Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích

Praha (9. - 10. 10. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.10.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64 668
2 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.88 595
3 Jan DeckerJan Decker 95 USK PrahaUSK Praha 08.03 551
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06 542
5 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.10 531
6 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 08.54 413
Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.89 592
2 Vít SoukupVít Soukup 95 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.07 540
3 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.10 531
4 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.11 528
5 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.15 517
6 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 08.23 495
7 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.24 492
Ondřej HradilOndřej Hradil 95 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.10.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.12 525
1= Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 08.12 525
3 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 08.21 500
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.23 495
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28 481
6= Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.52 418
6= David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.52 418
8 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68 378
Celkem 8 závodníků