků