Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha (9. - 10. 10. 2010)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:33.22 724
2 Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:34.50 715
3 Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:42.34 666
4 Nikolas DomínNikolas Domín 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 4:44.00 655
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:12.73 489
6 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:13.51 484
7 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 5:15.80 472
8 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 88 SlovenskoSlovensko 5:17.36 464
9 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 5:19.26 454
10 Filip RejtharFilip Rejthar 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.04 445
11 Michal VoldřichMichal Voldřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:21.49 442
12 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 5:23.31 433
13 Pavel SkalickýPavel Skalický 71 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:39.45 354
14 Martin KošťálMartin Košťál 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:23.59 176
15 Petr ZaspalPetr Zaspal 89 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 6:36.41 135
Jan VejlupekJan Vejlupek 71 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:36.69 701
2 Daniel HradilDaniel Hradil 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 4:59.34 564
3 Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:07.86 515
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:13.37 485
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:31.77 733
2 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:46.27 641
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:55.80 584
4 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:56.64 579
5 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:58.03 571
6 Jan KubešJan Kubeš 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:58.67 567
7 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:01.25 553
8 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.54 545
9 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.55 545
10 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 5:02.97 543
11 Jakub MatyskaJakub Matyska 94 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 5:05.09 531
12 Adam ZachAdam Zach 93 USK PrahaUSK Praha 5:05.19 530
13 Lukáš MatznerLukáš Matzner 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:11.76 494
14 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:22.16 439
15 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:24.45 427
16 Michal MalýMichal Malý 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:37.04 365
17 Kryštof BrokešKryštof Brokeš 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:38.31 359
18 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:38.42 359
19 Adam KašparAdam Kašpar 94 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 5:40.04 351
20 Jan NěmečekJan Němeček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:40.88 347
Celkem 20 závodníků